japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ankara Buluşması

+7
halitosan
kimyageri
albertine
cabbar
orion9
Tao Ren
diaboliksword
11 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
diaboliksword

diaboliksword

Ankara Buluşması Empty
MesajKonu: Ankara Buluşması   Ankara Buluşması Icon_minitimeÇarş. 21 Ocak 2009, 14:08

Evet arkadaşlar uzun bir aradan sonra bu başlık tekrar geldi aramıza ankaralı üyelerden bir kacıyla özelde konuşdukdan sonra buluşmaya karar verdik hadi ankara göster kendini Smile

Ankaradaki arkadaşlar buradan bir gün belirleyelim var buluşalım ya Smile herkes uygun bir gunu yazsın bakalım
http://www.diabolikss.com
Tao Ren

Tao Ren

Ankara Buluşması Empty
MesajKonu: Geri: Ankara Buluşması   Ankara Buluşması Icon_minitimeÇarş. 21 Ocak 2009, 14:24

Oo buluşmalar arka arkaya daha N-Türk buluşması var Very Happy
Benim için şu an her gün uygun Very Happy
http://simpleplanfan.megabb.com
orion9

orion9

Ankara Buluşması Empty
MesajKonu: Geri: Ankara Buluşması   Ankara Buluşması Icon_minitimeÇarş. 21 Ocak 2009, 14:46

Bende pek aktif değildim ilk üye olduğumda biraz aktiftim ^^' ama diaboliksword un mesajı alınca özelden hemen bi bakayım dedim buluşma zamanı,yeri,gün,ay,yıl türünde ^^' benim için bu cumartesi ve haftaya cuma dışında her gün uygundur.
cabbar

cabbar

Ankara Buluşması Empty
MesajKonu: Geri: Ankara Buluşması   Ankara Buluşması Icon_minitimeÇarş. 21 Ocak 2009, 17:16

salı günü tez sunumum var, ondan sonra 1 şubata kadar (memlekete gidiyorum) gayet hazır ve nazırım. Very Happy

açıkçası ben de hanidir uzaktım forumdan, ama açığı kapatırız, mühim olan gönüller bir olsun.

ayrıca belirtmek isterim ki 30 ocak cuma günü anime.web.tr ağırlıklı bir anime severler toplaşması var. onun kararlaştırıyoruz bir yandan da. muhtemelen saat 12.00de ankara üniversitesi tandoğan kampüste olacak. japon forum da gelsin,hepberaber katılalım daha kalabalık daha eğlenceli olur. bekleriz valla, ayrımcılık yapmaz hemencecik bağrımıza basarız Very Happy

ayrıca yer,zaman, vesairede bi değişiklik olursa burada belirtiriz hemen..

görüşürük Wink
diaboliksword

diaboliksword

Ankara Buluşması Empty
MesajKonu: Geri: Ankara Buluşması   Ankara Buluşması Icon_minitimePerş. 22 Ocak 2009, 01:28

hımmm ozaman 8 subat pazar görüşelim arkadaşlar daha cok var herkes işini ona göre ayarlasın birde cabbar anime.web.tr hakkında bilgi verirsen japonforum temsili gelebiliriz ya Smile
albertine

albertine

Ankara Buluşması Empty
MesajKonu: Geri: Ankara Buluşması   Ankara Buluşması Icon_minitimePerş. 22 Ocak 2009, 01:53

dia artik uzulmene gerek yok dostum =0
cabbar

cabbar

Ankara Buluşması Empty
MesajKonu: Geri: Ankara Buluşması   Ankara Buluşması Icon_minitimePerş. 22 Ocak 2009, 08:48

tabi ki verebilirim.. biz ilk ankara buluşmamızı 12 ekim pazar günü gerçekleştirdik. o tarihten itibaren neredeyse 1-2 haftada bir hafta sonları buluşuyoruz. gelenlerin illa ki forumdan olma özelliğine sahip olması hiçbir zaman aranmadı. başka forumlardan, okuldan tanıdğımız animecileri de çağırırız hep. bizim için önemli olan bir araya gelmek. laptop getiren olur genellikle oturur hepberaber birşeyler de izleriz. ayrıca bir önceki buluşmalardan mutlaka birbirimize birşeyler ısmarlamışızdır mutlaka, cd takasları bu sebeple gelenek olmuştur XD

