japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı !

+16
shirayuri
MakiNo
iuliana
shujinkou
animeStyle
selkhet
El Mariko
diaboliksword
osaki nana
Hitokiri Battousai
Judai Yuki
Battousai
Admin
albertine
Orihara Maya
PiNaTSu
20 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
PiNaTSu

PiNaTSu

Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı ! Empty
MesajKonu: Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı !   Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı ! Icon_minitimeC.tesi 22 Kas. 2008, 15:22

Görünmez olma' fikri artık hayal değil... Nasıl mı? Japon bilim adamları, sinema perdesine benzeyen bir kumaş üretti. Bu kumaştan yapılan ceketin arkasında bulunan kamera, arkadaki görüntüyü ceketin ön kısmına yansıtıyor. Bakanlar da göz yanılgısına düşerek ceketin içinden arka tarafın göründüğünü sanıyor. Görsel kamuflaj denen bu teknoloji, özellikle askeri alanda kullanılacak.
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı !   Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı ! Icon_minitimeC.tesi 22 Kas. 2008, 15:23

Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı ! 67431 Eyvah ki ne eyvah!
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı !   Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı ! Icon_minitimeC.tesi 22 Kas. 2008, 18:32

tarihe girecek bir buluş.
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı !   Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı ! Icon_minitimePaz 23 Kas. 2008, 11:40

Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı ! 240426
https://japon.yetkin-forum.com
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı !   Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı ! Icon_minitimePaz 23 Kas. 2008, 16:39

admine katılıyorum birlikte Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı ! 240426 Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı ! 240426
Judai Yuki

Judai Yuki

MesajKonu: Geri: Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı !   Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı ! Icon_minitimePaz 23 Kas. 2008, 23:26

yapan yapıyo wallaha helal xD isterdim 1 tane olsun Very Happy
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı !   Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı ! Icon_minitimePtsi 24 Kas. 2008, 05:47

ben de isterdim Very Happy
Hitokiri Battousai

Hitokiri Battousai

Nerden : İzmir,Mezzoberranzan ve bilumum orta çağ planelerinden.

MesajKonu: Geri: Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı !   Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı ! Icon_minitimePtsi 24 Kas. 2008, 17:01

insanlığa yarardan çok zararı olacak bir buluş daha.
osaki nana

osaki nana

MesajKonu: Geri: Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı !   Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı ! Icon_minitimePtsi 24 Kas. 2008, 18:15

askeri alanda kullanilmasi icin yapilan yeni teknolojik alet edevatlarin hepsini parcalamak istiyorum. ugrasmasinlar artik,yeter bence!!
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı !   Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı ! Icon_minitimePtsi 24 Kas. 2008, 20:58

Kesinlikle katiliyorum kuchi.
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı !   Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı ! Icon_minitimeSalı 25 Kas. 2008, 03:41

Antimilalistim diyosunuz yani yapmayın arkadaşlar savaşlar falan benimde hoşuma gitmiyor ama dünyanın bir gerçegidir ve bir çok şeyde önce askeri alanda tasarlanır sonra günümüze uyarlanır biz türk mantıgıyla üşünüp şaka yapma istegi içerisindeyiz ama daha yararlı şeylerde kullanılabilir
http://www.diabolikss.com
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı !   Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı ! Icon_minitimeSalı 25 Kas. 2008, 15:18

Antimilitaristim demiyorum, sadece cok tehlikeli birsey oldugunu dusunuyorum. Teknoloji ilerledikce savasin getirdigi yikimlarin derecesi de bir o kadar artiyor. Teknolojinin o alanda kullanilmasina karsiyim sadece...
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı !   Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı ! Icon_minitimeSalı 25 Kas. 2008, 19:17

anlıyorum sensei inan bende taraf değilim ama bazen deliriyorum ve bu terörist milletini toptan kazımak istiyorum ya
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı !   Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı ! Icon_minitimeSalı 25 Kas. 2008, 21:12

