japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum

+13
efsane
albertine
Battousai
selkhet
Orihara Maya
SPAWN-TheUndead
garett
kyramia
diaboliksword
Illdan
Tao Ren
mutafoglu
Admin
17 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum Empty
MesajKonu: Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum   Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum Icon_minitimeC.tesi 05 Ocak 2008, 18:43

世界の中心で、愛をさけぶ
Sekai no chûshin de, ai wo sakebu
Crying Out Love In The Center Of The World

Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum Afiyr5

Yönetmen: Isao Yukisada
Senaryo: Yuji Sakamoto, Isao Yukisada (Kyouichi Katayama'nın romanından)
Görüntü Yön.: Noboru Shinoda
Kurgu: Babak Karimi
Yapımcı: Minami Ichikawa, Kei Haruna
Yapım: 2004, Japonya
Süre: 138 dak.
Tür: Duygusal
Dil:Japonca
Oynayanlar: Takao Osawa, Kou Shibasaki, Masami Nagasawa, Mirai Moriyama, Yuhki Amamai
Vizyon Tarihi: 07.01.2005

Konusu:
Aki ve Ritsuko nişanlıdırlar. Ritsuko ansızın ortadan kaybolur. Aki Ritsuko'nun peşinden çocukluğunun geçtiği kasabaya gider. Genç adam kasabaya vardığında on yedi sene önce yaşadığı ilk aşkı düşünür. Aki yıllar önce okullarındaki en güzel kızlardan birisi olan Sakutaro ile ilk aşkı yaşamıştır. Aki ve Sakutaro'nun ilişkilerinde birbirleri için kaydettikleri kasetler çok önemli yer tutmaktadır. Henüz 16 yaşında olan iki gencin arasındaki romantik ilişki Sakutaro'nun hastalanıp ölmesi ile son bulur. Aki yıllar önce kaybettiği sevgilisini anarken, o zaman farkında olmadığı bir şekilde Ritsuko'nun da hikayeye dahil olduğunu öğrenir. Ritsuko şehirden ayrılmaya karar vermiştir ve en az genç adamın duyguları kadar güçlü bir tayfun şehri vurmak üzeredir. Geçmişteki aşkını gözden geçiren Aki şimdiki aşkını kaybetmemek için elinden geleni yapmaya kararlıdır

Sadece Japonya’da 3 milyondan fazla satmış bir romandan uyarlama olan ‘Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum’ ilk aşk, nostalji, hayat, ölüm ve sadakat üzerine büyüleyici bir film.
"Go" adlı filmiyle çeşitli festivallerden aldığı ödüllerle adını duyduğumuz genç Japon yönetmen Isao Yukisada, "Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum" ile sadece Japonya'da 100 milyon doları geçen bir hasılat yaptı ve gişe rekoru kırdı.

En son Admin tarafından Paz 25 Ocak 2009, 19:31 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
https://japon.yetkin-forum.com
mutafoglu

mutafoglu

MesajKonu: Geri: Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum   Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum Icon_minitimeC.tesi 09 Şub. 2008, 02:53

izlediğim ilk vurdu-kırdısız ve içinde zıplayan vampirlerin olmadığı japon filmi idi. Very Happy
biraz garip gelmişti ama güzeldi Wink
japonların duygusallık anlayışları pekte türk damak zevki ile örtüşmüyor. yine de tavsiye ederim.
Tao Ren

Tao Ren

MesajKonu: Geri: Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum   Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum Icon_minitimeC.tesi 26 Tem. 2008, 14:49

biraz karışıktı ama güzel filmdi xD
http://simpleplanfan.megabb.com
Illdan

Illdan

MesajKonu: Geri: Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum   Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum Icon_minitimeC.tesi 26 Tem. 2008, 22:05

