japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Japon Saç Modası

+32
hazelollipop
SakuraGirl
ShiNa-ChaN
OosakiNana666
melancholyoftherain
Admin
swarthy_japanese
EllieBerry
Kyaa
haruna
Lee
efsane_rock
Kazuya99
anime kızı
Lenore
MakiNo
Megumi
ninjin
SpotLiqht_
Judai Yuki
EGE
Kumiko-Chan
Michiru-chan
toma-chan<3
ardelia
forzagenç
shirayuri
kyramia
albertine
Orihara Maya
osaki nana
animeStyle
36 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
haruna

haruna

Japon Saç Modası - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Japon Saç Modası   Japon Saç Modası - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 13 Ağus. 2009, 12:14

matsumato kun un fotolarını eklemişşniz cok hos olmuss lutfen fujiki naohitonun kileride böle bi düzenle eklermisiniz cok hos olmuss..kawaiiiiiiiiiii
Kyaa

Kyaa

MesajKonu: Geri: Japon Saç Modası   Japon Saç Modası - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 22 Ağus. 2009, 15:43

ya ne güzel adamlar saçlarını katlı kesirseler kırptırsalar bile dümdüz duruyo, ya da ben öyle sanıyorum... benim saçlarımda dümdüz ince telli ama katlı kestirip kırptırdıktan sonra yıprandı ve uçları sağa sola bakar hale geldi, onlarda da öyle oluyo mu yoksa her zaman böyle süper bi şekilde düzgün mü kalıyo acaba. Very Happy

en iisi bende uzatim, uçlarını küt kestirim eskisi gibi dümdüz saçlı oliiim. ahh ah.... Very Happy
Lenore

Lenore

MesajKonu: Geri: Japon Saç Modası   Japon Saç Modası - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 22 Ağus. 2009, 16:00

Aaa benimkiler de düz ve katlı şahsen ama bende uca kıvrılmıyolar, senin saçının tipiyle alakalıdır o Very Happy

ben asıl bayanların kakül ve perçem kesimlerine hastayım Japon Saç Modası - Sayfa 2 957859 kakül dümdüz ve şekilli ^^ bizimkiler pek beceremiyo o işi... ben şahsen evde kesiyorum sırf bu yüzden kakül'ümü lol!
Kyaa

Kyaa

MesajKonu: Geri: Japon Saç Modası   Japon Saç Modası - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 25 Ağus. 2009, 18:16

ya aslında saçım ince tellidir de bilmiyorum bi garip alet var böyle tarak gibi ama jilet onla yaptı manyak yoluk yoluk oldu... karar verdim biraz uzasın küt yaptırıcam uçlarını, boyalarımı da yeniletirim ohh sağlıklı saç görünümü xD bu arada benim de kaküllerim şekilli duruyo ama gözümü kapatmaya başladığında şekil veremez oluyrum çünkü ister istemez sağa sola atıyorum kakülü girmesin gözüme diye ama onun dışında gayet yoğun ve düşzgün gözüküyo, kuaförüm de öyle süper bişey değil hani. biraz kalın bırakmak gerekiyo bence, yani arkadan daha fazla almak gerek kakül için öyle güzel oluyo.... neyse bi gün bi japonforum toplantısı fln olursa görüşürüz Very Happy
Lenore

Lenore

MesajKonu: Geri: Japon Saç Modası   Japon Saç Modası - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 25 Ağus. 2009, 18:55

Ahaha haklısın, biraz fazla kuaför muhabbeti yaptık. ^^

ps: benim de kaküller arkadan gelme ama ilk zamanlar öyle bi kesmişti ki kabak gibi görünüyodu :/ xD
Kyaa

Kyaa

MesajKonu: Geri: Japon Saç Modası   Japon Saç Modası - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 25 Ağus. 2009, 18:58

Very Happy bu arada o aletin adını öğrendim ... o püs şeytanın adı ustura imiş. her saça gelmezmiş bu meret. ahhh ahh Very Happy
Lenore

Lenore

MesajKonu: Geri: Japon Saç Modası   Japon Saç Modası - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 25 Ağus. 2009, 19:00

evet, benimkileri de onunla biçiyor kırt kırt. japon kuaför getirtelim ya. Japon Saç Modası - Sayfa 2 654939
Kyaa

Kyaa

MesajKonu: Geri: Japon Saç Modası   Japon Saç Modası - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 25 Ağus. 2009, 19:02

cidden getirtelim, yoksa burda kel kalcam... çünkü sinirlenip sıfıra vurdurcam. xD
EllieBerry

EllieBerry

MesajKonu: Geri: Japon Saç Modası   Japon Saç Modası - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 26 Ağus. 2009, 13:39

Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:

En son EllieBerry tarafından Çarş. 26 Ağus. 2009, 13:42 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
http://www.myspace.com/ellie_mcr
EllieBerry

EllieBerry

MesajKonu: Geri: Japon Saç Modası   Japon Saç Modası - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 26 Ağus. 2009, 13:40

Kai :3 The Gazette'nin bateristi ^^
Spoiler:

Matsujun ^^
Spoiler:
DBSK xD
Spoiler:
Yusuke Yamamoto :3
Spoiler:

Vee tabi ki Seto-kun :3 I love you
Spoiler:
Megumi

Megumi

MesajKonu: Geri: Japon Saç Modası   Japon Saç Modası - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 26 Ağus. 2009, 13:52

koreLiLerin ne işi var Razz

japon saç modası.. Razz

ama saçLarı güzeL! xD

saoLasın..xD
EllieBerry

EllieBerry

MesajKonu: Geri: Japon Saç Modası   Japon Saç Modası - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 26 Ağus. 2009, 14:38

