japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Photoshop CS 4 portable

4 posters
YazarMesaj
efsane

efsane

Photoshop CS 4 portable Empty
MesajKonu: Photoshop CS 4 portable   Photoshop CS 4 portable Icon_minitimeSalı 11 Ağus. 2009, 03:25

Photoshop CS4 portable

Adobe CS 2 nin bi üst modeli bildigim kadariyla ikisinide kullandim yalniz bundan daha cok memnun kaldim diyebilirim.

Bu programi kullanan Photoshop CS2 icin olan kullanim kilavuzlari (imza nasil yapilir vesaire) kullanabilir. Gif bölümü haric cogu ayar ayni. Gif yalniz CS4 le etmek daha basit bence.

buyrun link >>> http://www.4shared.com/file/92873437/27ac1758/ps_cs4.html
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: Photoshop CS 4 portable   Photoshop CS 4 portable Icon_minitimeSalı 11 Ağus. 2009, 11:07

Gif nasıl yapılıyor cs4te yaa bulamadım hala ben Photoshop CS 4 portable 654939 Sağol paylaşım için =)
efsane

efsane

MesajKonu: Geri: Photoshop CS 4 portable   Photoshop CS 4 portable Icon_minitimeSalı 11 Ağus. 2009, 12:32

alala
tam sana nasil oluyor diye anlatmak icin pc4 tikladim acilmiyo bu dosya yok diyor uzerinde pcnin. Ay alayacagim ya programlarimin hepsi bir bir vedalasiyor. Orda animasyon butonu var bir yerde. onu tikladin mi ordan yapabilirsin.

pcme format atma zamani geldi.
Jeanne_Sama

Jeanne_Sama

MesajKonu: Geri: Photoshop CS 4 portable   Photoshop CS 4 portable Icon_minitimeSalı 11 Ağus. 2009, 17:38

cs4 te gif için image ready kullanılmıyo dimi Very Happy
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Photoshop CS 4 portable   Photoshop CS 4 portable Icon_minitimeSalı 11 Ağus. 2009, 18:32

paylaşım için teşekkürler efsane Photoshop CS 4 portable 597419
https://japon.yetkin-forum.com
efsane

efsane

MesajKonu: Geri: Photoshop CS 4 portable   Photoshop CS 4 portable Icon_minitimeSalı 11 Ağus. 2009, 20:20

Jeanne_Sama demiş ki:
cs4 te gif için image ready kullanılmıyo dimi Very Happy

bir kere kullandim ordada zaten animasyon diye kendi cami var ona tikladin mi uzerindecalisma yapbiliyorsun. Yani image ready gerekmiyo. Tam nasil yapilacak diye bakacaktim ama dedigim gibi olmuyor bendeki program. Normalde programda hata yok sorun benim pcde yani herkes rahatlikla indirebilir.

sizde sagolun

Photoshop CS 4 portable
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Photoshop??
» Adobe Photoshop CS2