japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

MUCC

+7
Lenore
Megumi
umi
shirayuri
reila
Admin
Orihara Maya
11 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Sonraki
YazarMesaj
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MUCC - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: MUCC   MUCC - Sayfa 8 Icon_minitimeC.tesi 17 Ekim 2009, 12:16

Ben birincisini daha çok sevdim cheers
Yukke'nin yazdigini dün görmüstüm, sen aklima geldin Smile MUCC'yu kiskandigini söylediginde saka yapiyordun biliyorum merak etme Wink
Single kapaklari ve single'in adi süper olmus Smile
shirayuri

shirayuri

MUCC - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: MUCC   MUCC - Sayfa 8 Icon_minitimeC.tesi 17 Ekim 2009, 12:35

freesia ne demek acaba? MUCC - Sayfa 8 491370
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MUCC - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: MUCC   MUCC - Sayfa 8 Icon_minitimeC.tesi 17 Ekim 2009, 12:48

Bir çiçek adi bildigim:

MUCC - Sayfa 8 Freesia
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MUCC - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: MUCC   MUCC - Sayfa 8 Icon_minitimeC.tesi 17 Ekim 2009, 13:06

Barks'in sitesinde MUCC'nun turnesi sirasinda yemek yerlerken çekilen bir videolarini koymuslar: http://www.barks.jp/news/?id=1000054128
shirayuri

shirayuri

MUCC - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: MUCC   MUCC - Sayfa 8 Icon_minitimeC.tesi 17 Ekim 2009, 13:23

aa cicekmi.
izledim videoyu.. tatsurou disindakileri ilk kez canli gördüm! satochi cok tatli MUCC - Sayfa 8 851721
ne yediklerini hic anlamadim ama Rolling Eyes
Megumi

Megumi

MUCC - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: MUCC   MUCC - Sayfa 8 Icon_minitimeC.tesi 17 Ekim 2009, 13:30

1. singLe resminde o çicek var zaten araLarda ..
Demekki çicekmiş iLk defa duydum bende Razz

~RedbuLL -__-''
Niye hep RedbuLL -__-'' xD
Yukke gaLiba redbuLL içen
[yanLış demişte oLabiLirim xD]

ne yiyoLar onLar o_O
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MUCC - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: MUCC   MUCC - Sayfa 8 Icon_minitimeC.tesi 17 Ekim 2009, 15:19

Evet Redbull içen Yukke Smile Ne yediklerini ben de anlamadim. Önce soganli tavuk parçalarina benzettim ama hiç alakasi yok galiba. Yukke bir de sos koydu ama ne sosuydu hiçbir fikrim yok Smile Ama lezzetli oldugunu söylediklerine göre güzel bir yemekti Smile
shirayuri

shirayuri

MUCC - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: MUCC   MUCC - Sayfa 8 Icon_minitimeC.tesi 17 Ekim 2009, 18:52

redbull'u bende diyecektim, redbull'un olmadigi bir ülke var mi acaba MUCC - Sayfa 8 654939 her zaman her yerden cikiyor..
devami gelecek galiba bu videolarin, öyle yaziyordu ..
birde demin su resimleri buldum:
Spoiler:
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MUCC - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: MUCC   MUCC - Sayfa 8 Icon_minitimeC.tesi 17 Ekim 2009, 20:44

Cok güzel resimler, tesekkürler mError MUCC - Sayfa 8 25829
shirayuri

shirayuri

MUCC - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: MUCC   MUCC - Sayfa 8 Icon_minitimePaz 18 Ekim 2009, 12:02

birsey degil ^^
arada birseye bakarken rastliyorum MUCC resimlerine/haberlere falan, birsey buludugumda buraya koyarim ilgileniyorsan akailili.
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MUCC - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: MUCC   MUCC - Sayfa 8 Icon_minitimePaz 18 Ekim 2009, 12:16

Tabii ki ilgileniyorum cheers Koyarsan çok mutlu olurum Wink
shirayuri

shirayuri

MUCC - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: MUCC   MUCC - Sayfa 8 Icon_minitimePtsi 19 Ekim 2009, 22:59

bir defa bir canavardan bahsetmistin susam sokagindanmis, bu o mu ?

