japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Herkese selamlar

5 posters
YazarMesaj
erkinacar5

erkinacar5

Herkese selamlar Empty
MesajKonu: Herkese selamlar   Herkese selamlar Icon_minitimePaz 22 Mart 2009, 21:41

Herkese iyi akşamlar dileyerek kendimi tanıtacağım bu uzun yazıya (yani genelde uzun yazarım ) başlıyorum Very Happy

Aslında 2 tane adım vardır fakat ben Erkin'i kullanıyorum ^^ Kısaca eko da denebilir tabi ki ^^ 18 yaşında izmirli bir işsizim (yani lise mezunu ama össyi kazanamamış, bu yüzden 2. kez össye hazırlanan bir işsiz) Anime izlemeyi çok sevmekle birlikte eski japon filmlerinden de hoşlandıklarım mevcuttur ^^ Ayrıca jujutsu ve iaijutsu öğrencisiyim Smile Çok az japonca çalışmıştım yazın (çeşitli sitelerden) fakat internetten öğrenmek zor ve yetersiz geldiği için bıraktım Rolling Eyes

Siteyi nasıl bulduğuma gelince..... 2 arkadaşım siteyi önerdi, fakat sabah antremanda kafama çok darbe aldım sanırım sitedeki adlarını unuttum Embarassed Embarassed Embarassed Burdan kendilerine teşekkür ediyorum çünkü japon kültürüyle ilgili gerçekten hoş bir site olmuş, tüm kurucuları tebrik ediyorum ^^

Neyse şimdilik bu kadar (çok da uzun olmadı zaten yazı) herkese tekrardan iyi akşamlar diliyorum Smile
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Herkese selamlar Empty
MesajKonu: Geri: Herkese selamlar   Herkese selamlar Icon_minitimePaz 22 Mart 2009, 21:47

Tekrardan hosgeldiiiiin Herkese selamlar 597419 Forumcugumuzu sev, bagrina bas oldu mu Herkese selamlar 151828
Admin
Admin
Admin

Herkese selamlar Empty
MesajKonu: Geri: Herkese selamlar   Herkese selamlar Icon_minitimePaz 22 Mart 2009, 21:48

erkinacar5 demiş ki:
japon kültürüyle ilgili gerçekten hoş bir site olmuş, tüm kurucuları tebrik ediyorum ^^

bu aralar duymaya çok ihtiyacım vardı bu sözü Herkese selamlar 922276

aramıza hoşgeldin erkin Herkese selamlar 597419 umarım kalıcı olursun Wink işsizlik konusuna da çok takılma Bu aralar hemen herkes işsiz
https://japon.yetkin-forum.com
albertine

albertine

Herkese selamlar Empty
MesajKonu: Geri: Herkese selamlar   Herkese selamlar Icon_minitimePaz 22 Mart 2009, 21:53

hosgeldin dostum iyi vakit gecirmen dilegiyle
KiyoKa ChaN

KiyoKa ChaN

Herkese selamlar Empty
MesajKonu: Geri: Herkese selamlar   Herkese selamlar Icon_minitimePaz 22 Mart 2009, 22:31

hoşgeldin .... hoşgeldin hoşgeldin Herkese selamlar 741807

Herkese selamlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Herkese Selamlar ^.^
» Selamlar
» selamlar :)
» Darklive herkeze selamlar...