japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

<Oyun>[Denizciler] Hızlı Gelişim. Logue Down

2 posters
YazarMesaj
Akira

Akira

<Oyun>[Denizciler] Hızlı Gelişim. Logue Down Empty
MesajKonu: <Oyun>[Denizciler] Hızlı Gelişim. Logue Down   <Oyun>[Denizciler] Hızlı Gelişim. Logue Down Icon_minitimeCuma 30 Ekim 2009, 14:41

Eksik denizci olduğu için denizcilere direk rütbe ve şeytan meyvesi vereceğimi söylemiştim o yüzden oyunu başlatıyorum öncelikle selkhetle başlıyorum.

Selkhet

Adı: Selkhet
Rütbe:Yüzbaşı
Sınıf:Savaşçı
Silah:Dövüş Sanatları
Şeytan Meyvesi: Ryuu Ryuu No Mi (Ejderha Ejderha Meyvesi) [Mythical Zoan]

STR +5+(10)+[10]
DEX +5+(2)+[10]
CON +5+(3)+[10]
WIS +5+(5)+[10]
CHA +5+(3)+[10]

Not: Parantez içindekiler CHA hariç hepsi normal dağıtılan. CHA'daki 3 Bileklikten dolayı geliyor. Köşeli Parantez içinde yer alanlar ise Şeytan Meyvesi Tarafından Geliyor.

Açlık Durumu : 150 ( Max )
Enerji : 15
Moral : 200 ( Max )
Para : 10000 Belli

Eşyaların.

Miğfer :Yok
Gövde : Siyah Uzun Bir Pelerinin var arkasında el işlemesi bir ateş püskürten Ejderha motifi var ayrıca siyah bir t-shirt ün var.
Bacak : Siyah pantolon
Eldiven : Deri, Siyah
Bileklik : Ay Taşından Başlıklı Bileklik.
Ayak : Deri çizme
Çantadakiler : İntikam için öldüreceğin kişinin aranma posteri. Grand Line haritası.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Akailili

Adı: Aka
Rütbe:Baş Hekim - Yüzbaşı
Sınıf:Doktor
Silah:Dövüş Sanatları
Şeytan Meyvesi: Horu Horu no Mi (Hormon Meyvesi) [Paramecia]

STR +5+(Cool+[10]
DEX +5+(3)+[10]
CON +5+(3)+[10]
WIS +5+(11)+[10]
CHA +5+(3)+[25]

Not: Parantez içindekiler CHA hariç hepsi normal dağıtılan. CHA'daki 3 Bileklikten dolayı geliyor. Köşeli Parantez içinde yer alanlar ise Şeytan Meyvesi Tarafından Geliyor.

Açlık Durumu : 150 ( Max )
Enerji : 15
Moral : 200 ( Max )
Para : 10000 Belli

Eşyaların.

Miğfer :Yok
Gövde :Beyaz Uzun Bir Pelerinin var. Arkasında Japonca Aka(Kırmızı) yazısı var ayrıca beyaz bir t-shirt ün var.
Bacak : Beyaz Pantolon
Eldiven : Siyah bir eldiven (Ameliyat veya yaralılara bakarken eldivenin kan bulaşabilirliği nedeniyle herzaman yedek bir eldiven taşıyorsun.)
Bileklik : Annene ait senin klanın çok nadir bir simgesini taşıyan bir bileklik.
Ayak : Deri çizme
Çantadakiler :İlk Yardım malzemeleri. Grand Line haritası. Yedek bir eldiven.

En son Akira tarafından Salı 03 Kas. 2009, 09:17 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Akira

Akira

MesajKonu: Geri: <Oyun>[Denizciler] Hızlı Gelişim. Logue Down   <Oyun>[Denizciler] Hızlı Gelişim. Logue Down Icon_minitimePtsi 02 Kas. 2009, 10:49

Öncelikle Backgroundları yazacam sonra oyuna geçecem.