MeGuMi demiş ki:
koreLiLerin ne işi var Razz

japon saç modası.. Razz

ama saçLarı güzeL! xD

saoLasın..xD
doğru söyledin xD
koymıycaktım ama koymus bulundum (bahaneye bak No ) dursun öyle görmezlikten gelin pig
Lenore

Lenore

MesajKonu: Geri: Japon Saç Modası   Japon Saç Modası - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 26 Ağus. 2009, 15:26

İlk spoiler'daki kısa saçlı hatunların saçlarına bittim. o.o

Bi de Kai'yi koymuşsun cheers

çok tatlılar ^^
EllieBerry

EllieBerry

MesajKonu: Geri: Japon Saç Modası   Japon Saç Modası - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 26 Ağus. 2009, 15:29

Lenore demiş ki:

Bi de Kai'yi koymuşsun cheers

Kaisiz olmazdı xD
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Japon Saç Modası   Japon Saç Modası - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 26 Ağus. 2009, 18:34

EllieBerry demiş ki:
Spoiler:
Bu saç modeline bayılıyorum Smile
swarthy_japanese

swarthy_japanese

MesajKonu: Geri: Japon Saç Modası   Japon Saç Modası - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 14 Kas. 2009, 10:59

siteye yeni uye oldum ki anladim ki iyiki de olmusum herkezeeeee cok selam burdan xDxDxDxDxDxDyoroshiku nexDxDxDxDxDxD
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Japon Saç Modası   Japon Saç Modası - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 14 Kas. 2009, 11:02

hoşgeldin swarthy_japanese Japon Saç Modası - Sayfa 2 597419
https://japon.yetkin-forum.com
melancholyoftherain

melancholyoftherain

MesajKonu: Geri: Japon Saç Modası   Japon Saç Modası - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 12 Ocak 2010, 23:28

Kazuya99 demiş ki:
japonların saclarına bayılıyorum ya burdaki kuaförler anlamıyor :S

+1
Valla hazır saçlar da uzadı pırasa gibi ne yapsam, ele bi makas alıp allah ne verdiyse diyerek aynanın karşısına mı geçsem :scratch: Acayip gaza geldim:D
http://myanimelist.net/profile/m_o_t_rain
OosakiNana666

OosakiNana666

MesajKonu: Geri: Japon Saç Modası   Japon Saç Modası - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 03 Şub. 2010, 23:23

melancholyoftherain demiş ki:
Kazuya99 demiş ki:

+1
Valla hazır saçlar da uzadı pırasa gibi ne yapsam, ele bi makas alıp allah ne verdiyse diyerek aynanın karşısına mı geçsem :scratch: Acayip gaza geldim:D

Al benden de o kadar... Yalnız benim saçlar dalgalı hatta kıvırcığa yakın olunca anime tarzı saçta hayal oluyor. Kuaföre sölüyorum böle böle yap diye ama adamlar inatlarına yapmıyorlar Evil or Very Mad
ShiNa-ChaN

ShiNa-ChaN

MesajKonu: Geri: Japon Saç Modası   Japon Saç Modası - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 04 Şub. 2010, 14:38

allaha şükür benm saçlar düz Japon Saç Modası - Sayfa 2 187107 fakat bi türlü uzatamdm şöle upuzun saçlar istiorm ama nasip olamadı hala omuzlarda Japon Saç Modası - Sayfa 2 574311 bide dalgalı olmasını isterdm ya Japon Saç Modası - Sayfa 2 975615
melancholyoftherain

melancholyoftherain

MesajKonu: Geri: Japon Saç Modası   Japon Saç Modası - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 17 Şub. 2010, 01:34

OosakiNana666 demiş ki:
Kazuya99 demiş ki:

+1

Al benden de o kadar... Yalnız benim saçlar dalgalı hatta kıvırcığa yakın olunca anime tarzı saçta hayal oluyor. Kuaföre sölüyorum böle böle yap diye ama adamlar inatlarına yapmıyorlar Evil or Very Mad

benimkiler de fazla pırasa ona bakarsan Very Happy ama düzleştirici kullanabilirsin kuaförde yapılan bi uygulama ile 6 ay kıvrılmıyor permanın tam tersi bi uygulama yani Wink
OosakiNana666

OosakiNana666

MesajKonu: Geri: Japon Saç Modası   Japon Saç Modası - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 17 Şub. 2010, 12:23

benimkiler de fazla pırasa ona bakarsan Very Happy ama düzleştirici kullanabilirsin kuaförde yapılan bi uygulama ile 6 ay kıvrılmıyor permanın tam tersi bi uygulama yani Wink

Öyle bir şeyin varolduğunu inan bilmiyordum, hemen yapmam lazımmm Very Happy
Çok teşekkürler Wink
melancholyoftherain

melancholyoftherain

MesajKonu: Geri: Japon Saç Modası   Japon Saç Modası - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 18 Şub. 2010, 00:00

ne demek efendim ama iyi bir kuaföre git yoksa yakmaktan beter edebiliyorlar Wink
SakuraGirl

SakuraGirl

MesajKonu: Geri: Japon Saç Modası   Japon Saç Modası - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 13 Haz. 2010, 20:18

Foruma yeni üye oldum,spoiler yazanları nasıl açacağım resimleri göremiyorum. pale
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Japon Saç Modası   Japon Saç Modası - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 13 Haz. 2010, 21:18

hoşgeldin SakuraGirl Japon Saç Modası - Sayfa 2 597419 spoiler açılmasıyla ilgili teknik bi sorun var Bi kaç güne geçmesini umut ediyorum =)
https://japon.yetkin-forum.com

Japon Saç Modası
2 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» Japon Kaleleri
» <3 Japon Forum <3