japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

japonların kelime ezberleme yöntemi

+3
yuriko-yumi
gozluklu
SHUICHI
7 posters
YazarMesaj
SHUICHI

SHUICHI

japonların kelime ezberleme yöntemi Empty
MesajKonu: japonların kelime ezberleme yöntemi   japonların kelime ezberleme yöntemi Icon_minitimeCuma 06 Ağus. 2010, 13:44

walla belki türkiyedede bilinen bişeydir ama ben ilk defa gördüğüm için yazayım dedim.

görmek istemediğiniz kelimenin üzerini yeşil kalemle çizin. kırmızı şeffaf plastiği sayfanın üzerine getirin ve yeşille çizilen kelimeyi göremezsiniz.

gozluklu

gozluklu

MesajKonu: Geri: japonların kelime ezberleme yöntemi   japonların kelime ezberleme yöntemi Icon_minitimeCuma 06 Ağus. 2010, 14:30

resimlerle açıklayabilir misin Very Happy Embarassed
SHUICHI

SHUICHI

MesajKonu: Geri: japonların kelime ezberleme yöntemi   japonların kelime ezberleme yöntemi Icon_minitimeC.tesi 07 Ağus. 2010, 14:19

https://www.erin.ne.jp
sitesinde 3. veya 5. dersti kültür bölümünde videoda gördüm.
yerini tam hatırlıyamıyorum.
ama bidaha denk gelirse linkini gönderirim
SHUICHI

SHUICHI

MesajKonu: Geri: japonların kelime ezberleme yöntemi   japonların kelime ezberleme yöntemi Icon_minitimeC.tesi 07 Ağus. 2010, 14:53

gozluklu

gozluklu

MesajKonu: Geri: japonların kelime ezberleme yöntemi   japonların kelime ezberleme yöntemi Icon_minitimeSalı 17 Ağus. 2010, 13:35

teşekkürler Smile
yuriko-yumi

yuriko-yumi

MesajKonu: Geri: japonların kelime ezberleme yöntemi   japonların kelime ezberleme yöntemi Icon_minitimeÇarş. 25 Ağus. 2010, 01:35

ya verdiğin sitelere baktımda yanlız video var ve videolarıda pek anlamadım ben anlamadım ne yani dizi falanmı bu arada bişey sorabilirmiyim nhk word diye bir kanal varya orda sadece belgesel ve haber var dizi bulabileceğim bi kanal varsa sölermisiniz..
SHUICHI

SHUICHI

MesajKonu: Geri: japonların kelime ezberleme yöntemi   japonların kelime ezberleme yöntemi Icon_minitimePerş. 26 Ağus. 2010, 16:21

illa japon televizyonu izlicem diyorsan Smile google tv eklentisini indirip japon kanallarını izleyebilirsin.
sanırım winap tanda online tv izleniyordu. ama japon kanalları varmıdır bilmiyorum.

En son Admin tarafından Perş. 26 Ağus. 2010, 20:45 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : türkçe site linkleri vermiyoruz ;))
SHUICHI

SHUICHI

MesajKonu: Geri: japonların kelime ezberleme yöntemi   japonların kelime ezberleme yöntemi Icon_minitimePerş. 26 Ağus. 2010, 16:24

bide torrente "Japanese Commercials" bunu aratırsan japonyada yayınlanmış reklamları indirebilirsin 2.43gb.
bilmem işine yararmı Question
Zeyna

Zeyna

MesajKonu: Geri: japonların kelime ezberleme yöntemi   japonların kelime ezberleme yöntemi Icon_minitimeÇarş. 01 Eyl. 2010, 00:41

japonca çok zor bir dil ya öğrenmeyi düşünmüyorum yine de tşkler...
Kat-tun

Kat-tun

MesajKonu: Geri: japonların kelime ezberleme yöntemi   japonların kelime ezberleme yöntemi Icon_minitimeCuma 03 Eyl. 2010, 14:41

ben japoncayı çok kolay bluorm ve çözdümde burdaki japonca dersleri işe yaradı bu siteyi çok seviorm Wink
Otaku-chan

Otaku-chan

MesajKonu: Geri: japonların kelime ezberleme yöntemi   japonların kelime ezberleme yöntemi Icon_minitimePtsi 21 Kas. 2011, 20:54

Videolarda bulamadım ama evde denedim. Kelimenin üstünü yeşille çizdim ve daha sonra kırmızı şeffaf kağıdı üstüne tuttum ve kelime hala oradaydı. Shocked
PAIN

PAIN

MesajKonu: Geri: japonların kelime ezberleme yöntemi   japonların kelime ezberleme yöntemi Icon_minitimeC.tesi 24 Ara. 2011, 01:24

Kanjiye bakmazsan kolay dil. Very Happy Ama kanjisizde olmayacak bir dil. Very Happy

japonların kelime ezberleme yöntemi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kelime jp-tr video