japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bootfighter Windom XP sp-2.NET v1.030 Gundam'ın çakması :)

2 posters
YazarMesaj
shujinkou

shujinkou

Bootfighter Windom XP sp-2.NET v1.030 Gundam'ın çakması :) Empty
MesajKonu: Bootfighter Windom XP sp-2.NET v1.030 Gundam'ın çakması :)   Bootfighter Windom XP sp-2.NET v1.030 Gundam'ın çakması :) Icon_minitimeC.tesi 17 Ocak 2009, 23:04

Bootfighter Windom XP sp-2.NET v1.030 Gundam'ın çakması :) 280pkxv

BOOTFIGHTER
--------------------------------------
Platform: PC
Tipi : Singleplayer (Tekli) / Multiplayer (Çoklu)
Web sayfası: http://mirrormoon.org/

Tanıtım:
Arkadaşlar bu oyun öncelikle unix platformu için geliştirilmiş daha sonrada xp sürümü çıkmış çok güzel ve bedava dağıtılan bir oyundur. Oyunu Gundam ve Super Robot Taisen dan esinlenalınarak bu anemilerin hayranları tarafından yapıldığını yapılmıştır denemenizi tavsiye ederim.

Oyundaki Survival Mode düz oynanış içeriyor, Practice ile oynanışı öğrenilebilir, Team Battle ile takım halinde dövüşebilir, Blitz Tactics modunda orduların savaşında yeralabilir ve Online Competition Mode ile arkadaşınıza IP üzerinden meydan okuyabilirsiniz.

Ayrıca oyunda telif hakları konusunda bir acayiplik var nedir diyeceksiniz oyundaki karakterler için kullanılan resimler kedi resimleri nasıl yani demeyin oyunu indirdiğinizde ve oynamaya başladığınızda göreceksiniz.

Eğer kendiniz resim eklemek isterseniz! Oyunu kurduğunuz klasöre gidin ve pilot profillerin den birinin klasörünü kopyalayın, içine kendi resminizi koyup metin dosyasına adınızı yazın, eğer isterseniz de ses dosyalarına "derzo!", "yamero!" "moççiro!" "kieru!" "ike! fin funnel!" "mada wo! mada!" gibi gönüllere taht kurmuş replikleri sesinizden kaydedip orjinalleriyle değiştirebilir ve bir Mecha'da başrol yaşamanın keyfini sürebilirsiniz. Ben şahsen Quattro'nun Z Gundam Movie'leri için hazırlanmış resimlerini CV vesikalık olarak kullandım.Affet beni Sunrise.
Not: Ben birkaç gün içerisin de kendi yaptıklarımdan buraya ekleyeceğim isterseniz onları kullanabilirsiniz.

Avrupa sunucusundan Download / indir!
Oyunu Hamachi ile oynamak isteyenler için; Ağ adı: JForum_BF şifre: 1234
LogMeIn Hamachi 1.0.3.0 Türkçe Download / indir!
Yeni
Oyun için kendi hazırladığım 3 pilot Download \ İndir!

Spoiler:

Video ve oyun içi resimler spiler içinde!
Spoiler:

Not: Akuma_Blade'in tanıtımından alıntıdır, düzenlemesi bana aittir! Very Happy Bootfighter Windom XP sp-2.NET v1.030 Gundam'ın çakması :) 597419

En son shujinkou tarafından Paz 18 Ocak 2009, 00:44 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi (Sebep : Pilot dosyası eklendi!)
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: Bootfighter Windom XP sp-2.NET v1.030 Gundam'ın çakması :)   Bootfighter Windom XP sp-2.NET v1.030 Gundam'ın çakması :) Icon_minitimePaz 18 Ocak 2009, 00:23

supermis tanitim icin sagol indiriyorum bi ara kapisiriz Wink
shujinkou

shujinkou

MesajKonu: Geri: Bootfighter Windom XP sp-2.NET v1.030 Gundam'ın çakması :)   Bootfighter Windom XP sp-2.NET v1.030 Gundam'ın çakması :) Icon_minitimePaz 18 Ocak 2009, 00:31

Olur kapışırız! Ben biraz antreman yapıyım ozaman...^^

Bootfighter Windom XP sp-2.NET v1.030 Gundam'ın çakması :)
1 sayfadaki 1 sayfası