japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kat-tun xD

+13
Lee
shou
Demet
Arwen~
nao-chan
HeLL-in
Miyoko
efsane
shirayuri
Orihara Maya
KiyoKa ChaN
iuliana
reila
17 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
reila

reila

Kat-tun xD Empty
MesajKonu: Kat-tun xD   Kat-tun xD Icon_minitimePtsi 26 Ocak 2009, 18:37

Kat-tun xD KAT-TUN
aslında yamap aşkımdan sonra News başlığı açıcaktım ama kattun daha ii bi grup şimdi xD nsem onu yazıım dedm xD
kattun johnny s kayıtlı boyband lerden biri, japonya daki en ünlü boyband lerden xD çok başarılılar bence xD ama dier johnnys üyeleri bunların çok kendini beenmiş oludunu düşünüomş xD eh adamlar da haklı kendini beenmiş olmakta bi yerde xD her neyse xDxD grubun adı grup üyelerinin soy ismlerinden oluşuo xD bi de cartoon kat-tun die bi programları var xD rengarenk çock programı gibi xD ama ünlü insanları ağırlıolar xD bi bölmde will smith gelmişti xD tüm kattun üyeleri will smith e karşı bi bilek güreşi yapmşlardı xD komkti xD isteyen olrsa link verebilirim xDxD
nese üyeleri tanıtıyım şimdi xD
K- kamenashi kazuya
Spoiler:
Spoiler:
xD grubun asıl 2 elemanından biri xD kliplerde hep ön planda gösterilen, sekushi görüncem diye kasan insan bu xD oynadığı dramalar var, one pounds gospel xD gokusen 2 vsvs vs xD ben izlediklerimi yazdm xD ama kötü bi oyuncu değil xD yani iyi sayılır xD gokusen de her ne kadar her bölm dudağını bi kenarı mor gelse, ki her zman " ah dikkat ediyim de yüzünün güzellii bozulmasın, sadece dudaının kenarını morartıyım" tarzında bi düşünme şekline sahip bi rakiple dövüşmesi saçma bence, iyi bi oyunculuk sergilemişti xD bi kere şirin bi tip gülünce çok sevimli oluo xD
A- Akanishi Jin xD
Spoiler:
bu resme bayıldım ya xDxD nse bu da kattun un dier baş elemanı xD bu ve kame işi götürüolar xD dierleri geri vokal gibi xD onlara üzülüorm bazn ama nese xD yni misal programa biri gelio xD ya kame yada akanishi jin fanı --" ben gidersen programa xD (beni nedn çaırcaklar bilmiorm ama xD her kız hayal kurabilir xD) nakamaru sefiorm dicem xDxD nese xD bu eleman bi ara amerika ya faln gitti ingilizce öğrencem die xD geri geldi sonra xD ama böle bi ing konuşmayı havalı bulmalar faln xD salk birs xD nse kimse zekasına bakmıo zaten xD
bunun da oynadıı dramalar var xD anego,gokusen 2,yukan club xD ama oyunculuk felaket xD güsel diziler ama

T- taguchi junnosuke
Spoiler:
xDxD bu herhlde en slak üye xDxD komk bişi ama xD böle her programda iriguchi deguchi taguchi desu xD faln diodu xD içeri dışarı taugchi im gibi bişi xDxD ehehe xD bi bölmde oryantel yapmştı xD

bu da yukan club da sarışın olarak çıkmıştı xD şirin bi arkadaş xD çok önmli deil geçelim xD

T- Tanaka Koki
Spoiler:
Bu da kat tun un rapçi elemanı xD kısa saçlı şarkının rap kısmını yazıp söleyen şahıs xD iyi bi oyuncu dierlerine göre xD my boss my hero da oynamıştı xD başarılıydı yni xD nedense bu tipin çıktıı kızlar ya gravure idol yada AV de oynayn tipler o.O koki nin sapık olduunu düşünüorm xD nese olabilr mümkündür xD

U-Ueda Tatsuya
Spoiler:
Spoiler:
Kat tun un en rocker elemanı bu xD hatta böle kolyeleri faln batar die dier üyeler uzak duruomş xD kendisi piano çalar, rock dinler, gackt fanıdır xD güzel bi kadına benzese de ii çock ya xDxD dierlerine göre daha sessiz bi tip ^-^ bi fanıyla birlikte yaşadıı hakkında dedikodular vardı xD

