japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

JAM PROJECT - BEST OF JAM PROJECT

3 posters
YazarMesaj
efsane

efsane

JAM PROJECT - BEST OF JAM PROJECT Empty
MesajKonu: JAM PROJECT - BEST OF JAM PROJECT   JAM PROJECT - BEST OF JAM PROJECT Icon_minitimeÇarş. 01 Nis. 2009, 13:29

Jam Procet - Best of Jam Project

Jam Project degisik agirlikli anime/ dizi/ film müzigi tasarlayan sarkicilardan olusan bir grup.

JAM PROJECT - BEST OF JAM PROJECT Spd20060708133123b

http://rapidshare.com/files/206161841/JAM_Project_-_Best_Project__JAM_Project_BEST_COLLECTION_.rar

ben hic begenmedim belki begenen cikar aranizda Wink
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: JAM PROJECT - BEST OF JAM PROJECT   JAM PROJECT - BEST OF JAM PROJECT Icon_minitimeÇarş. 01 Nis. 2009, 22:26

Başlığı görünce tam da müzik zevkimiz aynı diye düşündüm ama yorumunu görünce üzüldüm =) en sevdiğim şarkıcı burda yer alıyor Dragonball şarkılarından Hironobu Kageyama 4 cd lik konser videosu da mevcut isteyenler torrentten bulabilir, harikadır Wink
Paylaşım için teşekkürler.
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: JAM PROJECT - BEST OF JAM PROJECT   JAM PROJECT - BEST OF JAM PROJECT Icon_minitimePerş. 02 Nis. 2009, 12:54

allah allah o kadar cok muzik dinliyorum hic karsilasmadim ben bu grupla JAM PROJECT - BEST OF JAM PROJECT 526860
belki dedigin gibi anime dizi icin muzik yaptiklari icindir...

tarzlari ne?
rock, pop, dance,...??? JAM PROJECT - BEST OF JAM PROJECT 491370
efsane

efsane

MesajKonu: Geri: JAM PROJECT - BEST OF JAM PROJECT   JAM PROJECT - BEST OF JAM PROJECT Icon_minitimePerş. 02 Nis. 2009, 14:25

ben pek anlayadim ne tur oldugunu biraz 80s havasi vardi sarkilarda merry.

@ albertine: ben oldum olasi dah cok rock, ghotic türü dinledigimden pek ban göre degildi Embarassed bi tane daha olmali onuda ekleyebilirim istersen >.>
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: JAM PROJECT - BEST OF JAM PROJECT   JAM PROJECT - BEST OF JAM PROJECT Icon_minitimePerş. 02 Nis. 2009, 15:44

Sağol bende hepsi var ama forum için tabiki koyarsan seviniriz. Dediğiniz 80 ler ve 90 ların müzikleri. Aralarından sadece iki kişi eskilerden, diğerleri genç zaten konserini izlerseniz anlarsınız. Bu başlığı görünce çok mutlu oldum bu arada (:
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: JAM PROJECT - BEST OF JAM PROJECT   JAM PROJECT - BEST OF JAM PROJECT Icon_minitimePerş. 02 Nis. 2009, 20:05

anladım galiba nası bir tarz,
o zaman bana göre değil pek herhalde JAM PROJECT - BEST OF JAM PROJECT 126451
bende daha çok rock dinlerim...

ilgilileri için güzel olmuş ama tşk.
efsane

efsane

MesajKonu: Geri: JAM PROJECT - BEST OF JAM PROJECT   JAM PROJECT - BEST OF JAM PROJECT Icon_minitimePerş. 02 Nis. 2009, 20:36

albertine demiş ki:
Sağol bende hepsi var ama forum için tabiki koyarsan seviniriz. Dediğiniz 80 ler ve 90 ların müzikleri. Aralarından sadece iki kişi eskilerden, diğerleri genç zaten konserini izlerseniz anlarsınız. Bu başlığı görünce çok mutlu oldum bu arada (:

caktirma rezil oldum albume yazilan özeti okasaydim olmazdim lol!

insallah eklerim Smile

JAM PROJECT - BEST OF JAM PROJECT
1 sayfadaki 1 sayfası