ayrıca ankara üniversitesi japani+ topluluğu üyeleri de katılır. grup içinde kore filmlerine düşkün arkadaşlar da var. muhabbet güzel valla. illa ki anime geyiği döner diye kasvetli hadiseler içinde değilizdir. başka merak ettiğiniz bişey var mı? şimdilik aklıma bu kadarı geliyor..

buyrun bekleriz..

ne de olsa 8 şubat felan denmiş.. ben memlekete gidince toplaşacaksınız görünüşe göre...
lan ben gelmiyeyim diye yapıyonuz di mi hep... sinsiler sizi... Ankara Buluşması 172472
kimyageri

kimyageri

Ankara Buluşması Empty
MesajKonu: Geri: Ankara Buluşması   Ankara Buluşması Icon_minitimePerş. 22 Ocak 2009, 09:09

Uzuuuuuuun bi aradan sonra merhabalar arkadaşlar Very Happy
Beni hatırlayan kaldı mı bilemiyorum ama neyse Very Happy
Bu başlıktan da dia sayesinde haberim oldu Ankara buluşmaları biraz hüsran oluyo ama inş bu sefer gerçekleşir diyorum ama kendim için bi tarih veremiyorum Sad
Malum ailevi işlerim, tezim, dahil olduğum bi araştırma projesi fln derken acayip yoğunum bu aralar... Ankara Buluşması 544735
Kısacası ben size müdehale etmeyim tarih konusunda ama uygun olursam mutlaka katılmaya çalışırım size... Wink
halitosan

halitosan

Ankara Buluşması Empty
MesajKonu: Geri: Ankara Buluşması   Ankara Buluşması Icon_minitimePerş. 22 Ocak 2009, 19:59

hadi ankara çok yavaş gidiyorsunuz..
diaboliksword

diaboliksword

Ankara Buluşması Empty
MesajKonu: Geri: Ankara Buluşması   Ankara Buluşması Icon_minitimeCuma 23 Ocak 2009, 00:28

Cabbar ne zaman geliyosun abi ozaman bakarız sorun değil bir kac kişi olursak bi buluşur sen geldiginde bidaha bulusuruz ya neden olmasın Smile

halitosan haklısın vallaha epey yavaşız ya ama fazla insan olmamasından dolayı istanbul kalabalık oldugu için mutlaka gelen birileri oluyor ya Smile
cabbar

cabbar

Ankara Buluşması Empty
MesajKonu: Geri: Ankara Buluşması   Ankara Buluşması Icon_minitimeCuma 23 Ocak 2009, 19:22

dia ben 15 şubatta dönecem ankaraya. evet evet ben dönünce de toplanak. Very Happy

bu arada diğer forumdan ankaralı anime severler 30.01.2009 (Cuma günü) 12.00'de Ankara Üniversitesi Tandoğan Kampüsü Merkez Kantinde buluşacak. son kararlaştırma bu şekilde yapılmış. herkeşleri bekleriz efem Wink
diaboliksword

diaboliksword

Ankara Buluşması Empty
MesajKonu: Geri: Ankara Buluşması   Ankara Buluşması Icon_minitimeC.tesi 24 Ocak 2009, 19:46

ooo tamamdır ama girişte problem cıkartmasınlar Smile
cabbar

cabbar

Ankara Buluşması Empty
MesajKonu: Geri: Ankara Buluşması   Ankara Buluşması Icon_minitimeC.tesi 24 Ocak 2009, 20:08

yok yaa bu zamana kadar bir sürü okul dışı insanla toplanıp buluşma yaptık, kimlik vs. sormuyorlar.

