japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Takeshi's Castle

3 posters
YazarMesaj
TrueMod
mod
TrueMod

Takeshi's Castle Empty
MesajKonu: Takeshi's Castle   Takeshi's Castle Icon_minitimePaz 10 Şub. 2008, 18:54

süper bir Tv programi, eskiden beri var... bizim tv'de her gün gelir yeni bölümleri...

burda simdi Takeshi diye bir adam ve grubu var, ve bunlara karsi savasan japonlar... final oyuna gelebilmek icin, türlü türlü zor görevleri basarmalari gerekiyor... Olay'da burda, süper komik görüntüler cikiyor ortaya... sonunda iste bu görevleri basaran takeshi'nin kalesine gelip ona karsi yarismaya hak kazaniyorlar....
'

bi kac best of videolari :

arkadaslar bundan sonra en son bölümleri bu forumda bulabilir siniz
Nodame^^

Takeshi's Castle Empty
MesajKonu: Geri: Takeshi's Castle   Takeshi's Castle Icon_minitimeÇarş. 01 Ekim 2008, 15:25

bu yarismayi dun guce izledim gercekten cok eglenceli ve komik bir yarisma imis gulmekten koptum. yeni bolumlerini bulabilirsem ekleyecegim. Youtube hala yasak oldugu icin dailymotion veya baska biryerlerden arastirip bulmaya calisacagim Wink
El Mariko

Takeshi's Castle Empty
MesajKonu: Geri: Takeshi's Castle   Takeshi's Castle Icon_minitimeÇarş. 01 Ekim 2008, 23:53

heheh Moderatör sende RTL2 de izliyorsun sanirim. Artik cikmiyor ya Sad bundan birkac ay önceye kadar hergün kacirmadan izliyordum Very Happy süper bisey. General Lee ye hayranim Very Happy
http://www.kyokukanacke.tr.gg

Takeshi's Castle
1 sayfadaki 1 sayfası