Selkhet

Sen küçük bir köyde babanla yaşayan bir kızsın annen sen küçükken vefat etmiş, baban koramiral ve çok iyi birisi bir gün köyünüzü korsanlar tarafından basılıyor. Baban seni küçükken oynadığınız ağaçlık yerdeki sığınağa saklar. Baban geri dönüp savaşmak için giderken yakalanır ve bütün köy babanın gözleri önünde katledilir. Baban bu olay nedeniyle çıldırır ve kafayı yer. Babanın bu durumu işinide etkiler ve denizciliği bırakır Köyde sen ve babandan başka kurtulan olmuyor. 13 yaşında köyü terk ediyorsunuz. Babana hem üzülüyorsun hem kızıyorsun. Üzülüyrsun; tüm köyün gözlerinin önünde öldürüldüğüne babana acıyorsun. Kızıyorsun; Neden yakalandı neden herkesin ölmesine izin vermedin diye babandan nerede ise nefret ediyorsun. Bu yüzden babanın yapamadığını sen yapmak istiyorsun o korsanları bulup intikam almak ve hepsini mahvetmek istiyorsun. Bir gün okuldan eve döndüğünde babanı kendisini asmış şekilde buluyorsun. Bu senin intikamını daha çok ateşliyor ve babanın ölüsünün başında yemin ediyorsun.

Yemin=> Baba sana yemin ederim ki senin yapamadığını yapacağım ve o lanet olası korsanları bulucağım ve bunların hepsini tek tek ödeteceğim sana tüm kalbimle yemin ediyorum baba.

Babanın cenazesine denizci iken arkadaşı olan bi koramiral geliyor. Sen bu adamı daha önce babanın yanında gördüğün için tanıyorsun. Yanına gidip.

Selkhet= Adam amca ben denizci olmak istiyorum.
Adam= (Gülümser ve senin başını okşuyarak) Seni anlıyorum küçük şey ama daha çok küçüksün.
Selkhet= Ben küçük bir kız değil büyüdüm ben köyümün ve babamın intikamını almak için çok güçlü olup o korsanları yok etmek istiyorum.
Adam= Peki. Sen öyle diyorsan öyledir küçük kız seni himayem altına alacağım ve eğiteceğim.
Selkhet= BEN KÜÇÜK KIZ DEĞİLİMMMM. Neeee. beni yanınıza mı alacaksınız?
Adam= (gülümseyerek) Evet.
Selkhet= Teşekkür ederim Efendim.

13 yaşında Koramiral Adam tarafında denizci birliğine katılırsın ve onun himayesi altında çalışır ve güçlenmeye başlarsın.

4 Yıl Sonra

Bir gün sen antrenman yaparken yanına yanına bir asker gelir.

Asker= On Başım sizi Koramiral Adam odasına bekliyor.
Selkhet= Neden! Moruk Ne yapacak beni.
Asker= (Ürkek Bir Şekilde) Bilmiyorum efendim önemli olduğunu söyledi.
Selkhet= Tamam tamam üstümü değiştirip geliyorum.
(Asker selam vererek uzaklaşır.)

Koramiral Adamın odası:
Selkhet= Ne oldu Moruk neden çağırdın beni antrenman yapıyordum. Ne oldu.
Adam= (Gülümseyerek) Seni asi kız sana öğretemedim kendinden büyüklerle konuşmayı.
Selkhet= (Umursamaz bir tavır takınır.)
Adam= Neyse. Bak sana ne vereceğim.
Selkhet= Ne?
Adam= Hala güçlenmek isteyip intikam almak istiyor musun?
Selkhet= Evet! Neden sordun?
Adam= Aslında bunu kendim için ayırmıştım(elinde bir tabağın içinde meyveyi göstererek) ama artık yaşlandım.
Selkhet= O Nedir?
Adam= Bir Lafımı bitirmeme izin ver!
Selkhet= Offff! Tamam tamam.
Adam= Düşündüm de bunu senin işine daha çok yarayacağını düşündüm ve bu Şeytan Meyvesini sana vermek istiyorum.
Selkhet= Neeeee! (Şaşkın Bir şekilde) ŞEYTAN MEYVESİ Mİ? Şu yiyen kişiye ekstra özellikler kazandıran ve denizde yiyen kişiyi çekiç gibi batmasını sağlayan meyvelerden mi?
Adam= Evet aynen öyle. Bu elimde tuttuğum Ryuu Ryuu no Mi (Ejderha Ejderha meyvesi) çok nadir bulunan bir Mythical Zoan tipi bir meyve bu intikamını almak için sana çok yardımı dokunacağına eminim.
Selkhet= (Şaşkın Şaşkın Bakar) Teşekkür ederim moruk.
Adam= Küçük Kız BANA MORUK DEME! otoriterim sarsılıyor.
Selkhet= SENDE BANA KÜÇÜK KIZ DEME!
Adam=(kahkaha atar) Tamam Tamam. Bu meyve hakkında derler ki "Mythcal Zoanların içinde en güçlü olanıymış. Alev püskürttüğü zaman yanardağdan çıkan lavdan 10 kat daha güçlü olurmuş."
Selkhet= Alev Püskürtmek mi ? Lavdan 10 kat daha mı güçlü? dur bir dakika sen böyle bir meyveyi nasıl buldu yaşlı adam.
Adam= Evet alev püskürtmek, lavdan 10 kat daha güçlü bir ateş. Unutma ki ben bir koramiral im yıllarca bu meyveyi aradım sonunda buldum ama yaşlandım artık benim işime yaramaz.
Selkhet= Hmm.
Adam= (Meyveyi Uzatır) Ye..
Selkhet= Eee. Sonra ne olacak?
Adam= Göreceksin.
Selkhet= Tamam( dedikten sonra meyveyi yemeye başlarsın ve hepsini yersin.) Eee bir değişiklik olmadı?
Adam= Bekle. Şimdi Gidip dinlen.
Selkhet= Peki tamam yaşlı adam.(dersin ve odan çıkıp kendi odana yatmaya gidersin ve yatıp uyumaya başlarsın)