Spoiler:

süpermis MUCC - Sayfa 8 654939 hep ciksalar ya bunla süper oldurdu:d
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MUCC - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: MUCC   MUCC - Sayfa 8 Icon_minitimeSalı 20 Ekim 2009, 22:44

MUCC - Sayfa 8 690564 Sanirim o evet. Cok tatliymis ha Very Happy
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MUCC - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: MUCC   MUCC - Sayfa 8 Icon_minitimeSalı 20 Ekim 2009, 23:03

MUCC Fransa'da ! Bu aksam Strasbourg'da konserleri var. Benim gidecegim konser bu cumartesi ! Cok heyecanliyim ama ayni zamanda korkuyorum ! Niye mi ? Cünkü tren grevleri basladi Sad Tam benim yola gidecegim hafta basladi olacak sey degil ya MUCC - Sayfa 8 57288 Arkadaslarim uzun sürmeyecegini söylediler ama hiç emin degilim. Rötar yaparsa diye korkarken ben, simdi de grev korkusu çikti basima ! Ayrica, havalar da çok sogudu, bir de kar yagarsa diye korkuyorum Sad (oha diyeceksiniz gerçi, bu mevsimde ne kari tabii ama heyecan iste...). Bu konseri 4 aydir bekliyorum ve insallah hersey iyi geçer !!!

Benim için dua edin japon forum sakinleri, oldu mu MUCC - Sayfa 8 151828
shirayuri

shirayuri

MUCC - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: MUCC   MUCC - Sayfa 8 Icon_minitimeÇarş. 21 Ekim 2009, 11:47

insallah greve yakalanmazsin dua edecegiz! cheers
burasi da cok soguk simdiden kislik giyisileri giyiyorz valla, güneye de coktan kar yagdi zaten..
konser sonrasi senden bir LIVE REPORT bekliyoruz ona göre ;D ne oldu bitti mutlaka anlatmalisin!!!!
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MUCC - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: MUCC   MUCC - Sayfa 8 Icon_minitimeÇarş. 21 Ekim 2009, 20:39

Insallah gidebilirsem sag saglim ve konseri güzeeeelce dinleyebilirsem tabii ki de detayi detayina anlatirim herseyi !!!
Bugün de feci yagmur yagdi yaaa Sad Ne olur cumartesi hava bana kiyak geçsin, konsere gidip istedigim gibi eglenebileyim ne oluuuuuur !!!!! MUCC - Sayfa 8 687508 MUCC - Sayfa 8 687508
Megumi

Megumi

MUCC - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: MUCC   MUCC - Sayfa 8 Icon_minitimeÇarş. 21 Ekim 2009, 20:53

inş. kötü bişey oLmaz sensei ^^
konseri süper geçirirsin Wink
shirayuri

shirayuri

MUCC - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: MUCC   MUCC - Sayfa 8 Icon_minitimeCuma 23 Ekim 2009, 13:27

akailili yarinki konserde iyi eğlenceler dilerim sana cheers
sende bana dua et, cumartesi gecesi daha doğrusu pazar sabahı nettende olsa V-ROCK sitesinde canlı canlı bir saniyecik de olsa Merry'yi göreyim MUCC - Sayfa 8 433346 nolur tanrım
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MUCC - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: MUCC   MUCC - Sayfa 8 Icon_minitimeCuma 23 Ekim 2009, 13:39

Insallah ikimizin de dilegi gerçek olur MUCC - Sayfa 8 687508
shirayuri

shirayuri

MUCC - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: MUCC   MUCC - Sayfa 8 Icon_minitimePaz 25 Ekim 2009, 17:55

benimki gercek oldu cheers Merry'yi görebildim hemde beklentimin üzerinde müthis bir performansla! ve bir ilk oldu benim icin cünkü CANLI YAYINLA gördümmm cheers o da süper bir his verdi zaten, ben PC basinda onlari o an dünyanin diger ucundan CANLI görmek! Waaoo !
umarim seninde iyi gecmistir benden de daha canli konserin cheers
Megumi