N- Nakamaru Yuuichi
Spoiler:
kyaa en sefdiim insan bu xDxD çok şirin bişi xDxD birs burnu yamk ama olsn xDbeat box gibi bişi xDxD çok ön planda deil ama böle utngç birz ^-^

bu lips xD çok başarılı bi şarkı xD

bu da çok hş xD
iuliana

iuliana

Kat-tun xD Empty
MesajKonu: Geri: Kat-tun xD   Kat-tun xD Icon_minitimeÇarş. 28 Ocak 2009, 10:10

heyy benden önce açışsın konuyu:( ama çok güzel olmuş ellerine sağlık XDXD
iuliana

iuliana

Kat-tun xD Empty
MesajKonu: Geri: Kat-tun xD   Kat-tun xD Icon_minitimeÇarş. 28 Ocak 2009, 10:21

Kat-tun xD 60617878e9c14be4f092c0e07ac9f2dc_web XDXD
reila

reila

Kat-tun xD Empty
MesajKonu: Geri: Kat-tun xD   Kat-tun xD Icon_minitimeÇarş. 28 Ocak 2009, 12:41

ehehehe xD baktm kimse açmamş açıım dedim xD aslnda önceliim news di xDxD akanishi jin i mi seifosn xD ehehe yaa dier elemanlara pk ilgi yok üzülorm onlara yaa xD nakamaru u sefiorm bn de xDxD ama jin çok tatlı xD geçen gün dikkt ettim de böle dudakları keire knightley e benzio xDxD bu da güsel bişi tabi xD
iuliana

iuliana

Kat-tun xD Empty
MesajKonu: Geri: Kat-tun xD   Kat-tun xD Icon_minitimeÇarş. 28 Ocak 2009, 15:42

ewet jin ın hayranıyım gerçekten çok kawaii bir çocukXD dur daha hepsine bakamadım Very Happy
reila

reila

Kat-tun xD Empty
MesajKonu: Geri: Kat-tun xD   Kat-tun xD Icon_minitimeÇarş. 28 Ocak 2009, 19:40

ehehe xDxD bn de diodm kimse bilmio kattun u galiba xD yatta mutluu oldmm xDxD ehehe xD kawaii ya jin xD ama sekushi olmaya çalışıo xD bkz.dont u ever stop xD klibi ekli orda xD bir hell yeah diio off off xDxD burnm kanıcak nerdeyse xD
KiyoKa ChaN

KiyoKa ChaN

Kat-tun xD Empty
MesajKonu: Geri: Kat-tun xD   Kat-tun xD Icon_minitimeÇarş. 11 Şub. 2009, 12:05

jiaaaa Kat-tun xD 114236 bakanishim Kat-tun xD 957859 hepsini seviyorum ama jia başka Kat-tun xD 957859 müzikleri çok güzel... hem jia bebişimin (yamapimin) kankası Kat-tun xD 222253 canlarım benimm Kat-tun xD 957859 kame-kun un sesi çok güzel ya ... (jia mınkini sokmuyorum zaten o mükemmel) Kat-tun xD 454460 nobuta wo produce için yamapim ile bir şarkı yapmışlardı..hatta gruptular... shuuji to akira diye... şarkının adıda seishun amigo diye ... dinleyin süper şarkıdır... sesler mükemmel... ve ve ve kat-tun un şarkılarını dinleyin hepsi süperdir... white xmas diye şarkıları var... bir saniye ya ben burda tavsiye ediyorum ama neden koymuyorumki... hemmmen koyuyorum...

White Xmas

buda news ile kat-tun

çok şekerler ya yerim bunları...

buda nobuta wo produce için yaptıkları şarkı... seishun amigo... kame kun ile yamashita kun un xD
KiyoKa ChaN

KiyoKa ChaN

Kat-tun xD Empty
MesajKonu: Geri: Kat-tun xD   Kat-tun xD Icon_minitimeÇarş. 11 Şub. 2009, 12:09

bakanisim akanisim jiaaaaaamm jin im Razz
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Kat-tun xD Empty
MesajKonu: Geri: Kat-tun xD   Kat-tun xD Icon_minitimeÇarş. 11 Şub. 2009, 14:39