1 Yıl Sonra

Bir gün sen antrenmanını yaparken bazı top patlamalarını duyuyorsun. Yanına bir asker gelir ve sana olanı biteni anlatır.

Asker= Efendin arkamızdan korsanlar saldırıyor.
Selkhet= Hmm korsanlar demek. Bayrağı kime aitmiş?
Asker= Bilinmiyor efendim ilk kez görünüyor.
Selkhet= Siz bana bırakın.
Asker= Emredersiniz efendim.
Selkhet= Ryuu Ryuu No Model Gold Dragon. (Görünüş: Altın renginden pulları olan çok görkemli ve ihtişamlı bir ejderha)

Askerlere arasında geçen konuşma.
Asker 1= Hey baksana çavuş gene en güçlü haline geldi ne zaman korsanları duysa hep böyle oluyor.
Asker 2= Evet iyi ki korsan değilim şu halime şükrediyorum.
Asker 1= işte havalandı saldıracak.

Sen havalanırsın ve korsan gemisinin üstüne doğru uçarsın.

Korsan 1= Aman tanrım bu olamaz saldırdığımız denizci gemisi Kızgın Ateş Selkhetin gemisimiymiş. KAÇINNNN.
Selkhet= Hahaha kaçacak yeriniz yok çabalarınız boşa.
Korsan 1= Yooooooo olamazzzzzzz.
Selkhet= CEHENNEMMM ATEŞİİİİİİİİİ.

Püskürttüğün ateş gemiyi saniyeler içinde eritip denizin derinliklerine gömülür...

2 Yıl Sonra

Gerek antrenmanlarla gerek meyvenin verdiği güçle çok güçlü oluşun seni denizcilikte Yüzbaşılığa kadar getirmiştir. Koramiral Adam yaşlandığından dolayı denizciliği bırakmıştır ve küçük bir kasabada huzurlu bir hayat sürmektedir. Onun bıraktığı gemiyi sana devrederler.Artık bu geminin Kaptanı ve komutanısındır.Bir gün aldığın bir habere göre aradığın korsanın Logue Downda görüldüğünü duyarsın. Geminin rotasını Logue Down a çevirisin ve ilerlemeye başlarsınız.
Akira

Akira

MesajKonu: Geri: <Oyun>[Denizciler] Hızlı Gelişim. Logue Down   <Oyun>[Denizciler] Hızlı Gelişim. Logue Down Icon_minitimePtsi 02 Kas. 2009, 16:47

Akailili

Senin ailen çok soylu ve tıp konusunda oldukça başarılı bir klandır. Babanın önceki eşinden senden 4 yaş büyük bir oğlu var. Baban sürekli Jin'le yani üvey abinle ilgilenmesi seni üzüyor annen seni doğururken ölmesi her zaman kalbinde hem anne hemde baba sevgisini doldurulmaz bir yeri olmuştur. Baban sana her zaman annenin ölümünden suçluymuşsun gibi bakmasına artık katlanamıyorsun.

