japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Minasan, Konnichiwa!

+4
Battousai
Hitokiri Battousai
Admin
matrixsakini
8 posters
YazarMesaj
matrixsakini

matrixsakini

Minasan, Konnichiwa! Empty
MesajKonu: Minasan, Konnichiwa!   Minasan, Konnichiwa! Icon_minitimePerş. 02 Nis. 2009, 22:07

Merhaba, ben matrixsakini. Forum harika görünüyor! Bunca zaman nasıl keşfetmemişim şaştım...

Japoncaya animeler yoluyla merak sardım. Bir kursa başladım ve kursta aldığım notları nete aktarmaya çalışıyorum. :link: Bu gerçekten zor işmiş, forumda birçok paylaşımda bulunan arkadaşlara candan teşekkür ediyorum.

Sizinle tanıştığıma çok sevindim : )))
http://addictedto-graphics.blogspot.com/
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Minasan, Konnichiwa!   Minasan, Konnichiwa! Icon_minitimeCuma 03 Nis. 2009, 08:46

aramıza hoşgeldin matrixsakini Minasan, Konnichiwa! 597419 forumda bol eğlenmen ve kalıcı olman dileğiyle Wink
https://japon.yetkin-forum.com
Hitokiri Battousai

Hitokiri Battousai

Nerden : İzmir,Mezzoberranzan ve bilumum orta çağ planelerinden.

MesajKonu: Geri: Minasan, Konnichiwa!   Minasan, Konnichiwa! Icon_minitimeCuma 03 Nis. 2009, 09:54

Hoş geldin matrixsakini bunu okuyorsan henüz geç değil demektir, birazdan önüne çıkacak kırmızı ve mavi butondan birini seçmek zorundasın,mavi butonu seçersen harddiskin silinecek,kırmızı butonu seçersen ve karşına çıkacak kızın yüzüne 3 defa pastayı oturtursan,Blinkten 100 Kontör kazanacaksın yanlız parolayı 3 defa tekrarlaman lazım.

Parola: "Sende JaponForum'lu ol sende gül."

Tekrar hoşgeldin.

En son Hitokiri Battousai tarafından Cuma 03 Nis. 2009, 10:27 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Hitokiri Battousai

Hitokiri Battousai

Nerden : İzmir,Mezzoberranzan ve bilumum orta çağ planelerinden.

MesajKonu: Geri: Minasan, Konnichiwa!   Minasan, Konnichiwa! Icon_minitimeCuma 03 Nis. 2009, 10:24

Umarım nickini yanlış yorumlamamışımdır.
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: Minasan, Konnichiwa!   Minasan, Konnichiwa! Icon_minitimeCuma 03 Nis. 2009, 11:19

hoşgeldin arkadaşım forum sadece 1 ve 0 lardan oluşan bir örtüler zinciridir dikkat et Cool
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: Minasan, Konnichiwa!   Minasan, Konnichiwa! Icon_minitimeCuma 03 Nis. 2009, 11:21

şimdi notlarını gözden geçirdikten sonra sormam gereken bişi var nerden katılıyosun forumumuza
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: Minasan, Konnichiwa!   Minasan, Konnichiwa! Icon_minitimeCuma 03 Nis. 2009, 16:52

Hoşgeldin matrixsakini aramıza katıldın iyi ettin japon forum
PiNaTSu

PiNaTSu

MesajKonu: Geri: Minasan, Konnichiwa!   Minasan, Konnichiwa! Icon_minitimeCuma 03 Nis. 2009, 19:42

aramıza hoşgeldin matrixsakini cheers Minasan, Konnichiwa! 597419 cheers
matrixsakini

matrixsakini

MesajKonu: Geri: Minasan, Konnichiwa!   Minasan, Konnichiwa! Icon_minitimeCuma 03 Nis. 2009, 20:06

Yay! Hiç bir forumda bu kadar güzel karşılanmamıştım Smile Çok teşekkürler : )))
"Hoşgeldin, iyi eğlenceler"in yanında ilgili güzel espiriler de var. Çok mutlu oldum. Umarım bu güzel forumun kalıcı üyelerinden biri olurum Minasan, Konnichiwa! 597419

Battousai demiş ki:
hoşgeldin arkadaşım forum sadece 1 ve 0 lardan oluşan bir örtüler zinciridir dikkat et Cool
Haklısın, zihnini özgür bırakıp dikkatle bakınca onları görebiliyorsun Very Happy

Hitokiri Battousai demiş ki:
Hoş geldin matrixsakini bunu okuyorsan henüz geç değil demektir, birazdan önüne çıkacak kırmızı ve mavi butondan birini seçmek zorundasın,mavi butonu seçersen harddiskin silinecek,kırmızı butonu seçersen ve karşına çıkacak kızın yüzüne 3 defa pastayı oturtursan,Blinkten 100 Kontör kazanacaksın yanlız parolayı 3 defa tekrarlaman lazım.
Parola: "Sende JaponForum'lu ol sende gül."
Tekrar hoşgeldin.
Artık parolayı ben de biliyorum Very Happy Ne mutlu bana : ))))

Battousai demiş ki:
şimdi notlarını gözden geçirdikten sonra sormam gereken bişi var nerden katılıyosun forumumuza
Kocaeli! Tanıdık çıkacağız galiba Surprised
http://addictedto-graphics.blogspot.com/
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Minasan, Konnichiwa!   Minasan, Konnichiwa! Icon_minitimeC.tesi 04 Nis. 2009, 11:48

Hosgeldiiiin Minasan, Konnichiwa! 597419
Uzun uzun yazamiyorum simdi, ama tek birsey diyecegim: bu forumu çok seveceksiiin cheers
Minasan, Konnichiwa! 431805
KiyoKa ChaN

KiyoKa ChaN

MesajKonu: Geri: Minasan, Konnichiwa!   Minasan, Konnichiwa! Icon_minitimeC.tesi 04 Nis. 2009, 18:05

hoşgeldin Minasan, Konnichiwa! 114236

Minasan, Konnichiwa!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Minasan, konnichi wa
» Konnichiwa!
» Konnichiwa (:
» Konnichiwa ^__________^
» merhaba - konnichiwa