Seishun amigo'yu Nobuta wo Produce'ta dinleme firsatim olmustu ve gerçekten hos bir sarki bence de Smile
Yalniz Hikaru-chan son koydugun video (dans ettigi) beni biraz baydi Razz Safi cinsel tahrik üzerine olmus bence dansi, bence hem pek basarili olamamis hem de o kadarina gerek yokmus... Sonunda söyledigi sarki güzelmis ama Smile
KiyoKa ChaN

KiyoKa ChaN

Kat-tun xD Empty
MesajKonu: Geri: Kat-tun xD   Kat-tun xD Icon_minitimeÇarş. 11 Şub. 2009, 14:49

aslında onu koymucaktım xD yanlışlıkla kaçtı Kat-tun xD 467653 ha-ha yı koycaktım pehh.. neyse kalsın bakem xD eheh ... eğer sorun olursa bir video ile onu değiştirebilirsinz xD Kat-tun xD 222253
reila

reila

Kat-tun xD Empty
MesajKonu: Geri: Kat-tun xD   Kat-tun xD Icon_minitimeÇarş. 11 Şub. 2009, 21:18

ehehe yaa ama o nobuta wo produce beni sinr etti sonnda ya --" shounen ai gibiydi,denizde koşan kame ve yamap T_T xDxD şarkı güsel ama klibini de ben beenmiş deilim xD yamap var gerisi boş da xD xD gerçi biz arkadaşlarla o dansı tokyo da yapacaktık xD sii oretachi nanana xDxD ehehe xDxD bakanishi ya xDxD mükemmel bişi xD ama cidden sürekli ben sekushi olayım havalarında xD yamap nin yeni şarkısı mola da biraz jin in love juice a benziyor hoş değil --"
shirayuri

shirayuri

Kat-tun xD Empty
MesajKonu: Geri: Kat-tun xD   Kat-tun xD Icon_minitimeC.tesi 28 Mart 2009, 22:11

japon popunun vaz geçilmez grubu KAT-TUN!!!!!!
bir de bunlar acayip komik ya çok fenalar....

ya benim de tanıdığım bir reila var o sen misin yoksa Suspect
o da yamapi fanıdır, o da KAT-TUN severdir
o da senin yaşlarındadır
o da xD ve o.O yapma delisidir
Kat-tun xD 654939

allah seni yaaaa Kat-tun xD 654939
napıyon burda yaaa benim olduğum yerde sen olamazsın, detttttt Kat-tun xD 7525 Kat-tun xD 690564

şaka bi yana yaa kız özledim seni nerelerdesin sen, tahmin et ben kimim

valla bulursan koca bir öpücük yollarım msn'den sana lol!

gerçi MERRY'den kendimi ele veriyorm herhalde Kat-tun xD 455336

tüüüüüh Kat-tun xD 654939
efsane

efsane

Kat-tun xD Empty
MesajKonu: Geri: Kat-tun xD   Kat-tun xD Icon_minitimeC.tesi 28 Mart 2009, 22:54

aslinda bu grup hic tarzim degil yalniz real face klipleri gördükten sonra dinlemeye basladim sonrada showlarini baktim. hem cok komikler hem cok tatli kameyi cok seviyorum ah ah Kat-tun xD 957859

emegine saglik cok guzel olmus
Miyoko

Miyoko

Kat-tun xD Empty
MesajKonu: Geri: Kat-tun xD   Kat-tun xD Icon_minitimeC.tesi 27 Haz. 2009, 03:36

Benim favori grubum vala.Bayılıyorum bunlara.Çıkardıkları tüm albüm ve singlerlar tek kelimeyle mükemmel.Son çıkardıkları single ve albüm harika.
HeLL-in

HeLL-in

Kat-tun xD Empty
MesajKonu: Geri: Kat-tun xD   Kat-tun xD Icon_minitimePerş. 16 Tem. 2009, 20:49

Nobuta wo produce'tan sonra başladı herşey Very Happy
Diziden sonra Kat-tun ve News'in şarkılarını bulup buluşturup dinledim ve hoşuma da gitti Smile Kamenashi Kazuya'nın sesini çok seviyorum, Seishun amigo'da da Yamapi'yle seslerinin uyumu hoşuma gitmişti.

