japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

AkademiPress japonca seti?

5 posters
YazarMesaj
serhat

serhat

AkademiPress japonca seti? Empty
MesajKonu: AkademiPress japonca seti?   AkademiPress japonca seti? Icon_minitimeÇarş. 26 Mayıs 2010, 07:07

selam, AkademiPress japonca seti var nette. adresi http://www.akademipress.com/japonca_seti
bu set hakkında bilgisi olan varmı? 130 tl den 29 tl düşmüş. fakat içerik hakkında site fazla bilgi yok. Question
gozluklu

gozluklu

MesajKonu: Geri: AkademiPress japonca seti?   AkademiPress japonca seti? Icon_minitimeÇarş. 26 Mayıs 2010, 13:37

Hiç bir bilgim yok serhat-san ama istersen bir de japonca hocama sorayım. cevap alır almaz tekrar burada paylaşırım.
hangetsu

hangetsu

MesajKonu: Geri: AkademiPress japonca seti?   AkademiPress japonca seti? Icon_minitimeCuma 28 Mayıs 2010, 16:09

ya kaç tane türkçe- japonca seti var ki zaten. fiyatı da uygun. bence iş görür. Akademipress i ilk defa duyuyorum ama. Yardımcı oılursanız sevinirim =)
gozluklu

gozluklu

MesajKonu: Geri: AkademiPress japonca seti?   AkademiPress japonca seti? Icon_minitimeC.tesi 29 Mayıs 2010, 13:10

üzgünüm indirimin süresi geçti galiba ama ben hocama ulaşamadım. yani ona ulaşmamın tek vasırası e-mail ama o attığım mailleri okumadı galiba Sad
thrall

thrall

MesajKonu: Geri: AkademiPress japonca seti?   AkademiPress japonca seti? Icon_minitimeSalı 21 Ara. 2010, 12:12

Sakın alma, değmez. Bende var ordan biliyorum , ilk 4 cd hiragana-katakana ile geçiyor , bayıyor, Sadece başlangıç düzeyi için iyi ama orta ve ileri seviye için çok basit kalıyor. Ayrıca verdikleri kitap kötü ve baskı hatalı, cd ler bilgisayarda izlerken takılabiliyor, onun için uygun program ve codec yüklemen gerekiyor. Ben aldım şimdi rafta öyle boş boş duruor Smile
gozluklu

gozluklu

MesajKonu: Geri: AkademiPress japonca seti?   AkademiPress japonca seti? Icon_minitimeSalı 21 Ara. 2010, 20:04

Very Happy süper iyi ki almadık Very Happy yaşasın
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: AkademiPress japonca seti?   AkademiPress japonca seti? Icon_minitimeÇarş. 22 Ara. 2010, 03:02

Bir ürün ancak bu kadar kötülenebilirdi thrall AkademiPress japonca seti? 654939
Şahsen sadece adını duyduğum bir set...
thrall

thrall

MesajKonu: Geri: AkademiPress japonca seti?   AkademiPress japonca seti? Icon_minitimeÇarş. 22 Ara. 2010, 20:17

Ya aslında amacım çokta öyle kötülemek değildi.
Bulunduğu yerde kursa gitme imkanı olmayan arkadaşlar için, 0 dan başlayarak orta seviyenin biraz altına kadar japonca öğrenebilmek için güzel bir program.

Ama eksileri var
1) kitapta baskı hataları var
2) videolarda sorun çıkıyor , codec indirmekle falan uğraşıyorsunuz

Ama artılarıda var
online kütüphanesine giriş şifresi veriyor o şifre ile başka kitapları indirebiliyorsunuz
(ama japonca kaynak sanırım sadece 1 kitap vardı, ama diğer ders kitaplarını da indirebiliyordunuz)

Yani benim yüzümden almamazlık olmasın. Ben aldım ama sonra gereksiz buldum çünkü bana basit geldi, birde ben aldığım bir ürünün sorun çıkarmasını sevmiyorum, git codec yükle git şunu yap git bunu yap, bu tarz şeyler beni geriyor Smile hatta ilk aldığımda telefonla arayıp kızmıştım Smile ne bu böyle izlemek için sürekli birşeylermi yükleyecem, yada illa evimde bir DVD (CD-değil dikkat edin, çünkü dvd'de yolluyorlar) oynatıcımı olmak zorunda , alırken başta uyarsaydınız ozaman sadece DVD oynatıcılarda sorunsuz izlenir diye demiştim Smile

Gerçi şimdi sanırım dvd sayısı artmış ve 2. bir kitap veriyorlarmış. yeni kitabı eski üyelere yolayacaklarmı diye sormadım, ama hani bir programı alınca yeni sürümlerini yüklüyorsunuz ya ücretsiz , bekli bunda da öyle bir durum vardır. Ama sonuçta bir türk firması olduğudan o kitabı ücretsiz yollacaklarını sanmıyorum. türkiyede genelde müşteri memnuniyeti değil, müşteriden alınabilecek paranın çokluğu esas olduğundan o ek vide ve kitapları bana parasız vereceklerini sanmıyorum Smile umurumda da değil açıkcası, çünkü öyle çok ahım şahım ders seti değil Smile

Bu programa alternatif olarak size let's learn japanese tavsiye ederim. bence daha güzel. Dersler ingilizce ama orta okul seviyesi kadar ingilizce bilseniz o bile fazlasıyla yeter anlatılanları anlamak için Smile

ama yine diyorum almak istiyorsanız alın, ben almayın demiyorum Smile . bunlar sadece benim set için kişisel düşüncelerim hiç bir resmi geçerliliği yoktur Smile

AkademiPress japonca seti?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-