Doğum
Sert bir kış günü annenin sancıları artar ve doğumun yaklaştığını söylerler doktorlar babana. Bunun üzere tüm hazırlıklar başlar doğum için. Gökyüzü Parçalı bulutlu Dolunay var ve aşırı derecede soğuk ve rüzgarlı. Doktorlar doğum işlemeni başlarlar. Doğum çok zorlu geçer. Doğum gerçekleşir Kızıl saçlı kanlar içinde bir kız bebek doğar baban önce sevinir ama annenin doğum sırasında öldüğünü duyunca tüm sevinçi kaybolur.

Doktor= Efendim bu şirin kıza ne ad vermeyi düşünüyorsunuz.
Shinra= Şirin mi? Bu katil benim kızım mı?
Doktor= Efendim Elimizden geleni yaptık karınızın dirençi çok zayıftı yapa bileceğimiz birşey yoktu. Hem bu masum kızın ne suçu var.
Shinra= Annesini katili o kızı asla kızım olarak görmiyeceğim. Adını Aka koyun. Tamda görünüşüne layık bir isim olur.

Bu olaylar çerçevesinde sana hep annenin annesi bakmıştır. Babanın Jin'le İlgilenip seninle ilgilenmemesine Jinde mutlu değildir. Jin Senle ilgilenmeyi hiç bir zaman eksik etmez seni her zaman özde olmasa küçük kardeşi olarak görür.
12 yaşında Jin i kendi bi abi olarak değilde kalbinde ona farklı bir duygu taşıdığını anlarsın. Jin ne zaman yanına gelse heyecandan yüzün kızarır ve kekelemeye başlarsın. Jin Babandan öğrendiği herşeyi sana öğretir.
Sen 14 yaşında iken Jin'in bir denizci gemisine doktor olarak alındığını duyarsın hem sevinirsin bu olaya hemde üzülürsün. Sen hem Jin'den hemden anneannenden doktorluğu öğrenirsin. Sen dalgın dalgın yürürken karşına Jin çıkar.

Jin= (Sana bakarak yüzünde küçük bir tebessümle) Küçük kardeşim ne düşünüyormuş böyle?
Aka= Ş-şeyyy gemide doktor olmuşsun buna çok sevindim.(Zorda olsa gülmeye çalışıyorsun ama içinde buruk bir acı var.)
Jin= Evet babam konuşmuş beni aldırmış gemiye. Peki senin neyin var böyle dalgınsın.
Aka= H-hiçç yok bir şeyim iyiyim ben.
Jin= Peki sen öyle diyorsan öyledir. Benim hazırlanmam gerekiyor. Bana yardım etmek istermisin?
Aka= Ş-şeyyy (Yüzün kızarmıştır ve ne diyeceğini bilemiyorsun.) Benim nineme yardım etmem gerekiyor. (Koşarak Jin'in yanından uzaklaşırsın.)
Jin= Döndüğüm zaman seni iyi bir doktor olarak bulmak istiyorum.

Jin akşam yola çıkar ve adadan ayrılır. Sen hoşçakal diyemeden gittiği için çok üzülüyorsun. Çalışmalarına devam ediyosun ninenden öğrene bildiğin herşeyi öğreniyorsun. Ve böyle zamanın geçiyor.

1 Yıl Sonra

Ninenin yanında deneyler yaparken bir duyum alırsın "Jin adaya dönmüş" ve heyacanla koşarak limana doğru koşarsın. Karşıdan sana doğru gelen çok yakışıklı bir çocuk görüyorusun ve bunun Jin olduğunu hemen tanıyorsun. Daha 1 yıl geçmesine rağmen Jin çok büyümüş ve çok yakışıklı olmuş ona olan aşkın kat ve kat dahada artmaya başlıyor ve kalbim hızlı hızlı atıyor.

