japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^

+6
albertine
Orihara Maya
shirayuri
Lenore
Admin
SaILoRSuN
10 posters
YazarMesaj
SaILoRSuN

SaILoRSuN

Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^ Empty
MesajKonu: Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^   Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^ Icon_minitimeSalı 01 Ara. 2009, 10:29

Merhabalar minna Smile

Başlık ve nickimden de belli olduğu üzere ben SaILoRSuN. Aslında uzun süre önce burayı arkadaşım matrixsakini bana tavsiye etmişti.Nedense üye olmamışım o.O Halbuki çok beğenmiştim ve hala beğenmekteyim hatta ara ara bakıyordum buraya...Neyse neticede buradayım Smile

Gelelim kendimiz tanıtmayaaaaa....

Adım Gözde, 23 Aralık itibariyle 22'yi doldurmuş olacağım. Yüksek lisans öğrencisiyim. Ve (izlediklerimi) çizgifilm (diye başta bilirken) ->Sailormoon-> +İnternet ile animenin varlığını keşfetme ->bilgi arttırma dönemiyle beraber manga, live act.,j-music+k-music vs.,japonlar ve onlarla ilgil her şeye + kore yapımları hakkında kendimi geliştirmekte ve de ilgimi arttırmaktayım. (Ya ödevden kalktığım nasıl belli gelişim haritası çıkardım resmen Razz ) internet forum olaylarına yaklaşık 9 yıldır girmiş durumdayım ve ilk günden beri her yerde nickim (sailorsun ->)SaILoRSuN olduğu için internette adımdan ziyade bana sailrosun, sun, sun-chan vb. hitaplar mevcuttur.Kısaca gerçek adım gbi oldu.Bazıları da olayı Türkçeleştirerek bana Güneş de der. Çocukluğumdan beri resim çizer, hikaye deneme ve şiir yazarım.Animeler isevmeim bir nedeni de budur zaten: Çizim ve hikaye güzelliği... Bunların yaninda müzik dinlemeyi, kitap okumayı çok severim , ayrıca phtoshop, video yapımı vb. bilgisayar programalarına karşı da oldukça ilgiliyimdir.Keman ve buz pateni hastasıyımdır.Vakti zamanın da bizim orta okulun voleybol takımındaydım yani spor olarak voleybolu ve basketbol, tenisi severim.Ortaokul enerjik faaliyetler varken lisede durgun faaliyetlere yöneldim kısacası.

200 ü aşkın anime izledim (bi kere saymaya kalktım da 200 den sonra bıraktım o.O), live act. ve mangada daaz olmayacak kadar var. En sevdiğim animeler (eskilerden) Sailormoon (bellidir zaten), Magic Knight Rayearth vb.; yenilerden Full Metal Alchemist, Death Note vb. sayabilirm.Aslında izlediğim animelerin çoğunu severim çünkü ilglimi çekmeyenleri izleme çekenler de genellikle isabetli seçimler olmuştur.

Dediğimi forumu çok beğendim.Burada en çok dikkatimi çeken kişi akailili (umarım doğru yazmışımdır) ; kendisiyle tanışmayı cidden istiyorum.Ve pek tabiyki forumdaki tüm arkadaşalarla da tanışmak kaynaşmak en içten dileğim.

Bayılmak üzere olduğunu fark ediyorum ve hemen sözü toparlıyorum Laughing Geldim , gördüm, sevdim ^^ Umarım sizde beni seversiniz. Görüşmek üzere japon forum japon forum japon forum
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^   Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^ Icon_minitimeSalı 01 Ara. 2009, 12:03

hoşgeldin tekrar SaILoRSuN Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^ 597419
senseiye hemen bi göz kırpılmış bile Very Happy
https://japon.yetkin-forum.com
Lenore

Lenore

MesajKonu: Geri: Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^   Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^ Icon_minitimeSalı 01 Ara. 2009, 12:16

Hoşgeldin sailorsun-san x3
anime-senseii tanıtımını zevkle okudum, umarım hep beraber iyi vakit geçiririz ^^
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^   Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^ Icon_minitimeSalı 01 Ara. 2009, 16:04

hosgeldin Very Happy
aa bende yüksekokuldayken bir müddet voleybol oyanımıştım taa ki kaza geçirene kadar . 9 yildir forumlardasın demek, ben ne geri kalmışım meğer Rolling Eyes ilk forumum burası olmuştu, ve hala da tek aktif olduğum yer.
neyse şimdide ben uzattım Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^ 654939

tekrar hoşgeldin Wink
SaILoRSuN

SaILoRSuN

MesajKonu: Geri: Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^   Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^ Icon_minitimeSalı 01 Ara. 2009, 16:18

Hoşbulduk arkadaşlar sizleri tanıdığıma çok sevindim Very Happy
@Admin: Sayın adminim hürmetler ^^
@Lenore: Canım sen de "Sun" espirisi yapanlar fun club a katılmışsın Very Happy Bu kulübün üye sayısı gün geçtikçe artıyor Laughing
@mError:Geçmiş olsun ya beni şartlar engelledi bu konuda diyebilirm^^' eh benim baya oldu merakım ve animeler sağolsun Very Happy
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^   Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^ Icon_minitimeSalı 01 Ara. 2009, 16:57

