japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İstanbul'dakilere süpriz !

+5
Lee
Shizuka
ninjin
Orihara Maya
ese
9 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
ninjin

ninjin

İstanbul'dakilere süpriz ! - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: İstanbul'dakilere süpriz !   İstanbul'dakilere süpriz ! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 09 Eyl. 2009, 20:22

muhtemelen salı günü yaptırırım ben kaydımı
Illdan

Illdan

MesajKonu: Geri: İstanbul'dakilere süpriz !   İstanbul'dakilere süpriz ! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 09 Eyl. 2009, 23:38

"Bayrama kadar" mı? Neutral offf ben 27'sinde İstanbul'a dönüyorum ya, bu çok kötü oldu şimdi. Para falan sorun değil de şu kayıt tarihi olayına bi şey yapamaz mıyız acaba?
ese

ese

MesajKonu: Geri: İstanbul'dakilere süpriz !   İstanbul'dakilere süpriz ! - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 10 Eyl. 2009, 10:16

ninjin demiş ki:
muhtemelen salı günü yaptırırım ben kaydımı

hayırlı olsun .. Smile

Illdan demiş ki:
"Bayrama kadar" mı? Neutral offf ben 27'sinde İstanbul'a dönüyorum ya, bu çok kötü oldu şimdi. Para falan sorun değil de şu kayıt tarihi olayına bi şey yapamaz mıyız acaba?

telefon aç bence. kabul etmezlerse, üsküdar belediyesinin kendisiyle konuş, beyaz masada şikayet et, kısacası rahatsız et onları Smile .. taa olana kadar ..

yaa .. ondan daha kötüsü şimdi ben bi yerden para bekliyordum İstanbul'dakilere süpriz ! - Sayfa 2 817184 , artık bilmiyorum gelecek mi gelmicak mi Allah bilir ...

ama yine de umut kesmeyelim ..
ese

ese

MesajKonu: Geri: İstanbul'dakilere süpriz !   İstanbul'dakilere süpriz ! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 11 Eyl. 2009, 19:59

kesin kayıtta 11 kişi varmış ..

yakında ben de gidebilirim ..
Yume Sakura

Yume Sakura

MesajKonu: Geri: İstanbul'dakilere süpriz !   İstanbul'dakilere süpriz ! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 11 Eyl. 2009, 20:24

kusoo!!! niye istanbulda değilim beeeğğğnnn
ese

ese

MesajKonu: Geri: İstanbul'dakilere süpriz !   İstanbul'dakilere süpriz ! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 11 Eyl. 2009, 21:38

BOL ŞANS ... Smile
ninjin

ninjin

MesajKonu: Geri: İstanbul'dakilere süpriz !   İstanbul'dakilere süpriz ! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 14 Eyl. 2009, 08:33

1 fotoğraf gerekiyormuş.

öğrenim belgesi de öğrenci kimliğinin önlü-arkalı fotokopisi veya okuldan öğrenci belgesi imiş. ben bugün gidicem inş.
Illdan

Illdan

MesajKonu: Geri: İstanbul'dakilere süpriz !   İstanbul'dakilere süpriz ! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 14 Eyl. 2009, 13:29

bu arada konuştum, kayıda 30'unda gelsem de sorun olmayacağını söylediler Smile ben de geliyorum yani lol!
ninjin

ninjin

MesajKonu: Geri: İstanbul'dakilere süpriz !   İstanbul'dakilere süpriz ! - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 15 Eyl. 2009, 00:50

ohh iyiymiş.. bgn gidemedim çünkülüm....
ese

ese

MesajKonu: Geri: İstanbul'dakilere süpriz !   İstanbul'dakilere süpriz ! - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 15 Eyl. 2009, 23:16

maalesef arkadaşlar .. ben kursa katılamıcam .. kriz sağ olsun ..

her halde Allah'a hamdolsun .. katılmak isteyen 15. kişi varsa buyursunlar ..
ese

ese

MesajKonu: Geri: İstanbul'dakilere süpriz !   İstanbul'dakilere süpriz ! - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 17 Eyl. 2009, 10:24

sanırım zor durumda olan bir tek ben diilmişim .. Smile

az önce merkezi aradım, kesin kayıt yaptıran sadece 3 kişi varmış.

