japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mr. Brain (Bay Beyin)

YazarMesaj
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Mr. Brain (Bay Beyin) Empty
MesajKonu: Mr. Brain (Bay Beyin)   Mr. Brain (Bay Beyin) Icon_minitimeCuma 04 Ara. 2009, 01:15

Mr. Brain (Bay Beyin) Mrbrain6

Dizinin adı: ミスターブレイン (Mr Brain, Bay Beyin)
Yapım yılı: 2009
Bölüm sayısı: 8
Yönetmen: Fukuzawa Katsuo
Tür: Komedi, polisiye
Başrol oyuncuları: Kimura Takuya (Tsukumo Ryusuke), Ayase Haruka (Yuri Kazune), Mizushima Hiro (Hayashida Toranosuke)
Konuk oyuncular: GACKT (Takegami Teijiro, 2. bölüm), Kamenashi Kazuya (Wakui Masakazu, 3. bölüm), Takeru Sato (Nakagawa Masaru, 3. ve 4. bölüm), Kagawa Teruyuki (Tanbara Tomomi), Ichikawa Ebizô XI (Takei Kohei), Nakama Yukie (Akiyoshi Kanako, 5. ve 6. bölüm)

Konusu: Ryusuke Tsukumo olayları geç algılayan, ancak sevimli ve çekici bir host kulüp çalışanıdır. Bir kaza sonucu beyni değişime uğrar ve birkaç sene sonra araştırmacı olabilecek düzeye gelir. Artık Ulusal Polis Bilimi Araştırma Enstitüsü'nde çalışmaya başlayan sinirbilimci Tsukumo, hala bazı durumlarda nasıl hareket etmesi gerektiğini bilmeyen biridir, ancak bilimsel yanı çok kuvvetlidir. Eğer polisin çözmesi gerektiği bir konuda Tsukumo'nun aklına birşey takıldıysa, o sorusuna cevap bulmak için sonuna kadar araştırmaya devam eder...

Açılış şarkısı: Van Halen - JUMP

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Mr. Brain (Bay Beyin) Empty
MesajKonu: Geri: Mr. Brain (Bay Beyin)   Mr. Brain (Bay Beyin) Icon_minitimeCuma 04 Ara. 2009, 01:25

Bu diziyi yeni bitirdim, ve izlerken en çok gözüme çarpan şey her bölümde ayrı bir ünlünün oynamasıydı. Bir dizide ilk defa bu kadar çok ünlü insanı bir arada gördüm! Daha ikinci bölümde Gackt psikopat bir katili oynuyor, üstelik de insan eti yiyen bir katil! Mr. Brain (Bay Beyin) 780249
Üçüncü bölümde Kamenashi Kazuya karşımıza çıkıyor. Zaten dizide Mizushima Hiro baştan var. Ünlüler geçidi yani Smile Konuk oyuncuların hepsinin adını koymadım ama bilin ki liste uzun.

Dizinin kendisine gelince. İlk bölüm beni çok sarmamıştı. Tsukumo bana fazla uçuk ve abartılı gelmişti. Özellikle de beyinden bahsederken dediği şeyler biraz uçtu (ben de sinirbilim okuyorum ya ondan o kadar rahatsız oldum herhalde Smile ). Ancak fiksiyon olduğunu düşünürsek ve dizinin bütününe bakarsak hiç de fena değil! Ben sonuna kadar izledim, ve bazı yerlerde gerçekten çok heyecanlandım, üst üste birkaç bölüm izledim filan, o derece merak içindeydim.
Sonuç olarak, tavsiye ederim, hele de polisiye filmleri seviyorsanız, sizin için ilgi çekici bir dizi Mr. Brain (Bay Beyin) 597419

Mr. Brain (Bay Beyin)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Brain Wave Generator