japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Koizora (Gökyüzü Aşkım)

+3
KiyoKa ChaN
efsane
WhiteAngelboy18
7 posters
YazarMesaj
WhiteAngelboy18

WhiteAngelboy18

Koizora (Gökyüzü Aşkım) Empty
MesajKonu: Koizora (Gökyüzü Aşkım)   Koizora (Gökyüzü Aşkım) Icon_minitimeSalı 21 Nis. 2009, 17:06

Merhaba arkadaşlar ilk kez forumda film tanıtacagım umarım begenirsiniz.Az önce izledim bu filmi ve etkilendigim içinde film bitikten hemen sonra buraya yazıyorum.

Koizora / 2007 / Japonya[b]

Yönetmen:Natsuki Imai
Senaryo:Mutsuki Watanabe
Müzik:Shin Kono
Oyuncular:Yui Aragaki
Haruma Miura
Yuko Asano
Yosuke Asari
Tür:Dram
Süre:128 dakika

Konusu:Hiro ve Mika adında 2 lise öğrencisinini ilginç bi şekilde tanıştıktan sonra aralarındaki ilişkiyi anlatan bir film.Mika daha lise çagındayken hirodan hamile kalır ve daha sonra çocugunu düşürür.Bu duruma ikiside çok üzülür sonra Hiro kanser olur ama bunu Mikaya söylemez ve Mikadan uzaklaşmaya çalışır.
efsane

efsane

MesajKonu: Geri: Koizora (Gökyüzü Aşkım)   Koizora (Gökyüzü Aşkım) Icon_minitimeSalı 21 Nis. 2009, 21:36

üsendigimden sadece bu filme konu hazirlamadim mangasini atzkip ediyorum ve filme de baktim herkesin bakmasinida tavsiye ederim cok guel duygusal bir flim.
KiyoKa ChaN

KiyoKa ChaN

MesajKonu: Geri: Koizora (Gökyüzü Aşkım)   Koizora (Gökyüzü Aşkım) Icon_minitimeÇarş. 22 Nis. 2009, 14:23

bunun draması daha güzel ... draması asıl olan zaten ilk önce çekilen yani....ben filmini beğenmedim...drama sı daha güzeldi...dramasında seto kouji hiro yu oynuyor....mika yı da mizusawa elena oynuyor...miura nın oynayışını beğenmedim o ne öyle çiçeği kıza nasıl uzatış öyle...peh.... dramasını izle draması daha güzel...6 bölüm xD
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: Koizora (Gökyüzü Aşkım)   Koizora (Gökyüzü Aşkım) Icon_minitimeCuma 24 Nis. 2009, 15:41

oo bu filmle kalmamış,, dizi, film, manga... maşallah!!!
animesi ve müzik albümü de varsa tamamdır Koizora (Gökyüzü Aşkım) 654939
efsane

efsane

MesajKonu: Geri: Koizora (Gökyüzü Aşkım)   Koizora (Gökyüzü Aşkım) Icon_minitimeSalı 12 Mayıs 2009, 21:13

Dramasanida baktim hikaru chandan duyunca. Simdi filim mangaya daha yakin benim bazi noktalar ondan dolayi daha cok hosuma gitti filimdeki sahnelerde.

Spoiler:

Filimdeki hiroyu oynayan cocuk daha yakisikli öbürü süt cocgu gibi ne o öyle bir kere mangadaki hiroda iri yari bisi filimde olan gibi. Dramadaki cocugu baska dramada izledim cok tatli bir akrpr ama hiro rolunde cok yalnis olmus. Karakteri canlandirmasi veoyunseklicok iyi olsada yapi olarak uymamis. VE mikayi dramada oynanyan kiz daha iyi uymus.

Tamam simdilik bu kadar .
MakiNo

MakiNo

MesajKonu: Geri: Koizora (Gökyüzü Aşkım)   Koizora (Gökyüzü Aşkım) Icon_minitimeC.tesi 05 Eyl. 2009, 22:10

diziside filmide harıkaydı tabi ben ağlmaktan salya sümük oldum xD
mutlaka izlenmesi gerek Smile
Megumi

Megumi

MesajKonu: Geri: Koizora (Gökyüzü Aşkım)   Koizora (Gökyüzü Aşkım) Icon_minitimeC.tesi 05 Eyl. 2009, 23:29

mError demiş ki:
oo bu filmle kalmamış,, dizi, film, manga... maşallah!!!
animesi ve müzik albümü de varsa tamamdır Koizora (Gökyüzü Aşkım) 654939

ahhaha xD
vaLLa ya xD
Demet

Demet

MesajKonu: Geri: Koizora (Gökyüzü Aşkım)   Koizora (Gökyüzü Aşkım) Icon_minitimePaz 07 Şub. 2010, 16:26

çok acıklı bir filmdi izlerken çok üzülmüştüm yaa Koizora (Gökyüzü Aşkım) 574311

Koizora (Gökyüzü Aşkım)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-