Duygu sömürüsü yani başka bir şey değil, hadi her şeyi geçtim bir insan evladı gençlik yıllarında deli gibi aşık olduğu kız ile arasında haber götürüp getiren küçük çocukla 15-20 yıl sonra nasıl evlenmeye karar verebilir Shocked küçük emrah filmleri gözüme daha gerçekçi görünmeye başlamıştı bu filmden sonra >_>
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum   Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum Icon_minitimePaz 27 Tem. 2008, 03:06

japon filmleri sabır ister bazıları sonda güzel biter bazıları ne olduguna dair en ufak bir fikir vermeden bitirir oyuzden izlemek lazım ama büyük umutlar baglamamak gerek
http://www.diabolikss.com
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum   Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum Icon_minitimePaz 25 Ocak 2009, 19:37

çok beğenmiştim İndirip bi kez daha izliyim dedim ama yarısından sonrasını izleyemedim, fazla acıklı geldi Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum 57288

Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum Topimghh4

indirmek isteyenler için linkler;

dünyanın orta yerinde aşk için ağlıyorum
http://rapidshare.com/files/266265321/Duenyan__305_n_Orta_Yerinde_A__351_k___304__in_A__287_l__305_yorum_.part1.rar
http://rapidshare.com/files/266291866/Duenyan__305_n_Orta_Yerinde_A__351_k___304__in_A__287_l__305_yorum_.part2.rar
http://rapidshare.com/files/266344691/Duenyan__305_n_Orta_Yerinde_A__351_k___304__in_A__287_l__305_yorum_.part3.rar
http://rapidshare.com/files/266361734/Duenyan__305_n_Orta_Yerinde_A__351_k___304__in_A__287_l__305_yorum_.part4.rar
http://rapidshare.com/files/266270594/Duenyan__305_n_Orta_Yerinde_A__351_k___304__in_A__287_l__305_yorum_.part5.rar

400mb
japonca - türkçe altyazılı

Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum 597419

En son Admin tarafından Çarş. 12 Ağus. 2009, 10:55 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : linkler yenilendi :))
kyramia

kyramia

MesajKonu: Geri: Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum   Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum Icon_minitimePaz 25 Ocak 2009, 20:20

çok saol admin linkler içim hemen indirip izleyecem Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum 235242
garett

garett

MesajKonu: Geri: Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum   Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum Icon_minitimePtsi 26 Ocak 2009, 00:43

bana Nagasawa Masami derseniz hayatta kaçırmam Very Happy
güzel ve izlenesi bir film. yanlış hatırlamıyorsam orjinal versiyonu
kore yapımı olup, adı "My Girl and I" idi. o da çok güzeldir.
SPAWN-TheUndead

SPAWN-TheUndead

MesajKonu: Geri: Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum   Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum Icon_minitimePtsi 26 Ocak 2009, 23:18

Bu yapım benim gerçek anlamda Jet li yada Jackie Chan dışında gerçek ama gerçek anlamda uzakdoğu filmerine iten bir yapım olmuştur.Cnbc-e de izlemiştim kaç yıl geçti bilmiyorum ama... Konusu ve anlatım kurgusu ile mükemmel.Yanılmıyorsam bir kitapdan uyarlanmış film.Kesinlikle izleyin.

Spoiler:
Neyse hüzünlendim... Smile

İzleyin izlettirin...
http://www.meijifansub.com
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum   Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum Icon_minitimePaz 08 Şub. 2009, 16:58

Bunun 12 bölümlük dizisi de varmis... Hüzünlü dizi izleyecek hal yok ama bende Smile
selkhet

selkhet

MesajKonu: Geri: Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum   Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum Icon_minitimePtsi 09 Şub. 2009, 03:17