Kendini savunmaya asla karsi degilim Wink Bu baglamda askere ihtiyac her zaman vardir. Tamamen seninle ayni fikirdeyim o açidan. Benim kastim japonlardi zaten. Adamlarin boyle seylere hiç ihtiyaçlari yok bence. Ama onlar fikri uygulamaya soktuklarinda baska ulkelerin de onlari ornek almasindan korkuyorum (Amerika, Avrupa, buyuyen Cin fln da cabasi...).
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı !   Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı ! Icon_minitimeSalı 25 Kas. 2008, 22:44

Korkun konusunda kesinlikle haklısın
El Mariko

MesajKonu: Geri: Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı !   Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı ! Icon_minitimePaz 30 Kas. 2008, 16:30

https://www.youtube.com/watch?v=co3h4evtF8g

bu da teknolojinin videosu cok manyak biseymis ha Very Happy
http://www.kyokukanacke.tr.gg
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı !   Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı ! Icon_minitimePaz 30 Kas. 2008, 17:48

ahah olamaz böyle bir şey ya Very Happy televizyonun karşısında garip hareketler yapan adama da koptumm Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı ! 654939 (sn 0:39)
selkhet

selkhet

MesajKonu: Geri: Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı !   Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı ! Icon_minitimePaz 30 Kas. 2008, 18:47

karanlıkta hiç gözükmezsin herhalde.Kötü niyetlilerin eline geçmemeli Very Happy :scratch:
http://www.lastfm.com.tr/user/sselkhett
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı !   Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı ! Icon_minitimePaz 30 Kas. 2008, 22:07

Ben asil video'nun mu yoksa yorumlarin mi daha korkutucu olduguna karar veremedim (bkz yorumlardan biri: "artık sevgilinin erkek arkadaşı bastımı dal elbise dolabına Smile" Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı ! 654939)

Ilgincmis Oyama, video icin sagol Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı ! 597419
El Mariko

MesajKonu: Geri: Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı !   Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı ! Icon_minitimePaz 30 Kas. 2008, 23:33

birsey degil Very Happy bana lazim bundan birtane acaba fiyati nekadar `?
http://www.kyokukanacke.tr.gg
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı !   Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı ! Icon_minitimePaz 30 Kas. 2008, 23:56

satılık değil arkadaşım Very Happy
animeStyle

animeStyle

MesajKonu: Geri: Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı !   Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı ! Icon_minitimePerş. 15 Ocak 2009, 16:44

kopukmuş teşekkürler Very Happy lol!
http://www.seymaesmauygun.piczo.com
shujinkou

shujinkou

MesajKonu: Geri: Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı !   Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı ! Icon_minitimeC.tesi 17 Ocak 2009, 01:05

Videoyu izledim ve yorumlar içinde dikkatimi çeken bu oldu! "Artık sevgilinin erkek arkadaşı bastımı dal elbise dolabına Smile" Olayın derinliğini kavramış birisi... Very Happy
iuliana

iuliana

MesajKonu: Geri: Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı !   Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı ! Icon_minitimeC.tesi 31 Ocak 2009, 09:07

ya bi kere türkiye nin japonya yala bir savaşı yok XDXD bence endişi etmeyin endişe eden ABD olsun XD hem adamlar savaşı bıraktı yahuu confused

yılını bilmyom 100 e yakın ingilizler silahlarını ellerinden alınca we savaşı bunlara yasaklayınca bunlar bilime wermiş kendilerini aslında her millet uğraşsa yapardı Sad

sonunda muhakkak biri icat etcekti Crying or Very sad

önüne geçilmwez yeniliklerin
MakiNo

MakiNo

MesajKonu: Geri: Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı !   Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı ! Icon_minitimeC.tesi 14 Şub. 2009, 11:17

ben her zmn japonyanın teknolojide gelişmesini hiroşimayla alakası olduğunu düşünmüşümdür Sad geçen hiroşima yazıp google da baktım içim gitti Crying or Very sad

Japonların yapmadığı bir bu kalmıştı !
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-