japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Pachinko Slot ( kumar makinaları )

+8
tsc0716
Wasabi
Tamada
LastSipahi
Darklive
El Mariko
Megumi
PiNaTSu
12 posters
YazarMesaj
PiNaTSu

PiNaTSu

Pachinko Slot ( kumar makinaları ) Empty
MesajKonu: Pachinko Slot ( kumar makinaları )   Pachinko Slot ( kumar makinaları ) Icon_minitimeÇarş. 10 Haz. 2009, 19:23

japonların milli kumar oyunu tilt makinasıyla şu lasvegastaki kollu kumar makinalarının (slot makinesi) birleşimidir.Demir toplar mekanik bir düzenek sayesinde fırlatılıyor ve aşağı düşüyor. Toplar buradaki deliklerden birine her girdiğinde slot makinesini bir kere çevirme hakkınız oluyor. yasalarına göre kumar oynamak yasak o yüzden bu makinalar para atıp oynadıgınız sürece top kazanıyorsunuz daha sonra bu topları paraya çeviriyorsunuz yanı sıra hediyelik eşyalarda mevcut tabi slotta bildigimiz 3 tane aynı şekil geldiginde kazandıgınız makinadır Pachinko Slot ( kumar makinaları ) Pachinko2 pachinkoPachinko Slot ( kumar makinaları ) 800pxpachinkoparlordsc0 Pachinko Slot ( kumar makinaları ) Slotmachineweb slot

japonların hayatlarında çok büyük yer kapsıyor kumar makinaları nerdeyse her caddesinde her şehirinde bulabilirsiniz
Megumi

Megumi

MesajKonu: Geri: Pachinko Slot ( kumar makinaları )   Pachinko Slot ( kumar makinaları ) Icon_minitimeÇarş. 10 Haz. 2009, 21:17

kumarbazLar cıkcıkcık kınadım xD
yha eğLenceLi mi acaba merak ettim xD
El Mariko

MesajKonu: Geri: Pachinko Slot ( kumar makinaları )   Pachinko Slot ( kumar makinaları ) Icon_minitimePerş. 11 Haz. 2009, 01:28

cok eglenceli gözüküyor burdaki sputnik gibi Very Happy
http://www.kyokukanacke.tr.gg
Darklive

Darklive

MesajKonu: Geri: Pachinko Slot ( kumar makinaları )   Pachinko Slot ( kumar makinaları ) Icon_minitimePerş. 18 Haz. 2009, 18:58

Bu tip şeyler eylenceli diğil bek bi aksiyon yok. hele hele benimgibi rpg falan delileri için hiç ama bende bu tip şeylerin başında saatlerimi geçirdim.. çünkü deli oluyosunuz ha tuttu ha tutacak verdiğimi geri kazanacağım derken saatler geçiyo. (tabi ben bu saatleri pokemon blue de yeşil rozeti aldığım büyük şehrin kumarhanesinde geçirmiştim Smile )
LastSipahi

LastSipahi

MesajKonu: Geri: Pachinko Slot ( kumar makinaları )   Pachinko Slot ( kumar makinaları ) Icon_minitimePaz 29 Kas. 2009, 11:13

Haftaiçi sabah saat 8'de açılıyor çoğu yerlerde ve kapısında 80'li yaşlardaki teyzelerden 40'lı yaşlardaki evhanımlarına kadar insanlar kuyruk oluyorlar. Japon'larde evde oturma yada kahvehane kültürü olmadığı için bu tür mekanlar aradaki boşluğu doldurmuş oluyor. 1000 Yen'e karşı 100 top veriyor alet ve sadece top atma tuşuna basıyor kullanan kişi.

Çoğu insan için evden işe, işten pachinkoya, oradan da eve şeklinde yürüyor hayat.

Bu arada marketler bile ufacık mekanlarda kuruluyken pachinkolar genelde devasa ve çok katlı oluyorlar.
http://lastsipahi.blogspot.com/
Tamada

Tamada

MesajKonu: Geri: Pachinko Slot ( kumar makinaları )   Pachinko Slot ( kumar makinaları ) Icon_minitimePaz 14 Şub. 2010, 17:15

fotoğraflar güzel
Wasabi

Wasabi

MesajKonu: Geri: Pachinko Slot ( kumar makinaları )   Pachinko Slot ( kumar makinaları ) Icon_minitimeSalı 27 Nis. 2010, 12:27

Ben pachinko da calisiyorum. Maaslari cok iyi
tsc0716

tsc0716

MesajKonu: Geri: Pachinko Slot ( kumar makinaları )   Pachinko Slot ( kumar makinaları ) Icon_minitimeÇarş. 16 Haz. 2010, 23:39

Cok guzel bir sisteme benziyor. Bunu Jackie Chanin bir filmindede gormustum ailesiyle beraber japonyaya goc edmisti Very Happy orada
kyramia

kyramia

MesajKonu: Geri: Pachinko Slot ( kumar makinaları )   Pachinko Slot ( kumar makinaları ) Icon_minitimeCuma 25 Haz. 2010, 13:45

çok güzel yaa .. bende oynamak isterdim ... anime izlerken sık sık görüyodum...
keşke türkiyede de olsa ... varsada bilmiyorum Sad
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Pachinko Slot ( kumar makinaları )   Pachinko Slot ( kumar makinaları ) Icon_minitimeCuma 25 Haz. 2010, 13:57

türkiyede bildiğim kadarıyla kumar yasak olduğu için bu makinalar da yasaktır Very Happy
https://japon.yetkin-forum.com
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: Pachinko Slot ( kumar makinaları )   Pachinko Slot ( kumar makinaları ) Icon_minitimeSalı 06 Tem. 2010, 08:55

Evt yasak bu makinalar ama bizim de atarilerimiz var Smile
http://www.diabolikss.com
shinkansen

shinkansen

MesajKonu: Geri: Pachinko Slot ( kumar makinaları )   Pachinko Slot ( kumar makinaları ) Icon_minitimeÇarş. 28 Tem. 2010, 19:31

Pachinko salonları acayip gürültülü ortamlar.Demir bilyeler cok fazla ses cikartiyor.
PiNaTSu

PiNaTSu

MesajKonu: Geri: Pachinko Slot ( kumar makinaları )   Pachinko Slot ( kumar makinaları ) Icon_minitimeCuma 30 Tem. 2010, 10:39

shinkansen demiş ki:
Pachinko salonları acayip gürültülü ortamlar.Demir bilyeler cok fazla ses cikartiyor.

kesinlikle Very Happy

Pachinko Slot ( kumar makinaları )
1 sayfadaki 1 sayfası