japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Okul Formaları

+27
contraryalchemist
glshiwak
shou
melancholyoftherain
Lee
Koray
SereNity
Aoide-chan
Arwen~
Kyaa
Chiyo
japonqoliq
Hikaru
hackeRAP
Orihara Maya
SpotLiqht_
Kumiko-Chan
Megumi
umi
yamgur
SPAWN-TheUndead
reila
PiNaTSu
Isshin
ladonna
kyramia
animeStyle
31 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
animeStyle

animeStyle

Okul Formaları Empty
MesajKonu: Okul Formaları   Okul Formaları Icon_minitimeSalı 13 Ocak 2009, 17:20

Spoiler:

Spoiler:
http://www.seymaesmauygun.piczo.com
animeStyle

animeStyle

Okul Formaları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Formaları   Okul Formaları Icon_minitimeSalı 13 Ocak 2009, 17:38

Spoiler:

Okul Formaları C00084_05

Okul Formaları C00118_02

Okul Formaları C00138_04

Okul Formaları AAAAAmW9ZHoAAAAAAOBPsQ

Okul Formaları 45909905_o

Okul Formaları Ashman

Okul Formaları L08q
kyramia

kyramia

Okul Formaları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Formaları   Okul Formaları Icon_minitimeSalı 13 Ocak 2009, 21:01

çok güzeller ya hayran kaldım Okul Formaları 455336
ladonna

ladonna

Okul Formaları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Formaları   Okul Formaları Icon_minitimeÇarş. 14 Ocak 2009, 15:03

türkiyede de böyle formalar olsuuun. oradaki siyah altın işlemeli forma nedense bana code geass formasını anımsattı ama yaaaa, lisedeyken japonyada olmak vardı Very Happy

hoş bir arkadaş demişti kışın bile kızlar içni mini etek ve kısa çorap zorunluymuş. muz çorap giyemediklerinden battaniye falan taşıyorlarmış yanlarında
http://myanimelist.net/animelist/sarenesse
animeStyle

animeStyle

Okul Formaları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Formaları   Okul Formaları Icon_minitimeÇarş. 14 Ocak 2009, 15:21

ladonna demiş ki:
türkiyede de böyle formalar olsuuun. oradaki siyah altın işlemeli forma nedense bana code geass formasını anımsattı ama yaaaa, lisedeyken japonyada olmak vardı Very Happy

hoş bir arkadaş demişti kışın bile kızlar içni mini etek ve kısa çorap zorunluymuş. muz çorap giyemediklerinden battaniye falan taşıyorlarmış yanlarında

nerden b,liyosun bu kadar çok şeyi Very Happy Very Happy çok ilginç kışın bilemi zorunluymuş affraid
ladonna

ladonna

Okul Formaları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Formaları   Okul Formaları Icon_minitimeÇarş. 14 Ocak 2009, 15:31

arkadaşım 1 sene liseyi japonyada okudu. anlattıklarından biliyorum =)
http://myanimelist.net/animelist/sarenesse
Isshin

Okul Formaları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Formaları   Okul Formaları Icon_minitimeCuma 23 Ocak 2009, 15:52

Bence harikalar fakat bizim halkımıza göre değil pek.
PiNaTSu

PiNaTSu

Okul Formaları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Formaları   Okul Formaları Icon_minitimeCuma 23 Ocak 2009, 17:12

animeStyle ilk yolladıkların evet okul forması ama ikinci yolladıkların burda gece cluplerinde filan gıyılıyor bazı geceler kimi ögrenci kimi doktor kimi hemşire rolüne giriyor o zaman kullanılıyor
reila

reila

Okul Formaları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Formaları   Okul Formaları Icon_minitimePtsi 26 Ocak 2009, 16:32

yaa eet burda giyilse baya olay olrdu xD benm şuanki okl formam bile o kadr idkkt çekiosa ki norml gri etek faln ama bunlardan gyilse of düşünmk istemiorm xD
yaa çok gsel ama xDxD burda giymk deil de xD japonya da okumk isterdim xDxD ayh çok gsel olrduuu xDxD
SPAWN-TheUndead

SPAWN-TheUndead

Okul Formaları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Formaları   Okul Formaları Icon_minitimePtsi 26 Ocak 2009, 16:36

Bencede harika formalar.Özellikle kızların üstünde müthiş durmaktalar Very Happy Biz erkekler için pek beyendiğimi söyliyemem ama denildigi gibi bizim insanlarımıza uymaz büyük ihtimalle.
Formalar çeşit çeşit.Yani tek tük değil.Bizde atıyorum bütün ilk okullar aynı liseler aynı forma giyerler.Yani bir bütünlük var.Lakin onlarda bi takagorileşme var galiba.
http://www.meijifansub.com
yamgur

yamgur

Okul Formaları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Formaları   Okul Formaları Icon_minitimePaz 24 Mayıs 2009, 13:48

bizimkilerden daha güzel olduğu kesin:D
umi

umi

Okul Formaları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Formaları   Okul Formaları Icon_minitimePaz 24 Mayıs 2009, 15:06

takım elbise gibi olanlar hoşuma gitmedi ama denizci üniformas gibi olanları seviyorum.
http://site.anime.web.tr/girugamesh/
Megumi

Megumi

Okul Formaları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Formaları   Okul Formaları Icon_minitimePaz 24 Mayıs 2009, 16:18

çok güzeLLer yha *.*
bizim formaLarımız neden böyLE deiL yha =__=

kıskandım!!!!
Kumiko-Chan

Kumiko-Chan

Okul Formaları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Formaları   Okul Formaları Icon_minitimePaz 24 Mayıs 2009, 19:34

MeGuMi demiş ki:
çok güzeLLer yha *.*
bizim formaLarımız neden böyLE deiL yha =__=

kıskandım!!!!

