japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

<Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town!

5 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
dealen

dealen

<Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town! - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town!   <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town! - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 11 Ekim 2009, 21:37

Doktorlar kendi aralarında tartışmaya başlıyorlar. Başın dönüyor.
"Hey o devletler birliğinin malıdır naptığını sanıyorsun sen!"
"Bu bir suçtur biliyorsun dimi"
"Yapılması gerekeni yaptım ben"

Birbirleriyle kavga etmeye iyice daldılar.
http://dealenki.blogspot.com
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town!   <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town! - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 11 Ekim 2009, 21:41

Sonunda beklediğim fırsat şükürler olsun!
Kendimi toparlıyorum ve başımın dönmesini görmemezlikten gelemeye çalışıyorum! Bir kez daha büyükbabamla gurur duymuştum bugün! Gold D Roger'ı tanıyan biri büyükbabamıda tanıyordu! Çantamdaki mektuptan güç alıyordum.. Onu görmeye gidicem Gold D Roger'ın doktoruna layık bi torun olduğumu ispatlicam!
Hemen kitabın yanına gidip neler yazdığına bakıyorum.. İşime yarayan bilgi var mı? Lütfen olsun!!
dealen

dealen

MesajKonu: Geri: <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town!   <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town! - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 11 Ekim 2009, 22:07

//Oyun işlem süreci

Yararlı bilgi varmı ve öğrenme konusunda 10luk zar atıldı

<Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town! - Sayfa 3 Okumazar

Başarılı

Oyun işlem süreci\\

Evet nasıl bandaj yapıldığını, üstüne üstlük elinin şişini nasıl indireceğinide öğrendin. Sanki herşey daha önceden ayarlanmış gibi bir his doğuyor içine.
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town!   <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town! - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 11 Ekim 2009, 22:11

Bütün zorluklara rağmen bugünü başarılı bir şekilde bitireceğime dair his doğuyor içime.. Önce büyükbabamı ve kralı tanıyan geveze zombi, sonra bu kitap..
Kitaptaki yazan herşeyi yapmaya koyuluyorum.. E doktorluk benim kanımda da var zorlanmadan bacağı bandajlıyorum..
Elimide indirmem lazım çok acıyor böyle devam edemem.. Elimi iyileştirmek için gerekli malzemeler oda da var mı acaba? Ama sanırım önce doktorların sonucunu beklemeliyim.
dealen

dealen

MesajKonu: Geri: <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town!   <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town! - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 11 Ekim 2009, 22:13

Hayır yok. Ama doktorlar hala daha yaptığın şeyin farkında değiller kavgalarına daldılar.
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town!   <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town! - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 11 Ekim 2009, 22:15

Offf zaten canım acıyor hala bu adamlar kavga mı ediyor!
"ehem ehem.. sumimaseeeeen!!! Ehem şey işlemi tamamladım.. Yani bacağı bandajladım"
dealen

dealen

MesajKonu: Geri: <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town!   <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town! - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 11 Ekim 2009, 22:25

Doktorlar kendi durumlarını farketip hemen üstlerini başlarını düzeltiyorlar. Yaşlı olan odayı terkediyor. Başdoktor "Bir incileyelim bakalım yapabilmişmisin."

<10dakika geçer>

"Evet baya profesyönel bir iş çıkarmışsın. Normalde bir test daha vardı ama halletmemiz gereken başka sorunlar var. Başka bir okula gidip bitirmen gerekiyor. Ancak bu aralar hastahaneler arasında kargaşa var korsan doktorlarla, denizci doktorlar arasında."
Kulağına doğru yaklaşır. "Burada herkes senin sırrını ilk geldiğinde anlamıştı o yüzden Grand Line da bir okula gitmen herkes için daha hayırlı olucaktır. Bu notu al, yeni okula gittiğinde verirsin doktorlara 3. teste geçirirler seni direk. Ancak Grand Line'e gitmek tek başına birisi için çok tehlikelil, o yüzden barlara gidip denize açılanlara bir danış. Yolda dikkatli ol ve şu elin içinde tekrar özür dilerim."
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town!   <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town! - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 11 Ekim 2009, 22:30

Offf nasıl yaa mezun olmuyorum şimdiiiii offffffffff diye hayıflanıyorum..
Neyse sanırım zaten çalışmam en iyisi olur daha bandajı yapamıyorumm..
"Şey teşekkür ederim.. Grand Line mı!! Ama orası-"
Sonra birden durdum. Grand Line! İskelette birşeyler demişti
Grand Line'da ona ulaşmalasın demek üzereydi! Evet buna eminim! Belkide bu zarfta yeni dünya ile ilgili birşey bulabilirim..
"Şey tavsiyeniz için teşekkür ederim. Genede Elimi iyileştirmek için gerekli malzemeleri temin edebilir miyim? Ve de şeyy.. ehem sakıncası olmazsa bi kitap.. En azından temel bi kaç şey için lütfen!"
dealen

dealen

MesajKonu: Geri: <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town!   <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town! - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 11 Ekim 2009, 22:33

Doktor duraksar suratını astı ve "Seni kodese atmadan önce gitsen iyi dersin!" diyip gitti.
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town!   <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town! - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 11 Ekim 2009, 22:34

Cık cık cık hem testimi yarım bırak hemde tehdit et pis ukala! diyip binadan çıkıp gidiyorum..
dealen

dealen

MesajKonu: Geri: <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town!   <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town! - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 11 Ekim 2009, 22:40

//Shizukanın sırasıda bitmiş oldu ^^
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town!   <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town! - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi 23 Kas. 2009, 16:17

yavaş yavaş bana geçsek mi acaba pirat

<Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town!
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-