Hosgeldin Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^ 597419
Kendimi seref konugu gibi hissettim sayende, sagolasin Very Happy
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^   Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^ Icon_minitimeSalı 01 Ara. 2009, 18:57

hosgeldin cheers güzel tanıtım olmus Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^ 597419
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^   Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^ Icon_minitimeSalı 01 Ara. 2009, 21:23

Off of nasıl o kadar çok anime izledin yaaa ben 14 yaşından beri az çok izliyorum hala 100e ulaşamadım Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^ 654939
Bende forumlarda 7-8 senedir ilgiliyim ^^ Son bi kaç yıldır pek forumlara girmiyorum ama tek burası var ^^
Youkosooo sun-chan ^^ Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^ 431805
SaILoRSuN

SaILoRSuN

MesajKonu: Geri: Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^   Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^ Icon_minitimeSalı 01 Ara. 2009, 22:08

akailili demiş ki:
Hosgeldin Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^ 597419
Kendimi seref konugu gibi hissettim sayende, sagolasin Very Happy

@ akailili: Burayı ilk gördüğümde senin şarkıları dinlemiştim o yüzden çok dikkatimi çekmişti...mümkünse seninle msnden filan tanışmak isterim.

@alberitne: Teşekkür ederim .Kendimi bir kere de en iyi şekilde ifade etmek istedim ^^ tabi daha çok tanırım sizi ve tanırsınız beni ...

@Shizuka: Bilemiyorum interneti bulunca uçmuş olabilirm ben Very Happy ya da sen belki eski bazı animeleri hatılramıyorusndur ya da ikisi birden vardır da o yüzden bu kadar fark etmiştir^^
Benim de belli bi yer vardı umarım burası da olur.

Bu arada akaililiye dediğim herkes için geçerli hepinizle tanışmak isterim^^
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^   Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^ Icon_minitimeSalı 01 Ara. 2009, 23:18

Ben bu sene yogunum o yüzden msn'e hiç girmiyorum neredeyse. Ama forumda bol bol yazmaya çalisiyorum Wink
SaILoRSuN

SaILoRSuN

MesajKonu: Geri: Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^   Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^ Icon_minitimeÇarş. 02 Ara. 2009, 02:16

anlıyorum...olduğu kadar o zaman Smile
Maccha
japon forum muhabiri
Maccha

MesajKonu: Geri: Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^   Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^ Icon_minitimeÇarş. 02 Ara. 2009, 10:40

Hosgeldin SaILoRSuN Smile Bu nicki eskiden takip ettigim birçok forumda gördüm ama sen miydin bilmiyorum (hangi forumlardi onu da tam hatirlamiyorum ya neyse ^^'') Smile
http://candynindunyasi.com
SaILoRSuN

SaILoRSuN

MesajKonu: Geri: Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^   Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^ Icon_minitimeÇarş. 02 Ara. 2009, 11:11

sailorsun olarak kullanıyordum 5-6 yıl önce ama nick biraz canlansın diye böyle yaptım.Gördüğün kişi büyük ihtimalle ben olabilirim.Ama bi ara taklitlerimin ortaya çıktığını söylemeliyim (sadece nick olarak değil baya taklit Very Happy ) ama sanırım benimdir yani.Olurda nerede ve hangi konuda filan rasladığını hatırlarsan kesin konuşabilirim^^ Anime ile ilgili birçok foruma üyeyim...Ha nickten konu açılmışken eğer bir şekilde bi sitede bu nick kapılmışsa (sinir olmakla birlikte Razz ) PrincessSun nickini kullanıyorum. Ama çok gerekmedi şimdiye kadar...video sitesinde filan ...

memnun oldum çağla...
zulem

zulem

MesajKonu: Geri: Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^   Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^ Icon_minitimeÇarş. 02 Ara. 2009, 19:03

selamlar japon forum sahipleri ve sahibeleri, gün itibariyle aranıza katılmış bulunuyorum, umarım hoş ve güzel vakitler geçiririz... japon forum
Megumi

Megumi

MesajKonu: Geri: Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^   Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^ Icon_minitimeÇarş. 02 Ara. 2009, 19:40

İkinizde hoşgeLdiniz (;
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^   Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^ Icon_minitimeÇarş. 02 Ara. 2009, 21:33

hosgeldin zulem Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^ 597419
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^   Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^ Icon_minitimeÇarş. 02 Ara. 2009, 21:38

hoşgeldin zulem Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^ 597419
https://japon.yetkin-forum.com
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^   Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^ Icon_minitimeÇarş. 02 Ara. 2009, 21:40

Sen de hosgeldin zulem Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^ 597419
zulem

zulem

MesajKonu: Geri: Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^   Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^ Icon_minitimeÇarş. 02 Ara. 2009, 22:19

hoş bulduk sevgili akilili, admin, albertine. başlangıç olarak çok güzel enerjiler aldığım bir ortam oldu...
bunu benzeri yerlerde yakalayamıyoruz malesef, burada kendimi evimde gibi hissettim herkeze yeniden teşekkürler...

jopon kültürünü bize yakından tanıtan siteye emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyorum... lol!
SaILoRSuN

SaILoRSuN

MesajKonu: Geri: Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^   Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^ Icon_minitimePerş. 03 Ara. 2009, 22:25

hoşgeldin zulem ^^'

Ben SaILoRSuN; memnun oldum^^
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» merhaba
» Ne zaman japon oldum dersiniz?