Megumi

MUCC - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: MUCC   MUCC - Sayfa 8 Icon_minitimePaz 25 Ekim 2009, 21:31

Arkadaşım Mucc konserine gitmiş ..
Mucc miyavi ye bin basar diyo Razz

ki miyavi hastası bir kişidir kendisi xD ..
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MUCC - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: MUCC   MUCC - Sayfa 8 Icon_minitimeSalı 27 Ekim 2009, 00:07

Eveeeeeeet konsere gittim ve Allah'ıma şükürler olsun ki süper geçti!!
Çoook uzunca anlatacağım, ama yine de yaşadığımı anlatmaya yeterli gelmeyecektir I love you

Öncelikle, 6 saat tren yolculuğunun ardından Bordeaux'ya ulaştık. Otele filan gittik, sonra konser salonunun yerini bulmaya yola koyulduk. Otele yakındı Allah'tan. Ancak konser salonunun önüne geldiğimizde benim moralim bozuldu, çünkü konsere gelenlerin yüzde 99'u liseli gençlerdi. Üstelik ya emo, ya gotik ya da cosplayciydi hepsi! Eyvah dedim ben bunlarla aynı salona giremem! Ablam ve arkadaşı moralimi yükseltmeye çalıştı, ama yine de konser kötü geçecek diye korkmaya başladım. Konser mi kostümlü parti mi belli bile olmuyordu yani...

Sonra gittik yemek yedik (orada da bir sürü MUCC kazaklı fanlar vardı!!) ve salonun önüne geri geldik. Engelliler için özel bir giriş vardı. Orada beklemeye koyulduk. Bu arada hemen yanımızda da MUCC'nun özel otobüsü park etmiş halde duruyordu What a Face İşte biz orada beklerken önümüzdeki binanın üst katında bir pencerede ben bir kafa gördüm, bir de baktım Miya!! Ama kafa hemen kayboldu, ben de bir daha görürüm diye dikizlemeye başladım What a Face Orada beklerken bir ara Tatsurou'nun kafasını gördüm ama o da hemen yok oldu. Veee sonra tekrar Miya belirdi ve bize bakıyordu!!! Ben ablamın tekerlekli sandalyesinin arkasında duruyordum, Miya herhalde bize "bunlar niye burada bekliyor" diye bakıyordu Very Happy Bense hiç utanmadan Miya'nın bize baktığını görünce deli gibi zıplaya zıplaya ve kulaklarıma kadar sırıtarak el salladım. Veeeeeeee Miya da bana karşılık verdi!!! Hiç istifini bozmadı gerçi, hiç gülümsemedi bile, ama uzuuuun uzun sağ elini salladı! Ayyy, hala inanamıyorum...

Spoiler:

Düşündükçe mutlu oluyorum var ya! Miya kesin çoktan unutmuştur, halbuki ben hayatım boyunca o anı unutmayacağım! :bom:
Ama nedense ben öyle yaptıktan sonra bir daha hiç biri cama yaklaşmadı MUCC - Sayfa 8 654939 Hatta yanlarında getirdikleri japon bir kameraman vardı, o ha bire camdan bize baktı durdu MUCC - Sayfa 8 654939 Sapık sandılar herhalde, ya da aşırı fan MUCC - Sayfa 8 654939 Neyse en son Yukke'nin kafasını görebildim, bir süre sonra da içeri aldılar bizi. Bu arada belirtmeliyim ki Bordeaux yağmurluydu ve biz o yağmur çamurda bekliyorduk. Gerçi şikayet edemem çünkü bazı fanlar konserden önceki geceyi konser salonunun önünde yatarak geçirmişler o_O

