japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Türkiyeden Japon Vatandaşlığı ?

+4
PiNaTSu
robotech
Orihara Maya
Kazuya99
8 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
PiNaTSu

PiNaTSu

Türkiyeden Japon Vatandaşlığı ? - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Türkiyeden Japon Vatandaşlığı ?   Türkiyeden Japon Vatandaşlığı ? - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 25 Ocak 2010, 12:08

ledush demiş ki:
PiNaTSu demiş ki:
ledush demiş ki:
Bu forumda herkes Of'luları çok seviyormuş ne güzel.
Burdaki yazılanlardan benim anladığım şu biri bir kuyuya taş atmış yüz kişi çıkaramamış.Bir kişi Japonya'daki Türk imajını Of'lular bozdu dedi diye bütün Oflu'ları mı kötülemiş oluyor.Diğerleri de hemen savunmaya geçmiş konu amacından sapmış.

haklısın konu amacından saptı Türkiyeden Japon Vatandaşlığı nasıl olunur sen bize anlatırsan konuyu toparlamış oluruz robotech orionstar ve ben bu konuda bilgisiz kaldık konuyuda saptırdık sen bi toparlıyı ver bi zahmet sen daha bilgili görünüyorsun

ya arkadaşım siz ne kadar fesatsınız ben bilgiliyim demedim konu sapmamışmı ben mi yanlış okudum bu forumda yada bu bölümde bi iletişim sorunu mu var daha bilgili değilim iyi ki de değilim bu sefer ona da laf ederdiniz muhtemelen. Sleep şurda bir avuç Türk geçinemiyoruz dünyadaki halimizi düşünemiyorum

ledush burası forum konudan konu açılabiliyor tamam başlık Türkiyeden Japon Vatandaşlığı olabılır ama ben ve diger arkadaşlar buna cevap verdik bilgilerimiz dogrultusunda kimi zor dedi kimi imkansız dedi vs

robotech arkadasımızda bildiğim kadariyla mumkunatı cok zor olan bi durum. eskisi gibi türklere hos gorulu degiller zaten. of'lular saolsun :@ yazdı ne yani bana gore yanlıs olanı yutayım mı başlık farklı diye ...oflular ne alaka dendi ve konuda devam etti konudan konu açılmış oldu

yazıklarına gore ne fesatlıgım kaldı ne savunmaya gectıgım bılgın varsa tartıs dogrudur yada yanlıstır yada ben boyle dusunuyorum de ama tuttupta hıc bır bılgıye sahıp degılsın kendınde ıfade ettıgın gıbı bılgılerını aktaranlarada engel olma

ayrıca hangı konuda fesat oldugumu acıklarmısın ne hakla bana fesat diyebilirsin ki sen tartıştıgım kişi yada bilgi alışverişinde bulundugum kişi robotech ve sürekli birbirimize seni kırmak istemiyorum diyerek lafa başlıyoruz yada yanlış anlaşıldıysam özür dilerimle bitiriyoruz saygı cercevesi içinde özelde olsun genelde olsun kaldıki gereksiz geriliyoruz diye konuyu bile kapattık foruma kotu ornek olmayalım bızı yanlıs anlamasınlar dıye ama senin amacını anlayamadım ben hangımız fesatız acaba hangımız saygısız lutfen rıca edıyorum benım hakkımda yorum yapma kendı bıldıgın varsa acarsın baslık yazarsın dusuncelerını yanlıs yada dogru buldukların varsa konuda yorumunu yaparsın ama kısısel olarak kımseye fesat dıyemezsın kısısel yorum forumu degıl burası japon forum
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Türkiyeden Japon Vatandaşlığı ?   Türkiyeden Japon Vatandaşlığı ? - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 25 Ocak 2010, 21:43

Türkiyeden Japon Vatandaşlığı ? - Sayfa 2 49464 Bir daha uyarmayacagim ona göre. Birbirinizi germekten vazgeçin (bu herkes için geçerli!)
Tamada

Tamada

MesajKonu: Geri: Türkiyeden Japon Vatandaşlığı ?   Türkiyeden Japon Vatandaşlığı ? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 14 Şub. 2010, 17:00

bende japon vatandaşı olmak istiyorum
keyif

keyif

MesajKonu: Geri: Türkiyeden Japon Vatandaşlığı ?   Türkiyeden Japon Vatandaşlığı ? - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 29 Kas. 2010, 19:14

hepimiz kaba tabirle aynı yerden çıkma yaratıklarız...

en temelde kodlarımız da üç aşağı beş yukarı aynı...

hepimiz çiğ süt içmişiz, hepimizde irade denen iki ucu keskin bıçak var, hepimizin korkuları, beklentileri vs vs bir noktada çakışıyor...

bu durumda ne birimiz daha iyi diğerinden ne de daha kötü...bu toplumlar için de geçerli nihayetinde...

japonya'da shinjiku'ya gittiğim zaman bu mu benim yıllardır hayran olduğum ulusun insanları dedim...bana göre AHLAKSIZLIĞIN tepe noktası olan ne varsa toplumun iliklerine kadar yerleşmişti...ahlaksızlıklıktan daha kötü olan bir şey varsa bence kabul görmesi, benimsenmesi, normal karşılanmasıdır...

bu açıdan bakıldığında japon'un hiçbir farkı kalmaz diğer uluslardan...

ancakkkkkkkkk...

japon'u bana göre daha üstün demeyeyim de daha çekici yapan en önemli özelliği gizemidir...öyle gizemli bir japon'u bulursam da yapışırım kıçına... SmileSmile

ben zaten 1000 yıl geç gelmişim dünyaya... SmileSmile

Türkiyeden Japon Vatandaşlığı ?
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» <3 Japon Forum <3
» Japon Gelenekleri
» Japon gazeteleri
» Japon bulmacalari