Bizim formalarımız böyle değil çünkü buralar öyle kıyafeti kaldıramaz bence xD
Burda dizüstünde bi etek giyince bile tip tip bakan insanlar bol olduğu için açıkcası öyle çorap ve etek giyersem nasıl bakarlar tahmin bile edemiyorum lol!
SpotLiqht_

SpotLiqht_

Okul Formaları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Formaları   Okul Formaları Icon_minitimePaz 14 Haz. 2009, 10:08

SaiLor Moon HatırLattı Bana Very Happy Ama Gerçekten GüzeLLer... Hatta Tüm Lise FormaLarı Bizim Sarı gömLekten İyidir xD Very Happy
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Okul Formaları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Formaları   Okul Formaları Icon_minitimePaz 14 Haz. 2009, 13:00

Kumiko-Chan demiş ki:

Bizim formalarımız böyle değil çünkü buralar öyle kıyafeti kaldıramaz bence xD
Burda dizüstünde bi etek giyince bile tip tip bakan insanlar bol olduğu için açıkcası öyle çorap ve etek giyersem nasıl bakarlar tahmin bile edemiyorum lol!
Japon kızlar da formalarının eteklerini özellikle kısaltıyorlar ki gelen geçen baksın diye. Yani japon halkının de pek kaldırdığını sanmıyorum, çünkü onlar da dik dik bakıyorlar...
hackeRAP

hackeRAP

Okul Formaları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Formaları   Okul Formaları Icon_minitimeSalı 30 Haz. 2009, 12:58

Hakkatten hee bizim formalar chok amele tipli Very Happy Yhaaa bnde istiommmmmmm
Hikaru

Hikaru

Okul Formaları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Formaları   Okul Formaları Icon_minitimeÇarş. 05 Ağus. 2009, 11:57

bizim okul formalrına benziorlar ama daha güzellerr
http://www.maron.azbuz.com
japonqoliq

japonqoliq

Okul Formaları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Formaları   Okul Formaları Icon_minitimeÇarş. 05 Ağus. 2009, 17:06

ya harbiden bişz amele gibi giyiniyormuşuz
Chiyo

Chiyo

Okul Formaları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Formaları   Okul Formaları Icon_minitimeÇarş. 05 Ağus. 2009, 21:51

Bizim okullardaki formalardan çok daha güzeller
Kyaa

Kyaa

Okul Formaları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Formaları   Okul Formaları Icon_minitimeC.tesi 22 Ağus. 2009, 15:32

daha çok çeşit var ne güzel onlarda ama bizim okullarda da etekleri gayet kısa olanlar var, hatta bizim okulda diz altına garip bakıyolar, ayıptır söylemesi bende bakıyorum o kadar alışmışım ki diz üstü eteklere uzun giyince millet garip oluyo, ama sokağa çıkcak olsanız insanlar harbi tip tip bakıyo. heleki şu aralar ülkemizde bol bol siyasi polemik bulunurken bu konularda, böyle genel olarak kısa ve dikkat çeken formaları kaldıramaz ülkemiz Okul Formaları 396966

ama kendi okulum adına konuşursam bizede bunlardan versinler Very Happy kimse garipsemez xD
Arwen~

Arwen~

Okul Formaları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Formaları   Okul Formaları Icon_minitimeCuma 28 Ağus. 2009, 17:18

kızLarın giydigi okuL formaLarı cok güzeL ve cok sirin xD erkekLerin okuL formaLarını da cok begeniyorum xD buradaki okuL formaLarının cogu ameLe gibi xD bir zamanLar kLasikti gri etek Lacivert kravat beyaz gömLek xD ama daha sonra her okuL kendine özeL bir forma yaptırmaya basLadı ve absürd formaLar meydana cıktı xD azıcık Japonya'dan örnek aLsaLarmıs keske Razz
Aoide-chan

Aoide-chan

Okul Formaları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Formaları   Okul Formaları Icon_minitimeC.tesi 29 Ağus. 2009, 01:20

yaa bu benim oldum olası yakındıım bi durum: tamam, burası bu formaları kaldırmaz ama bizimkilerde çok amele!
SereNity

SereNity

Okul Formaları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Formaları   Okul Formaları Icon_minitimePerş. 05 Kas. 2009, 13:37

Okul Formaları 2mcf6g8

FaVoriMmm Okul Formaları 114236
http://www.cepaile.com/
Koray

Koray

Okul Formaları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Formaları   Okul Formaları Icon_minitimeC.tesi 07 Kas. 2009, 16:30

Tanrım, ben bu formalar içinde bir lise hayatını haketmedim mi ? Yok be olum.

Okul Formaları
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki