japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kendi Yaptıgım Videom :)

5 posters
YazarMesaj
WhiteAngelboy18

WhiteAngelboy18

Kendi Yaptıgım Videom :) Empty
MesajKonu: Kendi Yaptıgım Videom :)   Kendi Yaptıgım Videom :) Icon_minitimePtsi 27 Nis. 2009, 09:06

Merhaba arkadaşlar bu videoyu yaklaşık 2 yıl önce yapmıştım Very Happy müzik enka agır gelebilir ama ozaman dinledigim ilk japon müzigi buydu Very Happy sonra hemen bu müzikle video yapmıştım Very Happy bi çok japonda sevmiş yazı yazmış begenmiş bunada sevindim umarım sizde seversiniz Smile

https://www.youtube.com/watch?v=lf73q5j8Pjg&feature=channel_page

ayrıca 03:30 dk lardaki resimide ozamnalar kendim yapmıştım Smile gerçi orjinali elimd edegil bilgisayar çökünce oda gitti ama video sayesinde onu ordan alıp burada imza olarak kulanmayı düşünüyorum :d nasıl olur?
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: Kendi Yaptıgım Videom :)   Kendi Yaptıgım Videom :) Icon_minitimePtsi 27 Nis. 2009, 12:44

enka güzelmiş Kendi Yaptıgım Videom :) 235242
ben enka'ya uygun görüntüler olacak sanmıştım ama utada hikaru'dan tut bonsai'a kadar herşey varmış Kendi Yaptıgım Videom :) 654939
güzel hazırlamışsın Wink
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: Kendi Yaptıgım Videom :)   Kendi Yaptıgım Videom :) Icon_minitimePtsi 27 Nis. 2009, 18:44

güzel video ve müzik Wink
Nodame^^

MesajKonu: Geri: Kendi Yaptıgım Videom :)   Kendi Yaptıgım Videom :) Icon_minitimeSalı 28 Nis. 2009, 16:52

cok guzel bir calisma olmus whiteangelboy18 ellerine saglik. manzaralari ve enka muziginide cok beyendim bu arada sanatcinin sesi hic yabanci gelmedi bana ama kim oldugunu cikaramadim kim soyluyor acaba biliyormusun?
WhiteAngelboy18

WhiteAngelboy18

MesajKonu: Geri: Kendi Yaptıgım Videom :)   Kendi Yaptıgım Videom :) Icon_minitimeSalı 28 Nis. 2009, 16:57

arigato gozaimasu Very Happy arkadaşlar begendiginize sevindim Smile bu arada bende şarkı 2 3 yıldır var adıda şu şekilde kayıtlı amagi_goe Japanese bulamasanız ben msn yoluyla yolayabilirim isteyenere bu enka müzigini Smile
efsane

efsane

MesajKonu: Geri: Kendi Yaptıgım Videom :)   Kendi Yaptıgım Videom :) Icon_minitimeÇarş. 29 Nis. 2009, 21:37

of ya bende japon kizi olmak itiyom böyle citi piti sarki hosuma gitti bizim hani bir baskadir benim memleketim türküsü var ya o aklima geldi dinliyince cok dugu yüklü simdiye kadar hic enka dinlememstim sadece öyle bazen anime ve filmlerde.
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: Kendi Yaptıgım Videom :)   Kendi Yaptıgım Videom :) Icon_minitimePerş. 30 Nis. 2009, 20:15

enka yla citi piti japon kizi olmanin alakasini nasil kurdun :scratch:
citi piti olmak icin japon olmaya gerek yok, japon olmak icin enka dinlemeye gerek yok, enka dinlemek icin anime ve film izlemeye gerek yok, anime ve film izlemek icin efsane olmaya gerek yok Kendi Yaptıgım Videom :) 654939
allahim sacmalamaya basladim yine... kurtarinnnn Kendi Yaptıgım Videom :) 654939
Nodame^^

MesajKonu: Geri: Kendi Yaptıgım Videom :)   Kendi Yaptıgım Videom :) Icon_minitimeC.tesi 02 Mayıs 2009, 20:26

WhiteAngelboy18 demiş ki:
arigato gozaimasu Very Happy arkadaşlar begendiginize sevindim Smile bu arada bende şarkı 2 3 yıldır var adıda şu şekilde kayıtlı amagi_goe Japanese bulamasanız ben msn yoluyla yolayabilirim isteyenere bu enka müzigini Smile

saol whiteangelboy18 buldum sanatciyi. Ishikawa Sayuri imis. Bu sanatciyi Otemoyan parcasi ile tanimistim cok tatlimi tatli ve kibar bir bayan I love you cookta tatli bir sesi var Kendi Yaptıgım Videom :) 957859
efsane

efsane

MesajKonu: Geri: Kendi Yaptıgım Videom :)   Kendi Yaptıgım Videom :) Icon_minitimeSalı 05 Mayıs 2009, 21:09

merry demiş ki:
enka yla citi piti japon kizi olmanin alakasini nasil kurdun :scratch:
citi piti olmak icin japon olmaya gerek yok, japon olmak icin enka dinlemeye gerek yok, enka dinlemek icin anime ve film izlemeye gerek yok, anime ve film izlemek icin efsane olmaya gerek yok Kendi Yaptıgım Videom :) 654939
allahim sacmalamaya basladim yine... kurtarinnnn Kendi Yaptıgım Videom :) 654939

japon kizlari konusuna gelelim önce : klipde varya citi piti japon kizlar ondan esti sanki sen samaliyorsun ben senden kalicimiyim canim

iki enka muzigini ama ben sadece animelerde dinledim cünkü öylesine enka dinlemisligim yok ve anime izlemek icin efsane olmaya gerekyok ama efsane kadar bir animeyi izlerken egelende yoktur Kendi Yaptıgım Videom :) 654939

tamam ya sustum duramiyorum ne edigim merry i görünce

Kendi Yaptıgım Videom :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-