kurs, aralık ayın sonuna kadar tamamlanmazsa iptal olacaktır.
ninjin

ninjin

MesajKonu: Geri: İstanbul'dakilere süpriz !   İstanbul'dakilere süpriz ! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 18 Eyl. 2009, 18:07

ben de gidemiyorum... okul ve işimle çakışıyor...
Illdan

Illdan

MesajKonu: Geri: İstanbul'dakilere süpriz !   İstanbul'dakilere süpriz ! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 18 Eyl. 2009, 20:30

öeh millet, yapmayın ama ya =S gerekirse saatleri ve günleri değiştirtebiliriz, çarşamba akşamı hariç her akşam uygun bana mesela.

bu mudur yani?!
ese

ese

MesajKonu: Geri: İstanbul'dakilere süpriz !   İstanbul'dakilere süpriz ! - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 19 Eyl. 2009, 09:49

hafta sonu 15:00 - 17:00 arası sanırım herkes için müsaittir diye düşünüyorum ..

ama benim için en iyi ihtimal bir ay sonra .. maalesef ..

sanırım aralığa kadar maddi sıkıntısı olanlar problemlerini çözerler o zamana kadar .. tahminen ..
Illdan

Illdan

MesajKonu: Geri: İstanbul'dakilere süpriz !   İstanbul'dakilere süpriz ! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 20 Eyl. 2009, 06:11

ese demiş ki:
hafta sonu 15:00 - 17:00 arası sanırım herkes için müsaittir diye düşünüyorum ..

ama benim için en iyi ihtimal bir ay sonra .. maalesef ..

sanırım aralığa kadar maddi sıkıntısı olanlar problemlerini çözerler o zamana kadar .. tahminen ..

çok yanlış düşünüyorsun confused
ese

ese

MesajKonu: Geri: İstanbul'dakilere süpriz !   İstanbul'dakilere süpriz ! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 20 Eyl. 2009, 10:21

neden ? :scratch:
Illdan

Illdan

MesajKonu: Geri: İstanbul'dakilere süpriz !   İstanbul'dakilere süpriz ! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 20 Eyl. 2009, 13:21

Çünkü hafta sonları tek tatilim, ayrıca vizelerim cumartesileri de oluyor, ayrıca akşamları uygun bana sadece.

Çalışanlar için de çok mantıksız saatler bunlar, adam/kadın zaten hafta içi çalışıyor, hafta sonunu da kursa ayırırsa bu şahıs ne zaman tatil yapacak?

Burada çoğu kişinin problemi ücretinden çok kurs saatleri zaten, yoksa böyle bir kurs için para bile sayılmaz bu ücret.
ese

ese

MesajKonu: Geri: İstanbul'dakilere süpriz !   İstanbul'dakilere süpriz ! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 20 Eyl. 2009, 13:27

haklısın .. ama her ikisinden sıkıntı çekiyorum .. Smile

o yüzden benim için hepten zor da, okurken daha zor durumlarda kaldığım için .. pek fazla bunun zor olduğunu hissedemedim ... Very Happy

maalesef tabiki ..
ninjin

ninjin

MesajKonu: Geri: İstanbul'dakilere süpriz !   İstanbul'dakilere süpriz ! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 21 Eyl. 2009, 13:04

benim için mümkün değil... derslerim öğleden sonra.... haftanın 4 günü... eh 5 günü de işe gidiyorum.... hiçbir şert altında yetişemem.... yazık olur bana...

zaten ilk kuru daha önce bitirmiştim sertifikam da var, ikinci kur olursa ordan devam ederim
Davut

Davut

MesajKonu: Geri: İstanbul'dakilere süpriz !   İstanbul'dakilere süpriz ! - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 10 Ekim 2009, 22:55

Arkadaşlar merhaba;
Ben yeni üyeyim, Bu Japonca dil kursunun adresi ve telefonunu bana verirseniz çok sevinirim.
ese

ese

MesajKonu: Geri: İstanbul'dakilere süpriz !   İstanbul'dakilere süpriz ! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 11 Ekim 2009, 12:52

konun başında var..

ama çok geç .. kurs artık iptal olmuş, ücreti ödeyenler de paralarını geri almış olmalılardır..

seneye belki .. ancak ..
Davut

Davut

MesajKonu: Geri: İstanbul'dakilere süpriz !   İstanbul'dakilere süpriz ! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 12 Ekim 2009, 00:25

Teşekkür ederim aziz dostum.
En derin saygılarımla;Davut

İstanbul'dakilere süpriz !
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2