Neyse içeri girdik ve salon öyle güzel yapılmıştı ki en ideal yere yerleştik biz cheers Sonra herkesin salona alınmasını bekledik. Ancak saat 20:30'da başlaması gereken konser yarım saat geç başladı. O arada ha bire sahneye teknisyenler geliyordu. Bir ara teknisyenlerden biri ayakkabısını çıkardı ve sahneye çıplak ayak bastı. MUCC her konserine çıplak ayak çıktığı için, ayaklarına birşey batabilir mi diye kontrol ediyorlardı sanırım. Hatta sonra biri geldi sahneyi süpürdü gözümüzün önünde MUCC - Sayfa 8 654939
Tabii biz de bekle bekle öldük! Yani o kadar saat yolculuk ve bekleyişten sonra insan çok yoruluyor -_-' Ama konser başlayıp da MUCC'yu görünce bütün neşem yerine geldi ve çok eğlendim!!
O kadar yorgundum ki (hala daha pestil gibiyim) bazı şeyleri pek hatırlayamıyorum bile. Eğer anlatırken birşeyler unutursam kusura bakmayın Embarassed

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Konsere Kyutai ile başladılar. En son Tatsurou çıktı sahneye. Ancak Tatsurou'nun sol gözünde bandaj vardı Sad Önce kıyafetinin bir parçası olabileceğini düşündüm ama iyice bakınca gerçek bandaj olduğunu anladım. Biraz önce internette okuduğuma göre, Bordeaux'daki konserden bir gün önceki Paris konserinin sonuna doğru, Tatsurou hoplayıp zıplarken Yukke'nin basına çarpmış gözünü ve çok canı yanmış, acile götürmüşler Sad
Ama Tatsurou o bandaja rağmen acayip hoplayıp zıplayıp seyirciyi coşturdu! Gerçekten harikaydı! Gerçi içerlediğim birşey vardı, o da Tatsurou'nun mikrofonunun sesinin müzik tarafından bastırılmasıydı, yani şarkı sözlerini pek duyamıyorduk Sad

İlk başta pek dinlemediğim parçalarından çaldılar. Hatta bazı şarkılarını tanıyamadım bile, Tatsurou'nun sesi öyle az geliyordu ki Sad Galiba ilk şarkı Houkou'ydu (yanlış hatırlamıyorsam). Sonra Oz filan gibi son albümden parçalar çaldılar...
4.üncü şarkı mı ne utagoe'ydi. Ondan sonra Ageha'yı çaldılar, onda coştum! Sonra bir ara Tatsurou eline mızıkayı aldı ve Fuzz'ı çaldılar. O şarkıyı pek sevmiyorum aslında ama canlı olarak hiç de fena sayılmazdı. Sonra Tatsurou "hişşşt" yaptı hepimize. Herkes sustu (bir iki gıcık tip dışında... onlar bağırdı filan ama sonra "pardon" deyip sustular Very Happy ). Tamamen sessizlik hakim olunca ışıklar Tatsurou'nun üstünde yoğunlaştı, ve Hanabi'yi söylemeye başladı MUCC - Sayfa 8 957859 (zaten "hişşt" yapınca onu söyleyeceğini anlamıştım Very Happy ). Çok hoştu! Tatsurou'nun sesi biraz kısıktı gerçi, bazı tizlere çıkamıyordu ama yine de elinden geleni yaptı her zamanki gibi I love you

Ondan sonra iyice coşturdular bizi. Shiva'yı çaldıklarını duyunca delirecektim!!!! Nasıl mutlu oldum anlatamam!!! En sevdiğim şarkılarından biri Shiva, ama onu çalmayacaklarından neredeyse emindim! Ondan sonra da Sora to ito'yu çaldılar, onda da süper coştum! Gerçi şarkı aralarında Tatsurou zaten "do you wanna dance?", "are you ready to dance?" filan diye sorup duruyordu Smile

Sonra Tatsurou yine "hişşşt" yaptı. Bu defa "Hepiniz oturun" dedi ve "Satochi dörde kadar sayacak, o dört deyince hepiniz zıplayabildiğiniz kadar yukarı sıçrayacaksınız" dedi. Ahhhhh süperdi orası!