Aka= Jinnnnnnnn.Hoşgeldinnnnnnn.(bağırıyorsun)
Jin= Oohoo şu gelene bakın bu benim küçük kardeşim değil mi? (Birbirinize yaklaşırsınız ve karşılıklı durursunuz.)
Aka= Seni Çok Özledim neden geç geldin.(Kendini tutamaz ve Jin'e sarılırsın)
Jin= Hey hey sakin ol beni öldürmeyemi çalışıyorsun öyle sıkmasana belimi nefes alamıyorum.
Aka= Özür Dilerim.(Ellerini çekersin Jin'in üzerinden)
Jin= Görmeyeli ne kadar da büyümüşsün öyle. Güzel ve tatlı bir kız olmuşun.
(Aslında güzel bir kız değilsin DM düşüncesi Very Happy )
Aka= Yalancıııııı. Ne kadar kalacaksın hemen gitmeyeceksin demi?
Jin= Üzgünüm Aka fazla kalamıyacağım.
Ağlamaya başlarsın.
Jin= Ağlama güzelim benim hem bak sana doktorluğunda yardımcı olacak bir hediyem var.
Aka= (Göz yaşlarını silersin ve ağlamayı bırakırsın Hıçkırıklı bir şekilde) Ne.
Jin= Bir Şeytan Meyvesi.
Aka= Şeytan mı?(Korkmuş bir şekilde)
Jin= Korkma kötü birşey değil sana ekstra bir güç kazandıracak. Ben önceden yediğim için 2.sini yiyemiyorum o yüzden sana getirdim.(Der ve sana meyveyi uzatır) Ye.
Aka= (Sen korkak gözler Jin'in uzattığı şeye bakarsın ve uzanır alırsın.) Şimdi mi yiyeceğim bunu.?
Jin= Evet
Aka= Peki Bu bana ne gibi özellikler kazandıracak?
Jin= Bu Horu Horu no Mi yani bir hormon meyvesi insanlar ve kendi üzerinde her türlü hormonel değişikliği yapabilirsin.
Aka= Hmm anladım.( Meyveyi yemeye başlarsın. Bitirirsin.) eee bir şey olmadı.
Jin= Bekle.
Aka= Teşekkür ederim.( Dersin ve Jin'i yanağından öpersin.)
Jin= (gülümser bir yüzle sana bakarak) Hadi eve gidelim.
Aka= Tamam.

Akşam olur yemek yersiniz. Babanla Jin Konuşmaya başlarlar. Jin sana dönerek.

Jin= Aka hadi güzelim senin yatma vaktin geldi. Gidip oda yat uyu canım.
Aka= Ama ben seninle biraz daha vakit geçirmek istiyorum.
Shinra= Aka Gir yat odana (kızgın bir edayla)
Jin= Baba yapma böyle ne konuşmuştuk senle.
Shinra= Tamam be tamam.
Jin= Hadi güzelim yarın bol bol konuşuruz.
Aka= Tamam. İyi geceler.
Jin= İyi geceler canım.

Sabah olur kahvaltı yapıp Jin'le vakit geçirmeye başlarsınız akşama kadar eğlenirsiniz konuşursunuz oynarsın. Akşam olur eve dönersiniz ve Jin hazırlanmaya başlar.

Aka= Bugun gidiyormusun?
Jin= Evet.( Eşyalarını toplar ve evden çıkar.)
Aka= (Hemen arkasından giderek) Peki ne zaman geleceksin?
Jin= Bilmiyorum canım ama en kısa sürede gelmeye çalışacağım.

Limana doğru ilerlemeye başlarsınız. Limana az kalmışken varmanıza.

Aka= (Jin'in elinden tutup kendine doğru çevirisin Jin'i) Sana Bir Şey söylemek istiyorum.(Utanır Bir şekilde.)
Jin= Evet canım söyle dinliyorum seni.
Aka= Ş-şeyy nasıl söylesem.Ş-şeyy B-bennn
Jin= Evet sen.
Aka= B-benn. Seni Seviyorummmm.(dersin ve Jin'i öpersin.)
Jin= (Şaşkın Bir halde sana bakar)
Aka= (Yaptığından utanırsın ve arkanı dönüp koşmaya başlarsın.) Hoşçakal
Jin= (Arkandan seslenerek) Döndüğüm zaman seni çok yetenekli bi doktor olarak görmek istiyorum. Benim kadar çok iyi bir doktor ol.
Aka= Tamammmmmmmm(Diye bağırırsın arkanı dönmeden.)

Jin Arkasını döner ve gemiye doğru gider ve gemiye biner. Gemi limandan uzaklaşarak gider.

