japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yamamba

+24
SereNity
Senem
Chiyo
Kazuya99
Darklive
yamgur
umi
Megumi
shirayuri
MakiNo
reila
ladonna
nicholaihel
Hitokiri Battousai
PiNaTSu
garett
Admin
diaboliksword
kyramia
Judai Yuki
albertine
osaki nana
Orihara Maya
Nodame^^
28 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Judai Yuki

Judai Yuki

Yamamba - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yamamba   Yamamba - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 29 Kas. 2008, 17:05

sonuncuyu görünce sandalyeden düşüyodum Suspect
diaboliksword

diaboliksword

Yamamba - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yamamba   Yamamba - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 29 Kas. 2008, 19:38

ya o sonunca "lan benim ne işim var" der gibi zavallı ya
http://www.diabolikss.com
nicholaihel

nicholaihel

Yamamba - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yamamba   Yamamba - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 29 Kas. 2008, 21:02

global düzeydeki sosyal çöküntüden nasibini japonlarda fazlasıyla alıyorlar maalesef.

üzücü, çok üzücü...
ladonna

ladonna

Yamamba - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yamamba   Yamamba - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 25 Ara. 2008, 17:26

rengarenkler yaaaa.hemi de fazla renklileeeer.
bunların hepsini alsak 68 amerikasının çiçek çocuklarının yanına atsak, acep nasıl iletişirler çok merak ettim bi an Very Happy
http://myanimelist.net/animelist/sarenesse
reila

reila

Yamamba - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yamamba   Yamamba - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 27 Ocak 2009, 21:25

eheheh xD ben de sevmiyorum bunları yaa xD türkiye de de türemeye başladı xD geçen gün minibüste gördm böle bronz fondotn, açık sarı saçlar o.O bu arada ben de bunları ganguro yada gyaru diye biliodm o.O
MakiNo

MakiNo

Yamamba - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yamamba   Yamamba - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 22 Nis. 2009, 15:49

yha ciddi ciddi bölemi dolaşıolar Yamamba - Sayfa 2 690564 kokoşlara benziolar yha Neutral
shirayuri

shirayuri

Yamamba - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yamamba   Yamamba - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 25 Nis. 2009, 16:59

o kadar yaygın bir tarz değil bence, ama bence o kadar kötü değilller en azından belirli ilginç bir tarzları var Wink
cesaretlerinden de kutlamak gerek ayrıca, herkes özellikle japon toplumunda böyle dolaşma cesaretini bulamaz...
Megumi

Megumi

Yamamba - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yamamba   Yamamba - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 16 Mayıs 2009, 15:03

korkunçLAr o.O
boşuna yamamba dememişLEr xD
cidden cadıLAra benzioLAr Razz
umi

umi

Yamamba - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yamamba   Yamamba - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 17 Mayıs 2009, 13:29

çok çirkin görünüyorlar >.< makyajları da çok garip.
http://site.anime.web.tr/girugamesh/
PiNaTSu

PiNaTSu

Yamamba - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yamamba   Yamamba - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 17 Mayıs 2009, 17:18

merry demiş ki:
o kadar yaygın bir tarz değil bence, ama bence o kadar kötü değilller en azından belirli ilginç bir tarzları var Wink
cesaretlerinden de kutlamak gerek ayrıca, herkes özellikle japon toplumunda böyle dolaşma cesaretini bulamaz...
ben anlıyamadım ''japon toplumunda böyle dolaşma cesaretini bulamaz'' kısmını türkiye olsa hadi neyse farklı bir şey yaptıgında herkez böm böm bakıyor ama japonya öyle degil ki nerdeyse çıplak dolaş bir kişide kafasını çevirip bakmıyor ben yabancıyım bir topluma girdigim zaman beni bile fark etmiyorlar daha dogrusu bakmiyorlar.
shirayuri

shirayuri

Yamamba - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yamamba   Yamamba - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 17 Mayıs 2009, 21:27

öyle diyorsun ama bu akımlar japon geleneklerine inat olsun diye oluşmuş akımlar...
sonradan herkes yapınca zaten anormal olmaktan çıkmışlar...
annormallik moda aslında gençler arasında. kendilerini daha özgür ve bağımsız hissetmelerini sağlıyor...

burda da bir japonların yoğun olarak yaşadığı bir yer var oraya sık sık giderim ben bilmiyorum ben öyle gözlemledim..
evet dönüp bakmıyorlar, burdada öyle. hatta sokakta düşsen birşey olsa yine bakmazlar çoğu yardım da etmez sanıyorum.
ama herkes japonların passif kalma olayını biliyor, göze batmada ne yaparsan yap...
ondan öyle dedim.
hem yarı çıplak olayı çok farklı, japonların utanma duygusu ile türklerin ki başka bence.
PiNaTSu

