japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir Sensei'yle konuşmak için...

2 posters
YazarMesaj
tenzin

tenzin

Bir Sensei'yle konuşmak için... Empty
MesajKonu: Bir Sensei'yle konuşmak için...   Bir Sensei'yle konuşmak için... Icon_minitimeCuma 13 Ağus. 2010, 11:34

Arkadaşlar merhaba,bir kaç mesaj sonra yardım istemek biraz bencilce olduğunu düşünmenizi istemem ama yardıma ihtiyacım var.

Kendo öğrenmeye başlıyorum bununla ilgili bir kaç japon sensei'yle facebooktan yazışmaya başladık hiç japoncam olmamasına rağmen nasıl diyeceksiniz google sağolsun:) ama gelgelelim dil japonca olunca tıkandım kaldım çeviri yapmıyor ben de sensei'ye cevap veremiyorum aşağıda en son cümleyi bana tercüme ederseniz çok minnettar olurum şimdiden çok teşekkür ederim Smile

''Toruko no kendo jijyou wa doudesuka?!'' Türkiye de kendo yok gibi birşey mi diyor acaba ??
tenzin

tenzin

MesajKonu: Geri: Bir Sensei'yle konuşmak için...   Bir Sensei'yle konuşmak için... Icon_minitimeC.tesi 14 Ağus. 2010, 20:04

bu çeviriyi yapacak kimse yok mu hala çözemedim lütfen yardım Sad
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: Bir Sensei'yle konuşmak için...   Bir Sensei'yle konuşmak için... Icon_minitimeC.tesi 14 Ağus. 2010, 22:39

Türkiye de kendo ne kadar yaygin?
tenzin

tenzin

MesajKonu: Geri: Bir Sensei'yle konuşmak için...   Bir Sensei'yle konuşmak için... Icon_minitimePaz 15 Ağus. 2010, 23:14

Aslında şaşılacak kadar az,istanbulda sadece iki yerde kendo çalışması var biri Boğaziçi Kendo Klübü diğeri Beyoğlu Spor Merkezindeki kendo grubu istanbulda bu kadarsa diğer yerleri siz düşünün artık
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: Bir Sensei'yle konuşmak için...   Bir Sensei'yle konuşmak için... Icon_minitimePtsi 16 Ağus. 2010, 22:48

実は驚くほど少ないです。イスタンブールに2の所にしかありません。それは「Boğaziçi Kendo Klübü」の上、「Beyoğlu Spor Merkezi」にも剣道グループありますし、イスタンブールにそれだけであったら、他の場所の事情はどうでしょう

Bir Sensei'yle konuşmak için...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Proposal daisakusen (2007)