japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş

Dizi: Full House

YazarMesaj
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Dizi: Full House Empty
MesajKonu: Dizi: Full House   Dizi: Full House Icon_minitimePerş. 29 Ocak 2009, 14:01

Dizi: Full House FullHouse

Dizinin adi : Full House
Yapim yili : 2004
Tür : Romantik komedi
Yönetmen : Pyo Min-Soo
Böluüm sayisi : 16
Oyuncular - rolleri :
Bi (Rain) - Lee Young Jae
Song Hye Gyo - Han Ji Eun
Han Eun Jung - Kang Hye Won
Kim Sung Soo - Yoo Min Hyuk

Özeti :
Han Ji Eun bir yazardir. Babasi tarafindan insa edilmis muhtesem bir evde tek basina yasamaktadir. Evin adi "Full House"dir. Han Ji Eun'un en yakin 2 arkadasi ona bir gün Cin'e seyahat bileti hediye ederler. Ji Eun yola çiktiginda arkadaslari onun evini satip bankadaki bütün parasini çalarlar. Full House'u satin alan Lee Young Jae adinda meshur bir sinema sanatçisidir. Bir sekilde Han Ji Eun ve Lee Young Jae ayni evde yasamaya baslarlar. Bir yanlis anlasilma sonucu, Young Jae uzun yillardir asik oldugu kizi kiskandirmak için Ji-Eun ile evlenir. Bunun için Ji-Eun'la 6 aylik bir kontrat imzalar. Ancak bu süre içinde, Ji-Eun ile Young Jae birbirlerinden gerçekten hoslanmaya baslar. Ama Yoo Min-Hyuk, yakisikli ve cana yakin bir editör, Ji-Eun'a çok yakin davranmaya baslar, bu da Young Jae'nin kötü karakterini tetiklemeye yetmektedir. Böylece karisik bir ask hikayesi olusur...

Spoiler:

Oh stay with me...

En son Orihara Maya tarafından Cuma 18 Şub. 2011, 10:42 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Dizi: Full House   Dizi: Full House Icon_minitimePerş. 29 Ocak 2009, 14:02

Bazen çok komik sahneleri olan bir dizi Smile Tavsiye ederim Dizi: Full House 597419

Oh stay with me...
HeLL-in

HeLL-in

MesajKonu: Geri: Dizi: Full House   Dizi: Full House Icon_minitimeCuma 17 Tem. 2009, 12:31

Full House 2 çekiliyor. Ağustos'ta Mysoju sitesine yüklenecek Smile
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Dizi: Full House   Dizi: Full House Icon_minitimeCuma 17 Tem. 2009, 13:41

Yuppiiiii cheers Aktörler aynı mı? Bu arada umarım stilisti değiştirmişlerdir, berbat kıyafetler giydiriyordu bence No (hele de açık yeşil ceketi gördüğümde gözlerime inanamamıştım Dizi: Full House 780249 )

Oh stay with me...
HeLL-in

HeLL-in

MesajKonu: Geri: Dizi: Full House   Dizi: Full House Icon_minitimeC.tesi 18 Tem. 2009, 21:17

Aktörler aynı olur herhalde.. Öyle olmalı! Dizi: Full House 49464
Diye düşünüyordum ki internette şöyle bir habere rastladım: Song Hye Kyo'nun yerine Yoon Eun Hye gelecekmiş. Aslında çok severim YEH'yi ama bence Song hye kyo kalmalıydı.. Ve Bi Rain'in yerini de başkası alacakmış -_-
Oyuncular aynı kalmalıydı diye düşünmekteyim ama yeni halininde kendine göre bir eğlencesi olur.
Sonuç olarak izlenir
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Dizi: Full House   Dizi: Full House Icon_minitimeC.tesi 18 Tem. 2009, 21:55

Hmm izler miyim bilmem o zaman :scratch: Rain'siz olur mu Dizi: Full House 3098 Razz Biraz Goong ve Goong S gibi olacak gibime geldi benim :scratch:

Oh stay with me...
HeLL-in

HeLL-in

MesajKonu: Geri: Dizi: Full House   Dizi: Full House Icon_minitimePaz 19 Tem. 2009, 16:07

Nasıl olacağını kestiremiyorum :scratch: Ama Goong veya Goong S gibi olursa da ben mutlaka izlerim xD
Megumi

Megumi

MesajKonu: Geri: Dizi: Full House   Dizi: Full House Icon_minitimePaz 19 Tem. 2009, 21:04

13 ünce böLümde kaLdım 4 aydır yha xD
bi iLeri qidemiyorum xD
izLeyesim qeLmiorr xD

sanırım romantikLeşmeye başLadı o yüzden -__-''
MakiNo

MakiNo

MesajKonu: Geri: Dizi: Full House   Dizi: Full House Icon_minitimeÇarş. 22 Tem. 2009, 22:23

bende 13 bölümde kaldım (iki günde oraya kadar geldim Dizi: Full House 608799 bana Very Happy )
benimde izleyesim gelmio öyle bi hale geldiki konusu izlemek istemiom Very Happy
ama en ykn zmnda btrcm
efsane

efsane

MesajKonu: Geri: Dizi: Full House   Dizi: Full House Icon_minitimeC.tesi 07 Ağus. 2010, 13:46

dorama piskopati oldum. üc gece buna baktim üc bölüm kaldi *.* bazen öyle söylendim. bazende cok güldüm.
Bastaki sIkIcI gelen yerleri ikinci bölümde yok oluyor ve baya bi eglendiriyo bakani ^^.
KiyoKa ChaN

KiyoKa ChaN

MesajKonu: Geri: Dizi: Full House   Dizi: Full House Icon_minitimePerş. 26 Ağus. 2010, 22:22

bu drama çok eğlenceliydi ... bayıldığım kore dramalarından biri ...
ikiside çok iyi oynuyordu ... full house un 2. sine gelince *-* aynı kişilerin olmasının tarafında değilim ama xD aynı karakterlerde farklı oyuncular olursa çok çekilmez olur .... xD ayrıca ... bunun konusunuda biraz değiştirseler fena olmaz hani xD full house un aynısını bir daha görmek istemiyorum xD
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Dizi: Full House   Dizi: Full House Icon_minitimePtsi 17 Ekim 2011, 14:05

2incisi çıktı mı? Haberi olan var mı???

Oh stay with me...

Dizi: Full House
1 sayfadaki 1 sayfası