PiNaTSu

Yamamba - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yamamba   Yamamba - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 18 Mayıs 2009, 06:45

pardon ben ilk başta anlamadım cesaret diyince bakış acısından bahsettigini düşündüm geleneklere inat olsun diye oluşmuş akımlardan söz ettigini düşünmedim japonyada herşey cesaret meselesi aslında ben saçlarımı sarıya boyattırmıştım işe giremedim saçlarını siyah yap dediler bir çok yerde yasak benim kolumda dövme var bunuda kabul etmiyorlar dövmeyi kapatıcak giysiler giyersen olur diyorlar sarı saçı japonlar anca gece işlerinde çalışanlar yaptırıyor bar clup vs dövme yurt dışına gidenler işte genç kesim biraz serbest bu konuda ön yargıları yok burda yakuzalar dövme yaptırdıgından sorun oluyor normal insandaki dövme.
''hem yarı çıplak olayı çok farklı, japonların utanma duygusu ile türklerin ki başka bence'' demişsin bunlarda utanma duygusu yok zaten ayıpta yok
Very Happy
shirayuri

shirayuri

Yamamba - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yamamba   Yamamba - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 18 Mayıs 2009, 15:33

aa öyle deme pinatsu, utanma ve ayıp olayı var bence...
mesela bizlerde çıplak olmak veya ne bileyim başka şeyler ayıp sayılırken,
onlarda mesela yüksek sesle konuşmak toplum içinde göze batacak şekilde hareketler yapmak ne bileyim... bunun gibi şeyler ayıp sanki...
yamgur

yamgur

Yamamba - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yamamba   Yamamba - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 24 Mayıs 2009, 13:21

jelibon gibiler Very Happy ayy şirineler kitty gibi Laughing
Darklive

Darklive

Yamamba - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yamamba   Yamamba - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 19 Haz. 2009, 15:34

OOO anlaşılan Japonyada animatörlük baya yaygın bir iş.
ladonna

ladonna

Yamamba - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yamamba   Yamamba - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 19 Haz. 2009, 15:41

bu arada şimdi farkettim peach girl deki kız da görüntü olarak bunları andırıyordu =)
http://myanimelist.net/animelist/sarenesse
Kazuya99

Kazuya99

Yamamba - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yamamba   Yamamba - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 27 Tem. 2009, 02:45

yamyamlara ne kadarda özenmişler :S
Chiyo

Chiyo

Yamamba - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yamamba   Yamamba - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 05 Ağus. 2009, 21:54

Çok korkunçlar yaa. İnsan bu halde aynaya bakmaya korkar.
Senem

Senem

Yamamba - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yamamba   Yamamba - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 11 Eyl. 2009, 17:45

Ayyyyy bunLar ne yha Yamamba - Sayfa 2 245944 BöyLe giyiniBde güzel oldukLarını mı sanıyoLar acaba Yamamba - Sayfa 2 67431
SereNity

SereNity

Yamamba - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yamamba   Yamamba - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 05 Kas. 2009, 12:27

PayLaşım İçiN teşeKürler Deee..

BunaLar YAmaMba DeiL ResmEn MuşaMbaa
pale Yamamba - Sayfa 2 645896
http://www.cepaile.com/
KiyoKa ChaN

KiyoKa ChaN

Yamamba - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yamamba   Yamamba - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 04 Ocak 2010, 18:11

bu tarzmı şimdi ya Yamamba - Sayfa 2 49464
melancholyoftherain

melancholyoftherain

Yamamba - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yamamba   Yamamba - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 12 Ocak 2010, 22:55

Ben paşalar gibi 7 sene animasyonda çalıştım da biz bile bu kadar yapmıyorduk hocam! Ama saygı duyarım, en azından çiçek çocuklar gibi bir tarz sahibiler. Bazen çok daha kötüsünü üstelik güzel görünmek adına yapanlar da var Wink

(bkz. beyoğlu)

Bi de cadı bunlar değil mi? Herkesi bu kadar korkuttuklarına ve kimse onları beğenmediğine göre başarılılar demeden de edemeyeceğim...
http://myanimelist.net/profile/m_o_t_rain
SakuraGirl

SakuraGirl

Yamamba - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yamamba   Yamamba - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 13 Haz. 2010, 20:30

Spoiler:
Mona Lisa'yi dahi clown a benzetmişler.Bu tarzları hiç sevmiyorum.
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Yamamba - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yamamba   Yamamba - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 17 Haz. 2010, 21:27

Yamamba - Sayfa 2 690564 Da Vinci'nin kemikleri sizliyor!!!
japaaneese_finland_korea

japaaneese_finland_korea

Yamamba - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yamamba   Yamamba - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 22 Tem. 2010, 17:00

bu ne Very Happy ay koptum Very Happy tiplere bak Very Happy japonların tek kötü tarzı heralde bu ne ya Very Happy

Yamamba
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2