2 Yıl Sonra

Jin gideli 2 yıl olmuştur ve sen onun yolunu hep beklemektesin. Hem Ninenden yeni tedaviler ve bilgiler öğrenirsin hemde meyve konusunda ustalaşmaya çalışırsın. Bir yaz günü ninenle çalışırken kapınıza bir denizci askeri gelir. Kapıyı baban açar ve konuşmaya başlarlar.

Asker= Baş hekim Jin gemiye yapılan bir korsan saldırısında vefat etti.
Shinra= Yooo olamazzzz Jinnn(Ağlayarak.)
Aka= Neeeeeee! Jin öldü mü?
Asker= Üzülerek söylüyorum evet.
Aka= Jinnnnn! (Ağlıyorsun)

Sen ağlarken Jin'in söylediği söler aklına geliyor. "Döndüğüm zaman seni çok yetenekli bi doktor olarak görmek istiyorum. Benim kadar çok iyi bir doktor ol." Evden çıkıyorsun ve koşarak Jin ile oynadığınız yere gidiyorsun orda ağlıyorsun.

Aka= Hayırrr Jinnn ölemezsinnn geri döndüğünde benim ne kadar iyi doktor olduğumu görecektin. Sana sarılıp seni nekadar çok sevdiği mi söylüyecektim.( ağlamaklı bir şekilde bunları söylüyorsun.)

1 Yıl Sonra

Jin öleli 1 yıl olmuştur ve sen ona verdiğin sözü tutmuş ve doktor olma konusunda çok iyi yetiştirdin kendini meyve konusunda bayağı ustalaştın. Jin'i öldüren korsanları bulup intikam almak istiyorsun. Bir yanda da babana kendini ispatlamaya çalışıyorsun gelmiş geçmiş en iyi denizci doktoru olmak için. Denizci olmaya karar verip başvuru yapıyorsun ve başvurun kabul edilip denizlere açılıyorsun.

5 Yıl Sonra

23 yaşında Yüzbaşı rütbesini elde edersin ve Baş hekim olursun. Bir gün karargahta odanda oturuken kapın çalır ve bir asker size bir şeyler söylemek için kapıda bekler.

Asker= Efendim Komutan Joru sizi Çağırıyor.
Aka= Kendisi şuan nerede?
Asker= Odasında Efendim.
Aka= Taman Asker. Gidebilirsin.
Asker= Emredersiniz Efendim.

Üzerine Pelerinini(Arkasında Kanjiyle yazılmış Aka(Kırmızı) Yazıyor) alıp odadan çıkıyorsun ve komutanın odasına geliyorsun.Kapıyı çalıyorsun ve içeri giriyorsun.

Aka= Beni Çağırmışınız Efendim buyrun.
Joru= Yüzbaşı Aka nasılsın.
Aka= Sağolun efendim iyiyim. Beni çağırma nedeniniz nasıl olduğumu öğrenmek için değildir umarım.
Joru= Hayır.
Aka= Peki Nedir.
Joru= Öncelikle Otur. Hiryuu(Uçan Ejderha) nun doktora ihtiyacı var.Ben senin gitmenin daha iyi olacağını düşündüm. Senin yeteneklerine ihtiyaçları olabilir.
Aka= Siz nasıl isterseniz Efendim. Ne zaman yola çıkayım.
Joru= Bu akşam çıkman iyi olur. Gemi şuanda Logue Down a gidiyor seninde oraya gidip Hiryuu kaptanı Selkhet i bul ve bu mektubu ver. ( sana bir mektup uzatır.)
Aka= (Zarfı alır cebine koyarsın) Peki Efendim. İzninizle ben hazırlanmaya başlıyayım.
Joru= Tamam Aka Çıkabilirsin.
Aka= (Selam verirsin çıkarsın odadan ve hazırlanmak için odana gidersin.)

Hazırlıkların bitince Logue Down a giden bir denizci gemisine binip yolculuğunun başlamıştır.

Not: Bu hikayeyi İş yerinde Linkin Park dinleyerek yazdım bana göre hoş oldu umarım beğenirsiniz.

En son Akira tarafından Salı 03 Kas. 2009, 09:17 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: <Oyun>[Denizciler] Hızlı Gelişim. Logue Down   <Oyun>[Denizciler] Hızlı Gelişim. Logue Down Icon_minitimePtsi 02 Kas. 2009, 21:40

Spoiler:

Cevapların hepsini verdim DM Akira

<Oyun>[Denizciler] Hızlı Gelişim. Logue Down
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-