japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Shiwhamong

2 posters
YazarMesaj
Nodame^^

Shiwhamong Empty
MesajKonu: Shiwhamong   Shiwhamong Icon_minitimeC.tesi 20 Haz. 2009, 20:16

Shiwhamong Shiwha10

Adi: Shiwhamong, Shi, Wha and Mong
Turu: komedi, romantizm, dram, shoujo
Yazar/Cizer: Lee Jong-Eun
Cilt Sayisi: 12+
Yayim tarihi: 2002
Yayin evi/Dergi: Seoul Cultural / Wink

Shi, Hwa ve Mong üç kız kardeslerdir. Onlarin bir ozellikleri vardır: onlar üçüzlerdir. Annelerini kaybettikten sonra, her biri farklı bir aileye emanet edilir. Böylece, Shi New York'ta yaşar; Mong Japonyada ve Hwa Kore'de kalır. Dokuz yıl sonra Shi kiz kardeslerini bulmak icin Kore'ye geri doner... Babalarina ne oldu? Ve neden ayrılmak zorunda kaldilar?

Sahsen bu manwha yi cok sevdim. Kiz kardeslerin kisilikleri, guclu ve zeki olmalari cok hosuma gitti. Bishounenlerimizde cok tatli hele Ritsuki Shiwhamong 957859 Cevrimlerine pek mukemmel diyemicem. hatta bazi cevrilmemis baloncuklar bile karsiniza cikabiliyor. Ama hikayesi ve kahramanlarimizin kisilikleri bunu kolaylikla telafi ediyor. Shoujo severler bu manwhayi kesinlikle goz ardi etmesinler derim.

Spoiler:
Maccha
japon forum muhabiri
Maccha

Shiwhamong Empty
MesajKonu: Geri: Shiwhamong   Shiwhamong Icon_minitimeC.tesi 29 Eyl. 2012, 19:28

Ben de tam bu manwha için konu açacaktım, meğer varmış Smile Kız kardeşleri ben de sevdim. Yalnız bu manhwa daha bitmemiş galiba ? Ben 10. ciltteyim, nette 14'e kadar buldum ama anladığım kadarıyla daha bitmemiş ve yavaş ilerliyormuş... Neyse 14. cildi okuduktan sonra yazarım Very Happy
http://candynindunyasi.com

Shiwhamong
1 sayfadaki 1 sayfası