japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Arkadaşlar bana Japonca Sözlük lazım

+3
SHUICHI
Battousai
Tamada
7 posters
YazarMesaj
Tamada

Tamada

Arkadaşlar bana Japonca Sözlük lazım Empty
MesajKonu: Arkadaşlar bana Japonca Sözlük lazım   Arkadaşlar bana Japonca Sözlük lazım Icon_minitimePaz 07 Şub. 2010, 21:20

abilerim,ablalarım ve arkadaşlarım bana Japonca sözlük lazım , nasıl bulabilirim japonca sözlük ne olur yardım edin
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar bana Japonca Sözlük lazım   Arkadaşlar bana Japonca Sözlük lazım Icon_minitimePerş. 11 Şub. 2010, 21:27

çok kolay izmirde yok mu büyük bi kitap evi veya kırtasiye oraya gidip sorduğunde kesinlikle yardımcı olacaklardır arkadaşım Wink
SHUICHI

SHUICHI

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar bana Japonca Sözlük lazım   Arkadaşlar bana Japonca Sözlük lazım Icon_minitimePtsi 05 Tem. 2010, 19:45

Battousai demiş ki:
çok kolay izmirde yok mu büyük bi kitap evi veya kırtasiye oraya gidip sorduğunde kesinlikle yardımcı olacaklardır arkadaşım Wink
düşündüğün kadar kolay değil. Exclamation
bence izmirde değil türkiyede de adam gibi bi sözlük yok. Sad
Lenore

Lenore

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar bana Japonca Sözlük lazım   Arkadaşlar bana Japonca Sözlük lazım Icon_minitimePtsi 05 Tem. 2010, 21:10

d&r'larda bile rastladım ben sözlüğe ama kapsamlı mıdır değil midir incelemedim..
ama bunun dışında hiç bulamazsan internette güzel sözlükler var, çoğu jap-eng tabii ama işini görür umarım.
SHUICHI

SHUICHI

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar bana Japonca Sözlük lazım   Arkadaşlar bana Japonca Sözlük lazım Icon_minitimeSalı 06 Tem. 2010, 10:38

nette rastladığım tek sözlük Muharrem Demirci nin sözlüğü. 40 tl. 50 bin kelime. kulağa güzel geliyor fakat japon alfabesiyle yazılmamış. o kötü malesef.
glshiwak

glshiwak

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar bana Japonca Sözlük lazım   Arkadaşlar bana Japonca Sözlük lazım Icon_minitimeC.tesi 10 Tem. 2010, 20:59

arkadaşlar herkes buldugu japonca sözckleri yazsa dha güzel olur Smile
perennial

perennial

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar bana Japonca Sözlük lazım   Arkadaşlar bana Japonca Sözlük lazım Icon_minitimeÇarş. 15 Eyl. 2010, 03:51

Birkaç gün önce Japonca-Türkçe/Türkçe-Japonca sözlük buldum. Fono yayınlarının. Birde Hem sözlük hemde Pratik öğrenmek için el kitabı vardı. Sözlükler romaji. Sözlük 10 diğeri ise 18 TL. Büyük bir alışveriş mağazasının içindeki küçük bir kitapçıda buldum üstelik. Kitapcının adını hatırlamıyorum ama Ankara'dan aldım.
thrall

thrall

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar bana Japonca Sözlük lazım   Arkadaşlar bana Japonca Sözlük lazım Icon_minitimeÇarş. 25 Ocak 2012, 06:09

SHUICHI demiş ki:
nette rastladığım tek sözlük Muharrem Demirci nin sözlüğü. 40 tl. 50 bin kelime. kulağa güzel geliyor fakat japon alfabesiyle yazılmamış. o kötü malesef.

Japon alfabesiyle yazılmamış derken?
mini sözlükten bahsediyorsan, parantezlerin içini okudun mu?
kanji sözlükse eğer kitaptaki japonca kelimelerin hepsi kanjili,
japon alfabesi içermeyen sözlük hangisi?

Arkadaşlar bana Japonca Sözlük lazım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bana da hosgeldin deyin!