japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

dojo adresleri yardım lütfen

3 posters
YazarMesaj
Alchemist

Alchemist

dojo adresleri yardım lütfen Empty
MesajKonu: dojo adresleri yardım lütfen   dojo adresleri yardım lütfen Icon_minitimeCuma 07 Mayıs 2010, 20:45

slm arkadaşlar ben kenjutsu veya kendo yapabileceğim bir dojo arıyorum bana merzifon(amasyadanda olur),Samsun,oda olmazsa İstanbul da büyükçekmece yakınlarında dojo lazım diaboliksword isimli arkadasımla iletisime gecmistim ama pek bi sonuc olmadı inşallah yardım edersiniz teşekkürler confused
Torazo-Takeda

Torazo-Takeda

MesajKonu: Geri: dojo adresleri yardım lütfen   dojo adresleri yardım lütfen Icon_minitimeÇarş. 02 Haz. 2010, 21:27

Kendo Turkiyede şuanda İstanbul ve Ankarada var.Türkiyede Koryu-bujutsu yada "Kobudo" görebileceğin herhangi bir dojo yoktur.

İzmirde de bir ekip yaptığı söyleniyor ama söylentimi değil mi tam bilmiyorum =)

İstanbulda Kendo :

http://www.istanbulkendo.com/haberler.html
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: dojo adresleri yardım lütfen   dojo adresleri yardım lütfen Icon_minitimePtsi 05 Tem. 2010, 08:30

slm alchemist ben en sonra seninle msjlaştından sonra yeni gelebildim abi ya samsun tarafında bilinen bi dojo yok şuanda yani birileri amatörce uğraşıyosa onları bulmak lazım ankarada 2 tane var şuanda ve aktifler 2side , istanbulda da aynı şekilde ama sen samsun dediğin için araştırmalarım sonuçsuz çıktı.

bu arada ben işe başladım ve tekrar kendoya dönmeyi düşünüyorum ankarada başlarsam eğer ufak videolar ve eğitimden bilgileri sizlere aktarıcam.
http://www.diabolikss.com

dojo adresleri yardım lütfen
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-