o zaman görüşürük hade Smile
diaboliksword

diaboliksword

Ankara Buluşması Empty
MesajKonu: Geri: Ankara Buluşması   Ankara Buluşması Icon_minitimePtsi 26 Ocak 2009, 02:36

tmmdır ozaman inşallah 30da görüşmek üzere Smile laptop ve hdd getireyim mi Smile anime kaynak olarak Smile
cabbar

cabbar

Ankara Buluşması Empty
MesajKonu: Geri: Ankara Buluşması   Ankara Buluşması Icon_minitimePtsi 26 Ocak 2009, 10:55

bizden de getiren olur ama başkalarından seri de atablirsin laptopa o bakımdan tavsiye ederim Wink

bu arada buradan bi sen mi geliyorsun? diyerlerinden bi höyt işitemedik? bu arada nerede bu ankaralılar hacı yaa? kimseden ses yok Smile
albertine

albertine

Ankara Buluşması Empty
MesajKonu: Geri: Ankara Buluşması   Ankara Buluşması Icon_minitimePtsi 26 Ocak 2009, 18:00

tam yazicaktim ankaradan az kisi var diye.listeye baktim en az 20 kisi varmis.
diaboliksword

diaboliksword

Ankara Buluşması Empty
MesajKonu: Geri: Ankara Buluşması   Ankara Buluşması Icon_minitimeSalı 27 Ocak 2009, 00:58

bende merak ediyorum bu ankaralılar nerde diye Smile ben gelmeye calışcam mutlaka
orion9

orion9

Ankara Buluşması Empty
MesajKonu: Geri: Ankara Buluşması   Ankara Buluşması Icon_minitimeSalı 27 Ocak 2009, 09:23

cuma günü işim var demiştim bende bu buluşmada olacağım için öyle demiştim ^^' japon forumdan arkadaşlarıda buluşmada görmek güzel olacak Smile
Battousai

Battousai

Ankara Buluşması Empty
MesajKonu: Geri: Ankara Buluşması   Ankara Buluşması Icon_minitimeCuma 30 Ocak 2009, 16:55

yaa pek fazla ankaradan online olan yok Very Happy beni ankaradan sayarsanız 2 kişiyiz Very Happy yada ben öyle biliyorum Very Happy
orion9

orion9

Ankara Buluşması Empty
MesajKonu: Geri: Ankara Buluşması   Ankara Buluşması Icon_minitimeSalı 03 Şub. 2009, 00:18

şimdi noluyo buluşma oluyomu buluşma yeri neresi olacak ^^'
Splendour

Splendour

Ankara Buluşması Empty
MesajKonu: Geri: Ankara Buluşması   Ankara Buluşması Icon_minitimePerş. 12 Şub. 2009, 13:27

hey bende varım Very Happy
Battousai

Battousai

Ankara Buluşması Empty
MesajKonu: Geri: Ankara Buluşması   Ankara Buluşması Icon_minitimePerş. 12 Şub. 2009, 13:58

gelebilicek ciddi kişiler lazım pirat
diaboliksword

diaboliksword

Ankara Buluşması Empty
MesajKonu: Geri: Ankara Buluşması   Ankara Buluşması Icon_minitimePerş. 12 Şub. 2009, 14:52

gencler kusura bakmayın uzun zamandır giremiyorum nete ve foruma özür dilerim hepinizden maillere bakma fırsatıbuldum msj gelmiş bu fırsat hemen girdim siteye ben hafta içi hergun 2-7 arası kızılaydayım siz uygun bir gun ayarlayın ve bana haber verin ben kesin gelirim
SnoK

SnoK

Ankara Buluşması Empty
MesajKonu: Geri: Ankara Buluşması   Ankara Buluşması Icon_minitimePerş. 12 Şub. 2009, 19:07

ooo uzun zamandır girmiyordum siteye hala buluşma gerçekleştiremediniz mi =)
ben bile isyanlardayım artık xD
merakla bekliyoruz buluşma resmlerini =)
Battousai

Battousai

Ankara Buluşması Empty
MesajKonu: Geri: Ankara Buluşması   Ankara Buluşması Icon_minitimePerş. 12 Şub. 2009, 19:14

sen sus cezalısın... Ankara Buluşması 49464

Ankara Buluşması
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-