japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İstanbulda Japonca Öğrenebileceğimiz Yerler ve Tercih

3 posters
YazarMesaj
yakusha

yakusha

İstanbulda Japonca Öğrenebileceğimiz Yerler ve Tercih Empty
MesajKonu: İstanbulda Japonca Öğrenebileceğimiz Yerler ve Tercih   İstanbulda Japonca Öğrenebileceğimiz Yerler ve Tercih Icon_minitimeSalı 22 Eyl. 2009, 06:02

konichiwa

Bayramdan sonra, taksim civarında bir iş yerinde işe başlıyorum... duyduğuma göre o çevrede japonca dersleri veren bir yer varmış (türk japon dostluk derneği diye söylediler, lakin henüz görmedim)

aynı şekilde de kadıköyde medikasev diye bir kurs daha japonca kursları veriyor...

sırf meraktan japonca öğrenmeyi düşünen bir kişi için hangi kursa katılmayı uygun görürsünüz. veya siz japonca öğrenen talihlilerdenseniz istanbulda nerede, nasıl öğrendiniz.

benim anladığım kadarıyla metikasev alfabe ve yazı meselesini daha sonraya bırakıp pratik öğrenimi daha önceleyen bir sisteme sahip.

önerileriniz için şimdiden arigato gozaimasu
http://www.yakusha.net
yakusha

yakusha

MesajKonu: Geri: İstanbulda Japonca Öğrenebileceğimiz Yerler ve Tercih   İstanbulda Japonca Öğrenebileceğimiz Yerler ve Tercih Icon_minitimeCuma 25 Eyl. 2009, 22:11

yeniliyorum... tekrar soruyorum Smile

http://www.minikjaponya.com/icerik/japonca/turkiyede_japonca_ogrenmek.html

En Yakın

JAPON KÜLTÜR VE ENFORMASYON MERKEZİ
Japonca Kursları
Adres: İstiklal Caddesi, Fransız Konsolosluğu Arkası Ana Çeşme Sokak, No.3, Japon Plaza, Beyoğlu İstanbul
Tel: 0.212.251 15 80-81
Fax: 0.212.243 65 46
(www.japonkultur.com)

Sıraselviler Caddesinde

BİLGİ EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFI
Japonca Kursları
Adres: Sıraselviler Cad. No:111 Taksim, İstanbul
Tel: 0.212.292 89 98 - 292 97 00
Fax: 0.212.292 86 98
(www.bilgi-egitim.com)

Taksimden Şişliye Doğru Giderken

TÜRK JAPON KADINLARI DOSTLUK VE KÜLTÜR DERNEĞİ, İSTANBUL ŞUBESİ
Japonca Kursları
Adres: Rumeli cad. 32/6 Hürriyet Apt., Osmanbey 80220 İstanbul
Tel: 0.212.230 86 58
Fax: 0.212.225 44 07

Yolum Üzerinde

MEDİKASEV (Kadıköy Sağlık ve Eğitim Vakfı)
Japonca Kursları
Adres: Söğütlüçeşme Caddesi, 2. Söğütlüçeşme Sokak, 14 Altıyol Kadıköy 81320 İstanbul
Tel: 0.216.338 65 85
Fax: 0.216.349 24 00
(www.medikasev.net)

------------------------------
Aynı Listede şunlarda var, lakin heralde üniversite öğrencisi olmak şartı aranıyordur.

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Yabancı Diller Yüksek Okulu
Adres: İTÜ, Eski Maden Fakültesi Binası, Yabancı Diller Yüksek Okulu, Maçka, İstanbul
Tel: 0.212.232 47 27
Fax: 0.212.232 17 70
(www.itu.edu.tr)

GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ
Yabancı Diller Bölümü
Adres: Galatasaray ÜnivERSİTESİ, Ybn. Dil. Blm., Japonca Kursu, Çırağan Cad., No.102, 80840 Ortaköy Beşiktaş, İstanbul
Tel: 0.212.227 44 80 / 139, 191
Fax: 0.212.327 33 02
(www.gsu.edu.tr)
yakusha

yakusha

MesajKonu: Geri: İstanbulda Japonca Öğrenebileceğimiz Yerler ve Tercih   İstanbulda Japonca Öğrenebileceğimiz Yerler ve Tercih Icon_minitimeSalı 29 Eyl. 2009, 14:38

Adres: İstiklal Caddesi, Fransız Konsolosluğu Arkası Ana Çeşme Sokak, No.3, Japon Plaza, Beyoğlu İstanbul
(www.japonkultur.com)

Bana En Yakın Kurs Japon Kültür Merkezi olduğu için tercihimi burdan yana kullandım. 3 Aylık kurs sadece 500 YTL, hoşuma gitti.
mermerbaki

mermerbaki

MesajKonu: Geri: İstanbulda Japonca Öğrenebileceğimiz Yerler ve Tercih   İstanbulda Japonca Öğrenebileceğimiz Yerler ve Tercih Icon_minitimeC.tesi 03 Ekim 2009, 10:26

yakusha demiş ki:
(www.japonkultur.com)

Bana En Yakın Kurs Japon Kültür Merkezi olduğu için tercihimi burdan yana kullandım. 3 Aylık kurs sadece 500 YTL, hoşuma gitti.

Hayırlı olsun dieyeyim, ben 3 senedir orayı düşünüyorum çünkü fiyatı çok geliyor, kurs 3 ay ama haftada kaç saat ona bakmak lazım
http://mermerbaki.wordpress.com
dogichan

dogichan

MesajKonu: Geri: İstanbulda Japonca Öğrenebileceğimiz Yerler ve Tercih   İstanbulda Japonca Öğrenebileceğimiz Yerler ve Tercih Icon_minitimeC.tesi 03 Ekim 2009, 11:15

hayırlı olsun Very Happy

paylaşım için sağol.. ben de yakında japonca kursu arıyordum cok yardımcı oldu bu bana İstanbulda Japonca Öğrenebileceğimiz Yerler ve Tercih 922276 acaba bu kadıköydeki kurss için yaş sınırı var mı Question varsa bile eğer kaydolursam en küçük ben olurum heralde Very Happy hemmen aramam lazım flower
yakusha

yakusha

MesajKonu: Geri: İstanbulda Japonca Öğrenebileceğimiz Yerler ve Tercih   İstanbulda Japonca Öğrenebileceğimiz Yerler ve Tercih Icon_minitimeSalı 06 Ekim 2009, 11:53

mermerbaki demiş ki:
Hayırlı olsun dieyeyim, ben 3 senedir orayı düşünüyorum çünkü fiyatı çok geliyor, kurs 3 ay ama haftada kaç saat ona bakmak lazım

haftada iki saat, benim için uygun olan cumartesi günüydü... 15-19 gibi bir saat uygundu...

İstanbulda Japonca Öğrenebileceğimiz Yerler ve Tercih
1 sayfadaki 1 sayfası