Konserin sonlarına doğru, üyeler üstlerini değiştirip geri geldiler. O arada hepsi selam verdi, Tatsurou "size japonca öğreteceğim" dedi ve her konserinde yaptığı gibi ilginç bir japonca deyim buldu. Neydi hatırlayamıyorum ama!! Şu video'da söylüyor gerçi ama çok iyi duyamıyorum :S Ben "...no hou" diye birşey hatırlıyordum ama video'da sanki başka birşey diyor, ahhhhh yeterince japonca bilmiyorum galiba -_-'

Sonra herkes japonca deyimi söyleyince Tatsurou "Saiko! Perfect" dedi. Sonra Yukke konuştu : "Bonsoir! Bordeaux wine very good" dedi, ve içki içermiş gibi yaptı Very Happy Sonra herkes "Satochi! Satochi" diye bağırdı, o da "Beri beri beri happi!" dedi çok tatlıydı MUCC - Sayfa 8 957859 Sonra herkes Miya diye tezahürat yaptı. O çok komikti çünkü fransızca konuşmaya kalktı, çok tatlıydı!!! "Fransıza bildiklerim (bunu ingilizce dedi): 'Merhaba', 'iyi akşamlar', 'seni seviyorum' (burada acayip alkış koptu XD), 'hesap lütfen' (burada herkes koptu MUCC - Sayfa 8 654939 ),(bunların hepsini fransızca söyledi XD). Ondan sonra Tatsurou "I f*ck you! I hate you! I love you!" diye bağırdı ve Dai kirai'yi söylediler. O şarkıyı da sevmiyorum aslında ama canlı dinleyince insan gerçekten havaya giriyor (bir de el hareketi çekmese o şarkıda daha çok seveceğim MUCC - Sayfa 8 654939 )!

En son Libra'yı çaldılar, o da süper mutlu etti beni MUCC - Sayfa 8 957859 Ondan önce Yukke'ye seyircilerden biri bir ayıcık verdi (salona girerken cosplayci bir kızın elinde görmüştüm onu), bir de sahneye fransız bayrağı attılar. Bayrağın üstünde birşeyler yazıyordu ama neydi bilmiyorum. MUCC'nun myspace'inde Satochi'nin o bayrakla bir resmi konmuş:

MUCC - Sayfa 8 L4dcce4b3bb6c4ead99d0c8

Tatsurou bayrağı beline bağlayıp Libra'yı öyle söyledi. Hasta ve gözü bandajlı olmasına rağmen öyle çok zıplıyordu, öyle çok enerjikti ki çok şaşırdım! Seyircilere güzel vakit geçirtmesini çok iyi biliyorlar gerçekten cheers

Konserin sonunda Miya ilk önce bir havluya terini sildi ve havluyu seyirciye attı MUCC - Sayfa 8 957859 Sonra penasını da seyirciye yolladı (hatta sanki birkaç tane yolladı), Yukke de öyle yaptı. En son Satochi indi sahneye ve bagetlerini seyirciye doğru attı. Bir tanesi benim önümdeki boşluğa düştü (ben birkaç basamak yukarıdaydım), eğer aşağıda olsaydım kesin ben kapmıştım onu!! Sad

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Konser çıkışı MUCC eşyaları satıyorlardı (tişört, kazak, poster ve cd'ler). Ben bir beyaz tişört ve bir de üzerinde Kyutai albümünün kapak resmi olan bir kazak aldım. Aldığım tişört beyazdı, otele dönerken ablamın arkadaşının eline verdim iki dakika tutsun diye, o da yanlışıkla çamura düşürdü, gerçekten üzüldüm! Otele girince hemen yıkadım geçti gerçi ama, ertesi gün tamamen kurumadan katlayıp çantaya koyunca üstündeki yazılar boyaştı filan Sad Yine de hatıra olarak saklayacağım tabii, hatta bugün o tişörtü giydim de ama yine de keşke tertemiz kalsaydı...