Az önce izlemiş bulundum. filmin yarısından sonrası salya sümük izledim.Yanınıza mendil stoklayıp izleyin Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum 57288
http://www.lastfm.com.tr/user/sselkhett
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum   Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum Icon_minitimePtsi 09 Şub. 2009, 09:29

akailili demiş ki:
Bunun 12 bölümlük dizisi de varmis... Hüzünlü dizi izleyecek hal yok ama bende Smile

japon yapımı mı? link bulabilirmiyiz? türkçe alt yazı da tabiki Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum 510855
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum   Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum Icon_minitimePtsi 09 Şub. 2009, 10:09

Evet japon yapimi. Ama turkcesini ben bulabilir miyim pek bilmiyorum Very Happy
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum   Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum Icon_minitimeC.tesi 04 Nis. 2009, 18:16

jdownloadera verdim bakalım akşam izlerim yarın yorumlarımı e gözyaşlarımı bir mendille size gönderirim dur yaa mendil çok nostaljik olur en iyisi foruma yazıyım Razz
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum   Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum Icon_minitimeC.tesi 04 Nis. 2009, 19:48

jdownloader candır cheers
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum   Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum Icon_minitimeC.tesi 04 Nis. 2009, 20:39

o zaman hadi bizi canlandır cheers ( :scratch: nerden çıktı bu slogan şimdi yaa Razz )
efsane

efsane

MesajKonu: Geri: Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum   Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum Icon_minitimeSalı 07 Nis. 2009, 15:03

bi kac tane ajpon filmi baktim sonunda hep biri öldü asiklarin biraz platonik aska dusgun ceviriyorlar ama bunuda izlicem aglamak istiorum sanki yeterince aglamdim ya birazda bunu izleyip agliyim Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum 690564 sagol paylasim icin admin
xxserap

xxserap

MesajKonu: Geri: Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum   Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum Icon_minitimeSalı 11 Ağus. 2009, 12:20

adminim Link ölmüş Sad ben bu filmi indirmek istiyorum linki yenilermisiniz ?
Hitokiri Battousai

Hitokiri Battousai

Nerden : İzmir,Mezzoberranzan ve bilumum orta çağ planelerinden.

MesajKonu: Geri: Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum   Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum Icon_minitimeSalı 11 Ağus. 2009, 12:59

Araştırdığım kadarı ile rapid linkleri ölü torrentten bulabilir yada istanbul izmir gibi yerlerde en fazla 5 lira ödeyerek orjinaline sahip olabilirsiniz.Orjinalini tavsiye ederim.
Hitokiri Battousai

Hitokiri Battousai

Nerden : İzmir,Mezzoberranzan ve bilumum orta çağ planelerinden.

MesajKonu: Geri: Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum   Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum Icon_minitimeSalı 11 Ağus. 2009, 13:07

Buyrun kısa bir arastırmadan sonra....

alt yazı yoktur.(sanırım)

En son Admin tarafından Cuma 04 Eyl. 2009, 17:00 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : linkler bozuk olduğu için silindi)
Megumi

Megumi

MesajKonu: Geri: Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum   Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum Icon_minitimeSalı 11 Ağus. 2009, 13:14

pazar günü tv8 de göstermişti bu fiLmi Wink
xxserap

xxserap

MesajKonu: Geri: Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum   Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum Icon_minitimeSalı 11 Ağus. 2009, 13:30

ankarada oturuyorum orjinalini aradım fakat bulamamıştım çok teşekkür ederim Wink
xxserap

xxserap

MesajKonu: Geri: Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum   Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum Icon_minitimeSalı 11 Ağus. 2009, 20:01

indirme şimdi bitti fakat dosya bozuk diyor xS o kadar saat uğraştım bekledim tühh ya Sad
xxserap

xxserap

MesajKonu: Geri: Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum   Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum Icon_minitimeSalı 11 Ağus. 2009, 20:02

nese yinede saoL hitokiri Smile
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum   Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum Icon_minitimeÇarş. 12 Ağus. 2009, 10:56

dün baya uğraştım ve kendim upload ettim Very Happy 400 mb ve altyazılı Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum 597419 linkleri ilk sayfada Wink

1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-