japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dir en Grey

+3
KiyoKa ChaN
Orihara Maya
shirayuri
7 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
shirayuri

shirayuri

Dir en Grey - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Dir en Grey   Dir en Grey - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 15 Haz. 2011, 22:02

DIR EN GREY yeni single DIFFERENT SENSE

Agustosta da DUM SPIRO SPERO adli yepyeni albümleri cikacak.

Ama son zamanlarda eski sarkilarini cok dinliyorum..
mesela CAGE ! aglayacak gibi oluyorum dinledikce...
özellikle neden annem yok yanimda dedigi yer'de.

shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: Dir en Grey   Dir en Grey - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 28 Tem. 2011, 20:21

DIFFERENT SENSE full versiyonu!!!!!!!!!!!!!!!
kyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
EROGURO'nun süper örneği. Ahtapotın kolları heryerde mükemmel olmuş ve üyelerin suratlarının yapılışları da aynen!!!!!!!!!!!!!!!
videoyu izledikçe dolabımdaki tüm CD'leri kaldırıp sadece DIR dinleyesim geliyor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Yıllardır tanıyorum ama son işlerini baştan beri tanıdığım gruptan çok daha beğenmeye başladım. Aslında herkesin aksine!
En en en eski, daha doğrusu ilk şarkıları hariç! İlk albümlerinin BEST versiyonları dinlemeye değer bu arada!!!
Gelecek hafta yeni albümleri DUM SPIRO SPERO çıkacak!
Dört gözle bekliyorum albümü!!!! Örneklerini falan da dinlemediğimden bu albümü herşeyden çok merak ediyorum.
Not:
Almanya, Fransa gibi Avrupa ülkelerinde bulunanlar 05.08 tarihi itibariyle albümü tüm müzik marketlerde bulabilirler! Kaçırmasınlar bence.Türkiye'den de cdjapan.co.jp yada yesasia.com dan dinleyebilirsiniz!
Dir en Grey - Sayfa 2 Dum500
bu arada 02.08'de niconico'da DIR EN GREY canlı yayını başlıyorrr!
http://live.nicovideo.jp/watch/lv57921522 İnanılmaz ama öyle! Ben inanamadım önce...........gercı öncede bir oyuna kullanıldığı için grubun basın toplantısı verilmişti ama o kadar konuşmamıştı herkes. Konu oyunun detayları olunca.... bu defa yine sunucu ile kendi yayınlarının olması süper. Umarım kyo-sama da olur yayında, geçen defa mona lisa gülüşüyle suskun bir şekilde oturmuştu taa ki, 'nasıl oyun oynarsınız?' sorusuna, 'en saf halimle' - çıplak diyinceye kadar Dir en Grey - Sayfa 2 654939 bir konuştu yıktı gitti olayı, aaah süperdi...
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: Dir en Grey   Dir en Grey - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 06 Ağus. 2011, 18:33

Aniden olacak belki ama simdi haberim oldu... bugün türkiye saati 20:45'de DIR EN GREY Almanya'daki dünyanin en büyük rock festivallerinden WACKEN OPEN AIR'de sahne alacak ve bir alman istesinden canli stream gösterilecek!!!!! (play basmaniz yeterli)
DIR EN GREY'i dünya sahnesinde mutlaka izleyin!!!!!
BURDAN IZLEYEBIRSINIZ
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: Dir en Grey   Dir en Grey - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 07 Ağus. 2011, 12:35

Dünkü performansı izleyemiyenler için youtube;de gördüm ama çabuk izlesinler silinme ihtimali var!!!!
1 saat sahnede kaldılar ve tek kelimeyle mükemmeldi dün!!!!
en iyilerinden bir seçme yaptım, diğerlerini youtubede bulabilirsiniz...

Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Dir en Grey   Dir en Grey - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 07 Ağus. 2011, 16:24

Konserin birazına dün bakmıştım ama senin koyduğun video'lardan izledim bugün, Conceived Sorrow ve Lotus çok hoşuma gitti. Dediğim gibi, Kyo böğürmediği zaman daha çok seviyorum, hafif Daisuke'yi hatırlatıyor sesi bana. Bir de beğendiğim bu iki şarkıyı ağlayarak söylemesi o şarkıları beğenmemde rol oynadı Smile
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: Dir en Grey   Dir en Grey - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 07 Ağus. 2011, 22:36

Bende dün daha fark ettim, bazi hareketleri ve mimikleri acayip Gara'ya benziyor!
Ikisininden senpai'i bir sekilde ama herkesin senpai diye büyük saygi duydugu kyo'nun mesaji,
"Herkesten özür dilerim... Gücsüz oldugum icin WACKEN konserini berbat ettim. Bir seyler yapabilmek icin sonuna kadar mücadele etmek lazim. Ben hep kendime yeniliyorum.kyo"
olunca ister istemez, ne özürü, ne gücsüzlügü ne berbat etmesi ne yenilmesi???? diye soruyorum!
kyo-sama özellikle gücsüz degil, herkese güc veren biri! Mutsuz palyaco gibi hissetmesini belkide üzerindeki baskiya bagliyorum ama dün hakkaten hersey dört dörtlüktü! Bu kadar kendini elestirebilen birine de, geldigi yer ve konuma bakilacak olursa, tekrar hayranlik duydum!
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: Dir en Grey   Dir en Grey - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 29 Mayıs 2015, 23:07

En son *yada en yeni albümleri "ARCHE" bana coook cok farkli geldi!!! Pozitif anlamda tabii ki.
DIR son yillarda cikardiklari albümler yine kaliteliydi ama bu son albüm cidden bir baska boyutta!!!

Bence DIR bu dünyadan degil! Parallel evrenden falan yani bence, artik o kadar!
Uroko videosu ayri bir kalite, bir anlam, bir dünya, bir baska alem....

Kimi insanlarin acisi baskasinin mutlulugu..... sinirlarla ve tek kalip icinde oldugumuz icin sadece cam kutulardan... doganlar (balik yumurtalari) yine anlamsiz bos insanlardan geliyor (bos insanlarin sayisinin cogaldigi- ölü baliklar).... ve birde bakiyoruz ki tek ayagi olmayan balik kizi o hale getiren insanligi kemiren aslinda isanin son aksam yemegi sahnesi.... ne anlama geliyor siz düsünün....
yani bunun gibi devam eder yorumlarim.... dedigim gibi baska bir boyut DIR.

Kyo'nun kurdugu sukekiyo grubu da ayrica bir güzel! Kyo nun sesinde kayboluyorsun her sarkisinda. yine baska bir dünyadasin sanki....
onlarda da bir video koyacak olursam.....
en yeni DVD trailer live olarak...

birde benim en cok sevdigim sarkilarindan biri ilk albüm immortalis den aftermath

"tesekkürler"

Dir en Grey
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Dir en Grey - Single and Album