japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Japonca Bir kelime veya cumle soruyorum

2 posters
YazarMesaj
manowarion

Japonca Bir kelime veya cumle soruyorum Empty
MesajKonu: Japonca Bir kelime veya cumle soruyorum   Japonca Bir kelime veya cumle soruyorum Icon_minitimePtsi 15 Haz. 2009, 23:46

Merhabalar. fotograftaki japonca kelime veya cumleyi (kelime veya cumle oldugunu bile bilmiyorum aslinda) turkceye cevirebilecek arkadas varsa beni cok sevindirir. simdiden tesekkurler

https://2img.net/r/ihimizer/img194/2795/image1ano.jpg

Japonca Bir kelime veya cumle soruyorum Image1ano
gozluklu

gozluklu

Japonca Bir kelime veya cumle soruyorum Empty
MesajKonu: Geri: Japonca Bir kelime veya cumle soruyorum   Japonca Bir kelime veya cumle soruyorum Icon_minitimeSalı 16 Haz. 2009, 01:40

o kadar japoncam yok ama ilk kanji büyük demek olmalı (jp: ookii). ama sanırım bu bir cümle değil (çünkü sadece tsu hecesi dışında kana yok sadece kanjiler var. belki de değimdir ama neden hiragana değil de katagana ile son ek yazılmış (tsu) Question acaba tsu hecesi de kanji mi? o zaman bu yazı japonca değil çince olur) Question

birileri yardım etsin öğretmen aranıyor!

(sölemeden edemeyeceğim, galiba bu yazı çinli birine ait benim hem japon hem de çinli mektup arkadaşlarım vardı ve ikisi de el yazısı ile aynı kanjileri farklı ritimde yazıyorlardı. bu yazı tarzı da çinli arkadaşımın biçimine daha çok benziyor. ama ayırt etmek güç gibi kana olsaydı bir tane daha o zaman japonca olduğundan emin olurduk).

ANO, SUMIMASEN, SENSEI GA IMASEN KA?

Japonca Bir kelime veya cumle soruyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kelime jp-tr video
» tek kelime