Akanishi jin, Kamenashi kazuya ve tabiki (Yamapi)! Kat-tun xD 957859
nao-chan

nao-chan

Kat-tun xD Empty
MesajKonu: Geri: Kat-tun xD   Kat-tun xD Icon_minitimeC.tesi 01 Ağus. 2009, 16:24

Ben bu gruptakilerin insan olup olmadıkları konusunda ciddi şüpheler yaşıyorum. Yani nasıl oluyor da bu kadar harika olabiliyorlar? Kat-tun'a ölüp bittiğimi söyleyebilirim... Hem içinde jin'de var.. xD <3 Bozulduğum nokta ise Kat-tun harika bir grup olmasına rağmen Türkiye'de çok az ilgi görmesi... Bence daha çok sevilmeli, sevdirilmeli...
KiyoKa ChaN

KiyoKa ChaN

Kat-tun xD Empty
MesajKonu: Geri: Kat-tun xD   Kat-tun xD Icon_minitimeCuma 21 Ağus. 2009, 05:15

kat-tun artık johnny nin çocuğu değillll Sad
j-one records a gitmişler...
üzüldüm ya TT_TT
Arwen~

Arwen~

Kat-tun xD Empty
MesajKonu: Geri: Kat-tun xD   Kat-tun xD Icon_minitimeÇarş. 02 Eyl. 2009, 17:31

KiyoKa ChaN demiş ki:
kat-tun artık johnny nin çocuğu değillll Sad
j-one records a gitmişler...
üzüldüm ya TT_TT
Azuaha XD hatırLıyorum baya tepki göstermistin xD
OLsun baskasının cocugu oLurLar xD
Bu grup gercekten mükemmeL xD Dont U Ever Stop favori sarkım *-*
KiyoKa ChaN

KiyoKa ChaN

Kat-tun xD Empty
MesajKonu: Geri: Kat-tun xD   Kat-tun xD Icon_minitimeÇarş. 02 Eyl. 2009, 17:42

ulan ben panik yaptım emme acaba j-one johnny nin mi diyede kafam karıştı bak ´'`_´'` canım isteyince bakacağım Kat-tun xD 654939
Arwen~

Arwen~

Kat-tun xD Empty
MesajKonu: Geri: Kat-tun xD   Kat-tun xD Icon_minitimeÇarş. 02 Eyl. 2009, 17:51

J-one Records sadece KAT-Tun a ait oLabiLir xD
KiyoKa ChaN

KiyoKa ChaN

Kat-tun xD Empty
MesajKonu: Geri: Kat-tun xD   Kat-tun xD Icon_minitimeÇarş. 02 Eyl. 2009, 17:59

oh be hala johnny nin çocuları onlar *-* ama baktım siteye şimdide ^^' NewS u göremedim Kat-tun xD 654939 Arashi , Tokio , Hey say jump var news yok Kat-tun xD 654939

yani kat-tun arashi tokio ve hey say jump ın *-*
Arwen~

Arwen~

Kat-tun xD Empty
MesajKonu: Geri: Kat-tun xD   Kat-tun xD Icon_minitimeÇarş. 02 Eyl. 2009, 18:23

Bosuna panik yaptın o kadar Kat-tun xD 654939
Johnny e kızmana gerek yok artık xD
KiyoKa ChaN

KiyoKa ChaN

Kat-tun xD Empty
MesajKonu: Geri: Kat-tun xD   Kat-tun xD Icon_minitimeÇarş. 02 Eyl. 2009, 18:26

evet *-*
johnny i artık daha çok seviyorum *-*
ya zaten Kat-tun xD 654939 johnny onları nasıl bırakır diyordum ... yani başka ajanslara baktırmak istemezler ki zaten kat-tun u johnny kurdu xD
Demet

Demet

Kat-tun xD Empty
MesajKonu: Geri: Kat-tun xD   Kat-tun xD Icon_minitimePaz 07 Şub. 2010, 16:33

sevdiğim birçok şarkısı var güzel bir grup Very Happy I love you
shou

shou

Kat-tun xD Empty
MesajKonu: Geri: Kat-tun xD   Kat-tun xD Icon_minitimeÇarş. 16 Haz. 2010, 14:36

kattun yeni klip cıkarttı ama yeni albümünde akanashi jin yok yeni klip KAT-TUN NO MORE PAİN

Kat-tun xD
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki