japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

içinizden geçeni yazın...

+40
niji
_NaRuSaKu_
BNYS
-MizuYama-
Zatoichi
LastRinneganUser
Uzumaki Naruto
WhiteAngelboy18
Amandla
kyramia
OosakiNana666
mamoruko
melancholyoftherain
KıyoKısho
diaboliksword
Nodame^^
Ecthelion
Arwen~
EllieBerry
Lee
KiyoKa ChaN
Lenore
ladonna
halitosan
ninjin
gozluklu
Kumiko-Chan
La.Paradoxe
Megumi
Shizuka
shirayuri
Admin
efsane
osaki nana
Orihara Maya
albertine
yamgur
Hitokiri Battousai
Battousai
Desirem
44 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43  Sonraki
YazarMesaj
Amandla

Amandla

içinizden geçeni yazın... - Sayfa 41 Empty
MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 41 Icon_minitimePaz 16 Ocak 2011, 18:07

Gördüm ve sizlere paylaşmak istedim Very Happy Yanlış anlamayın ırkçılık yapmak için değil komik bulduğum için paylaşıyorum Smile
Spoiler:
Spoiler:
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 41 Icon_minitimeÇarş. 19 Ocak 2011, 23:46

Finaller bitti sonunda Allahımmm mutluyum Very Happy
MiyaSaki

MiyaSaki

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 41 Icon_minitimeC.tesi 22 Ocak 2011, 21:32

Bencilleri öldürmek istiyorum içinizden geçeni yazın... - Sayfa 41 63309 Ben öldürmicem hatta bir kiralık katil tutucam o öldürücek ondan sonra Dünya bencillerden arınacak nihaha yaşasın kötülük içinizden geçeni yazın... - Sayfa 41 172472
Zatoichi

Zatoichi

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 41 Icon_minitimeSalı 01 Şub. 2011, 15:16

Şu Seda Sayan kişilikli kadınların, ADAM GİBİ ADAM lafını söyleyerek aradığı erkek karakterini
tanımlaması artık bitsin. Hatta yine bunu söyleyenler biyolojik olarak da tamamen adama dönüşsün.
Dönüşsünde anlayalım kim kimdir nedir ne değildir Very Happy Very Happy
mamoruko

mamoruko

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 41 Icon_minitimeÇarş. 02 Şub. 2011, 20:12

Yanan bir yürek, yorgun bir ruh, güçsüz bir beden. İşte halim bu. 3 aydır bir kalp ağrısı uğruna çile çekiyorum. Bu süre zarfında aynı kişiyle defalarca kavga ettik, defalarca 2 sıkı dost gibi sohbet ettik, defalarca birbirimizi sinirlendirecek şeyler yaptık. Ama döndük dolaştık aynı yere geldik. Yine her şeyin başladığı noktadayız. Ne artan ne azalan bir şeyler yok.
http://dusuntasin.blogspot.com/
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 41 Icon_minitimeSalı 08 Şub. 2011, 13:43

Yanlış giden mülakatlardan nefret ediyorum.
İyi giden ama sonuç vermeyen mülakatlardan da.
Ayrıca onlardan genel olarak daha çok bilginiz olmasına rağmen, size snob'luk taslayan İnsan Kaynakları temsilcilerinden de...
Ama en çok da doğru cevapları bilip de, yanlış cevapları vermemden nefret ediyorum...
wsx

wsx

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 41 Icon_minitimePerş. 24 Şub. 2011, 07:07

Eski bir sevdadan kurtulmuşum / Artık bütün kadınlar güzel / Gömleğim yeni / Yıkanmışım
/ Tıraş olmuşum / Sulh olmuş / Bahar gelmiş / Güneş açmış / Sokağa çıkmışım, insanlar
rahat / Bende rahatım

Orhan Veli-illusion
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 41 Icon_minitimePaz 06 Mart 2011, 01:19

Nero'ya döndüm bugün.
Kac mesaj yazdim foruma !
Ama onun da dedigi gibi sevgi yogunlugundan kaynaklaniyor ☆☆☆
Kactim ...
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 41 Icon_minitimePaz 06 Mart 2011, 22:38

merry demiş ki:

Ama onun da dedigi gibi sevgi yogunlugundan kaynaklaniyor ☆☆☆

Süper bir lafmış! içinizden geçeni yazın... - Sayfa 41 597419
Zatoichi

Zatoichi

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 41 Icon_minitimeSalı 08 Mart 2011, 11:24

No Woman No Cry şarkısını kalp ağrısı çeken adamlar dinlerken, Kadın yok Ağlamak Yok
diye çevirerek kederlenmesi Artık bitsin. Very Happy

Bu Şarkı, çektiği üzüntülerden ve sıkıntılardan dolayı iradesini yitirmemesi için Bob Marley'in
Eşine yazdığı ''Hayır Kadın !, Hayır Ağlama!'' manasında motive edici bir parçadır.

Bu arada 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun.

Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 41 Icon_minitimeC.tesi 02 Nis. 2011, 18:56

Bugün kursta bir çocuk yorgun göründüğümü söyledi..
Onu bırakın Taksimde tanımadığım bir çocuk ışıklarda benl sohbet etmeye başladı yorgun gibisin abla hayırdır bu kadar yorgunluk dedi
Bu dönem okul cidden yordu beni demek....
Amandla

Amandla

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 41 Icon_minitimePaz 03 Nis. 2011, 12:02

Karşı cinslerin birbirine olan düşmanlıklarını anlamıyorum. Neden herkes "erkekler şöyledir" ya da "kadınlar böyledir" gibi genellemeler yapmak zorunda? Ya da aşağılayıcı laflar söylemek... Anlamıyorum gerçekten.
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 41 Icon_minitimePaz 03 Nis. 2011, 18:49

çünkü erkekler şöyledir, kadınlar da böyledir Razz

https://japon.yetkin-forum.com
wsx

wsx

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 41 Icon_minitimePaz 03 Nis. 2011, 23:35

İnsanlar ey, nerdesiniz?
Nerdesiniz?
(1956)
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 41 Icon_minitimePtsi 04 Nis. 2011, 00:04

Amandla demiş ki:
Karşı cinslerin birbirine olan düşmanlıklarını anlamıyorum. Neden herkes "erkekler şöyledir" ya da "kadınlar böyledir" gibi genellemeler yapmak zorunda? Ya da aşağılayıcı laflar söylemek... Anlamıyorum gerçekten.

Sanırım biz, "erkekler hep böyledir" dediğimiz zaman, bunu söylediğimiz erkeğin bize "hayır, ben öyle değilim" demesini ve daha da önemlisi, bunu bize kanıtlamasını istediğimiz için öyle diyoruz.
Siz erkekler bizim için "kadınlar hep böyledir" dediğiniz zamansa, karşınızdaki kadını anlamadığınız için böyle bir cümleyle kendinizi ve karşınızdakini avutmaya çalışıyorsunuz gibime geliyor. Bunu söylediğinizde karşınızdaki kadına "seni anlamamak doğamda var, çünkü siz kadınlar hep böylesiniz [biz erkekler de böyleyiz, o yüzden seni anlamamaya hakkım var]" imasında bulunmuş oluyorsunuz sanki.

Tamamen yanlış bir izlenim de olabilir tabii Smile

Belki de "kadınlar şöyle", "erkekler böyle" değildir de, "hepimiz şöyle-böyle"yizdir ve kendi hatalarımızı görmekten korktuğumuz için de, bunu "doğal" kabul edilen bir sebebe dayatmaya çalışıyoruzdur...
Amandla

Amandla

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 41 Icon_minitimePtsi 04 Nis. 2011, 20:48

Katılıyorum dediklerine Sensei. ^^ Hepimiz kardeşiz Very Happy
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 41 Icon_minitimeSalı 05 Nis. 2011, 19:27

Fanı olmadığım konular açtım bugün, pop sevenler olur diye.
Foruma benden bu kadar.
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 41 Icon_minitimeÇarş. 06 Nis. 2011, 23:31

Emeğin için teşekkürler merry içinizden geçeni yazın... - Sayfa 41 597419 Ama "foruma benden bu kadar"la ne demek istedin anlamadım???
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 41 Icon_minitimePaz 10 Nis. 2011, 16:53

Şu sıralar otakuya bağladım paso anime seyrediyorum Rolling Eyes
Bu forumda benim gibi otaku var mı acep içinizden geçeni yazın... - Sayfa 41 491370
KiyoKa ChaN

KiyoKa ChaN

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 41 Icon_minitimeCuma 29 Nis. 2011, 04:58

Oha burayı unuttuğuma inanamıyorum *-* Gomenne Japon Forum ahalisi T.T
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 41 Icon_minitimeC.tesi 30 Nis. 2011, 21:23

Dönmene çok sevindim kiyoka-chan cheers
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 41 Icon_minitimeSalı 24 Mayıs 2011, 00:23

Forumu hala ayakta görmek çok güzel Smile ne uzak kalmışım yaa birden özlem duydum içimde. koştum geldim Smile bıraktığım gibidir umarım hala king
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 41 Icon_minitimeSalı 24 Mayıs 2011, 09:15

bıraktığından fakrklı olarak sessiz sakin içinizden geçeni yazın... - Sayfa 41 574311
https://japon.yetkin-forum.com
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 41 Icon_minitimeSalı 24 Mayıs 2011, 22:52

admin-san bu cümleyi üstüme alinasim var!
3 hafta oldu aslinda acildi ama 1. hafta cok yogundum bir türlü firsat olmadi, 2. hafta grip oldum, 3. hafta bir girdim ciktim aslinda girecektim ama girmek icin cabalasam da bir girmemezlik durumu ile birlikte ha girdim ha giremedim derken hakkaten de girememisim ve öyle düsünüp dururken de hafta gecmis girememekle...
simdi girdim rahatladim sonunda içinizden geçeni yazın... - Sayfa 41 455336
anlatabildim mi bilemiyorum FORUMA girme olayini? Baska bir yere girecek halim yok zaten de imkanim da yok girmeye içinizden geçeni yazın... - Sayfa 41 654939
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 41 Icon_minitimeSalı 24 Mayıs 2011, 22:55

Ayın 10unda finallerim bitiyor hevesle bekleyin beni Razz

içinizden geçeni yazın...
41 sayfadaki 43 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43  Sonraki