japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Maria Holic

4 posters
YazarMesaj
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

Maria Holic Empty
MesajKonu: Maria Holic   Maria Holic Icon_minitimeC.tesi 16 Mayıs 2009, 20:03

Maria Holic 12187
Konusu: Herşey Miyamae Kanako'nun Ame no Kisaki adlı kızlar okuluna başvurmasıyla başlar. Annesi eskiden bu okulda öğrenci babasıda öğretmendi ikiside burda tanışmışıp evlendiler bu yüzden Kanakoda hayatının aşkını bulmak umuduyla bu okula yazılmıştır. Ancak Kanako lezbiyendir bu yüzden aradığı eş kendi gibi kızdır. Okulun ilk günü Shidou Mariya ile karşılaşır, onun tatlılığından çok etkilenmiştir kazayla onun kız değilde kız gibi giyinen bi erkek olduğunu öğrenmesiyle herşey değişir. Mariya okulun sahibinin torunu olduğundan kimse ona inanmayacağından dediklerine uymak zorundadır aksi takdirde kendisinin lezbiyen olduğunu herkese söylecek.
Bölüm sayısı: 12
Yayınlandığı tarih: 4 ocak 2009 - 22 Mart 2009
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Maria Holic Empty
MesajKonu: Geri: Maria Holic   Maria Holic Icon_minitimeC.tesi 16 Mayıs 2009, 20:21

Tanitim için tesekkürler nick'i degismis sahis Maria Holic 57288
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

Maria Holic Empty
MesajKonu: Geri: Maria Holic   Maria Holic Icon_minitimeC.tesi 16 Mayıs 2009, 20:29

sevmedin mi sensei ben çok seviyorum Shizuka ismini =(
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Maria Holic Empty
MesajKonu: Geri: Maria Holic   Maria Holic Icon_minitimeC.tesi 16 Mayıs 2009, 20:30

Ya shizuka kötü kadin Maria Holic 57288 Vampire Knight'ta neler neler yapiyordu Maria Holic 57288 Adi güzel, kendisi kötü bir yaratik o Maria Holic 942747
Neyse zamanla alisirim artik yeni nick'ine Maria Holic 126451
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

Maria Holic Empty
MesajKonu: Geri: Maria Holic   Maria Holic Icon_minitimeC.tesi 16 Mayıs 2009, 20:36

Ahh ah Zerocum az çekmedi tabi onun yüzünden Shizuka Hio yanyana çok güzel duran b' isim o ayrı =) Ben Shizuka ismine bambaşka bi anlam kazandırıcaaam cheers
Nodame^^

Maria Holic Empty
MesajKonu: Geri: Maria Holic   Maria Holic Icon_minitimeC.tesi 30 Mayıs 2009, 18:31

ben bu animenin bas karakterlerine cok gicik oldum. gercekten cok sinir karakterler ortaya cikmis. hic eglenceli ve komik gelmedi bana bu anime izledigime pisman oldum valla. bir tek kapanis muzigi cok hostu. Kyunn I love you
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

Maria Holic Empty
MesajKonu: Geri: Maria Holic   Maria Holic Icon_minitimeC.tesi 30 Mayıs 2009, 19:11

Öyle aman çok güzel felan diyemem bende ama kötü de değildi sıkılmadım izlerken en azından. K-ON! izle bence çok seversin onu Maria Holic 957859 Bi sürü kişi izlesin 2. sezonu çıksın Twisted Evil
ladonna

ladonna

Maria Holic Empty
MesajKonu: Geri: Maria Holic   Maria Holic Icon_minitimePtsi 01 Haz. 2009, 15:32

bana da çok manasız geldi anime olarak. konu güzel işleniş ı ıh tutmamış kıvam. bu çeşit bi sürü manga var. özellikle tenshi ja nai çok başarılıydı.
http://myanimelist.net/animelist/sarenesse

Maria Holic
1 sayfadaki 1 sayfası