japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Selam

4 posters
YazarMesaj
Kunishige

Kunishige

Selam Empty
MesajKonu: Selam   Selam Icon_minitimeÇarş. 01 Eyl. 2010, 18:12

Selam
Formunuz super olmus, Alanya'da yasiyorum ve 36 yasindayim. kore dili ve edeb. mezunuyum
2 yil kadar Seoul'da yasadim. G.Kore ile ilgili tum merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Anime, Manga ve Jpop hastasiyim, hatta delisiyim.
shirayuri

shirayuri

Selam Empty
MesajKonu: Geri: Selam   Selam Icon_minitimeÇarş. 01 Eyl. 2010, 23:46

Hosgeldin ^^
Wow süpermiş! Seol'da yaşamak nasıldı diye soracağım ama uzun olacak sanırım Selam 654939 ama neden kore dili de, mesela japonca yada çince değil? ne ilgini çekti ^^
Admin
Admin
Admin

Selam Empty
MesajKonu: Geri: Selam   Selam Icon_minitimePerş. 02 Eyl. 2010, 00:47

hoşgeldin Kunishige Selam 597419
https://japon.yetkin-forum.com
Kunishige

Kunishige

Selam Empty
MesajKonu: Geri: Selam   Selam Icon_minitimePerş. 02 Eyl. 2010, 09:07

Aslinda uzak dogu maceram, anime filmlerin sonundaki yazilari okumak istememle basladi. O gun kendi kendime ben bu yazilari bir gun okuyacagim dedim. Universiteye 2 asamada girebiliyorduk ozaman oss ve oys ile, ilk tercihim Japonca istanbul, 2. Japonca ankara ve 3. Kore dili 4. Sineloji idi ve korece cikti bahtima boyle oldu Smile

Seoul cok guzel bir yer fakat cok asiri yagmurlu senenin 6 ayi hic yagmur eksik olmuyor mutlaka 1-2 saat yagmasi gerekiyor Smile
Cok duzenli bir sehir ve alt yapisi saglam. sehrin icinde 8 seritli otoyollar mevcut, 8 tane metro hatti var ve bunlarin hepsi birbiri ile baglantili ve ayrica 5 tanesi milli kutuphanenin altina cikiyor. Sehir han nehri tarafindan ikiye bolunuyor.
benim kaldigim zamanlar TV'ler sabah 07 den 09 a kadar 12den 14 e ve 17den 00 a kadar yayin yapiyordu Sad (devlet TV'leri) simdi tabi 24 saat.
yemekleri gayet guzel, tek yadirgayacaginiz sey yosun corbasi olabilir. Ha birde Jindo diye kopekleri var Koreye has bir cins. Cok degerli ve pahali ve malesef bunuda tuketiyorlar Sad

simdiki gece hayati tabi benim kaldigim zamanlara gore degisti Smile biz 01 e kadar eglenebiliyorduk simdi 07 ye kadar.

Guzel bir sehir her nekadar betonlasma olsada yesilik her yerde. Turk turistlere cok yakin davraniyorlar.
shirayuri

shirayuri

Selam Empty
MesajKonu: Geri: Selam   Selam Icon_minitimePerş. 02 Eyl. 2010, 13:16

Korece varmis yani kaderinde!
Yapma ya o kadar yagmur yagiyor muydu?! Kore hic arastirmadigim bir konu oldugundan bilemiyorum. Yalniz cok pahali bir sehir oldugunu duymustum!
Seol'a gidip tercübe edinebilmen cok güzel!
Ilginc gercekten birebir gitmis birinden birseyler duymak Very Happy
Bilgi icin tsk!
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Selam Empty
MesajKonu: Geri: Selam   Selam Icon_minitimeCuma 10 Eyl. 2010, 13:32

Selam 431805
Böyle ilginç bilgileri olan bir üyeyi aramizda görmek çok hos! Senden gerçekten ilginç yorumlar okumayi bekliyorum ona göre Very Happy
Ben de Seoul'a çok gitmek istiyorum, insallah bir gün o da olur. Koreliler biraz soguk ve biraz kaba diye birseyler okumustum bir yerde, ama asparagas da olabilir Very Happy
Neyse, seni aramizda görmekten çok memnunuz, tekrar hosgeldin Selam 597419

Selam
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» selam
» selam
» selam
» selam
» Hey, selam !