Konser çıkışı üyeleri beklemek istiyordum ama hepimiz çok yorgunduk ve otele gitmek istiyorduk. Ama ben yine de beklerdim, hatta şimdi diyorum keşke onları otele bırakıp ben geri dönseydim MUCC - Sayfa 8 396966 Miya'ya bilekliğimi hediye etmek istiyordum ya neyse... Konser sonrası bir sürü kişi imza filan koparabilmişler... Ne şans!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Bir sürü resim ve video çektik aslında (yasaktı gerçi MUCC - Sayfa 8 654939 ama tek korsan biz değildik ki!!) ama resimler çok kötü çıktı, kontrastlarını arttırıp 2 kere tab ettirmek zorunda kaldım. Video'larda da ses çok iyi değil gerçi... Bir tek Hanabi süper: Hanabi (7.21 MB)
Bu da o konuştukları yer (yine ablam çekti sağolsun ^^): Konuşma

Bunlar da resimler (hepsinin kontrastını artırmak zorunda kaldım gerçi...)

Spoiler:

Spoiler:

En iyi resim bu, o yüzden bunu büyük boy tab ettirdim, hiç değilse hatıra olsun diye:
Spoiler:
Lenore

Lenore

MUCC - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: MUCC   MUCC - Sayfa 8 Icon_minitimeSalı 27 Ekim 2009, 00:19

Ayy sensei, çok güzel bi anı olmuş senin için, kıskandıığm ^^ çok iyi vakit geçirmişsin belli (:

Biz de görürüz inş. canlı mucc konserleri merry konserleri MUCC - Sayfa 8 433346
shirayuri

shirayuri

MUCC - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: MUCC   MUCC - Sayfa 8 Icon_minitimeSalı 27 Ekim 2009, 14:12

Waaooooo cheers cheers cheers SÜPER OLMUS mükemmel gecmis, hepsini bir solukta okudum cheers resimlere kötü diyorsun ama cok iyiler bence !
miya'nin el sallamasi da cok güzel olmus I love you ben olsam hayatta bagiramazdim herhalde MUCC - Sayfa 8 654939 odun ben, zuhaha
iyiki seslenmissin ama Very Happy cok sevindim konser disinda birde böyle bir anin olmasina!
aa demek konustular seyirciyle?! dil sorunu olur diye pek konusmazlar saniyordum benn ama süper olmus o da!!!
oww shirtin boyasi aklmasi kötü olmus hakkten ama o da bir ani olmus bir sekilde:D
sahneye yalin ayak mi cikiyorlardi? bilmiyordum bunu ben yahu :scratch: sahne arkasini da görmüssün vuuuuuu diye süpürgeyi hayal ediyorum da koptum yahu MUCC - Sayfa 8 654939 MUCC - Sayfa 8 654939
tatsurou yaralanmis mi ben bakmadim bloga ama gecmis olsun tatsurou'ya sahne kazalari cok kötü kimse yasamasin böyle seyler, benim ödüm patliyor affraid
bu arada su emo ve cosplay'cilere bende gicigim, avrupa'li fanlarin cogu öyle ya nefret ediyorum valla! j-rock'la ilgili dükkanlardan da biliyorum cakmalar dolu, kafalarini ucurasim var Evil or Very Mad iyi dayanmissin valla.! neyse, galiba tek olmusuz sey bu dandik fanlar olmus diger herseyin mükemmel gecmesine ve sevdigin sarkilari da okumalarina cok sevindim cheers iwai iwai MUCC - Sayfa 8 892739
Maccha
japon forum muhabiri
Maccha

MUCC - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: MUCC   MUCC - Sayfa 8 Icon_minitimeSalı 27 Ekim 2009, 15:39

Ben de çok eglendim konserde Smile Mikrofonun ayarini daha düzgün yapsalardi daha da iyi olurdu, ama sanirim kasitli olarak öyle yaptilar. Grup elemanlari çok sempatiktiler gerçekten, en öndeki hayranlarin ellerini de tuttular arada.

O cosplayci fanlar beni pek rahatsiz etmedi. Onlarinda resmini çekmek isterdim Smile
http://candynindunyasi.com

MUCC
8 sayfadaki 16 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Sonraki
 Similar topics
-
» MUCC - Ware, arubeki basho
» MUCC - Sora to ito (28/01/2009) ~ single ~
» MUCC - Sora to ito [Regular Edition] (28/01/2009) ~ single ~